Şimdi Ara

dehşet cz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=ZBmcwcRU3X8 manesin açıldığı ilk gün

• adama bak be dağıtıyo herkesi.millet town çekiyo hep.güzel paylaşım saol
  • KOMEDİ YAF
  • Helal olsun.Adam solo takılsa daha ii olurmuş.
  • nu guzel paylasım ıcın saol sımdı kac ıwı o adam supermiş video
  • super...
  • emeğe saygı çok güzel bende bir manes oyuncusu olaraktan kutluyorum
  • adamda kendini bi b.k tan sayıp video çekmiş üstüne üstün şarkıda koymuş zuahahah koptum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ŞEHİTLER ÖLMEZZ

adamda kendini bi b.k tan sayıp video çekmiş üstüne üstün şarkıda koymuş zuahahah koptum

Adam Manes Açıldığında İtem yapmış arkadaşlarıyla pk yapmış.Gayet güzel bi takım çalışması.Böyle boş,gereksiz ve olumsuz cevaplar olmasa daha da güzel olucak ..

Sen böyle takım çalışması yap o güçlü charınla ,müziğide koy ki güçlü olduğun anlaşılsın.Bu dediğimi yap ki millette bu yazdığına kopmasın ...
  • Cok güzel bi video çekmiş

Adam malice yiyor ama ölmüyor demekki cok saglammış
  • manyaq video muhahah
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheCriminal

quote:

adamda kendini bi b.k tan sayıp video çekmiş üstüne üstün şarkıda koymuş zuahahah koptum

Adam Manes Açıldığında İtem yapmış arkadaşlarıyla pk yapmış.Gayet güzel bi takım çalışması.Böyle boş,gereksiz ve olumsuz cevaplar olmasa daha da güzel olucak ..

Sen böyle takım çalışması yap o güçlü charınla ,müziğide koy ki güçlü olduğun anlaşılsın.Bu dediğimi yap ki millette bu yazdığına kopmasın ...

zuaha sen ne dion yaa görende 70 lvl adam pk yapıo sancak adam en fazla 40 lvl bi waior o eziklerin arasında adam kesse nolur kesmese nooldu adamlar 30 lvl olmuş item mitem dizmeden direk cz ye gelmiş bunlarda artık koxplamıdır dupeylemdiir neyse artık item dizip adam kesio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞEHİTLER ÖLMEZZ -- 12 Kasım 2006; 18:28:40 >

• güzel videomuş ama konu yanlış yerde şikayet edildin
  • gereksiz topic

şaka şaka yeni server gelsin bende video çekecem süper ya

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: TheCriminal

quote:

zuaha sen ne dion yaa görende 70 lvl adam pk yapıo sancak adam en fazla 40 lvl bi waior o eziklerin arasında adam kesse **** kesmese nooldu adamlar 30 lvl olmuş item mitem dizmeden direk cz ye gelmiş bunlarda artık koxplamıdır dupeylemdiir neyse artık item dizip adam kesio

:) çıplak gelcek hali yok cz ye.. bi de çok saçma bi yorum yapmışsın

• quote:

Orjinalden alıntı: komanchii

KASTIGI NP Yİ KİMSE KASMAMIŞTIR HAA :):):):)

• quote:

quote:

KASTIGI NP Yİ KİMSE KASMAMIŞTIR HAA :):):):)

sağlam adam

• adamda daha 3 gun pre var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.