Şimdi Ara

Defne Devlet Hastanesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
2
Favori
3.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl da iktidar cilalıyorlar. nasıl da tir tir korkuyorlar, ya kaybedersek seçimi diye. nasıl da Allah'tan korkmaz kuldan utanmaz şekilde, ülkeyi batıran partinin borazanlığını yapıyorlar. nasıl da utanmazlıkta sınır tanımıyorlar.

yuh artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Defne Devlet Hastanesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hastane okul kütüphane vb. hizmetler iyidir ne kadar olursa o kadar iyi. Pandemi döneminde çok fazla hastane olmasının faydasını gördük ufak tefek bazı yoğunluklar dışında hiç cihaz yada yatak problemi yaşamadık diğer ülkelerden daha rahattık bu konuda.

• Konuyu açış nedenim aslında hastane bile değil ,hele iktidarı parlatmak hiç değil , muhalefet ve onun seçmeni yeterince parlatıyor zaten ,sırf chp li belediyelerin insanları kapı dışarı etmesi ve chp ye oy verdiğini söyleyip , iktidara bölgeden çok oy çıkması nedeniyle bu insanlara küfür edenler bile kendi partilerini tırpanlıyor.

Hastane beton yapı ve çok katlı olmadığı için ve bölgedeki tokilerin sağlamlığı bu riski azaltıyor.

Doğrusu o dediğin devlet kurumlarının risk var dediği bir habere de denk gelmedim ,sen rapor yada haberi de paylaşırsan sevinirim.

• batar B kullanıcısına yanıt

https://www.ntv.com.tr/galeri/turkiye/hatayda-yikilan-hastanenin-deprem-dayaniklilik-testi-olumsuz-geldigi-ortaya-cikti,cqWYUZcEiEanb5wTjv4hVA

• bbu haber daha aydınlatıcı olmuş.

Defne Devlet Hastanesi
    Defne Devlet Hastanesicnn türk
    Türkiyenin konuştuğu o hastane! Defne Devlet Hastanesi'ni ilk CNN TÜRK görüntüledi
    https://www.cnnturk.com/video/turkiye/turkiyenin-konustugu-o-hastane-defne-devlet-hastanesini-ilk-cnn-turk-goruntuledi
  • Sığınmacılar ülkenin ırzına geçiyor ama olsun yol yabdı, hastane yabdı.

• Arkadaşım bu haber eski hastane ile ilgili yeni hastaneyle hiçbir alakası yok , paylaştığınız haberlerin içeriğini de mi okumuyorsunuz.

• EmuDev E kullanıcısına yanıt

Arkadaşım adamların her yaptığı doğru olsa zaten seçime gerek kalmaz , % de 100 memnuniyet olur ,gerçi bu muhalefet , bu iktidar her şeyin en iyisini yapsa biz yine itiraz ederiz şeklin de bile konuşan bir bir muhalefet.

Ben bu iktidarın 10 larca hatasını yazarım ama çaresi bu muhalefet değil , daha öncede söyledim , muhalefet ve medyası , mansur yavaş gibi sadece sussa hiç ağzını açmasa bu gün iktidar olurdu.

Benim konuyu açmamda ki sebep forum da aşırı bir siyasallaşma var bir hastane temel açılışını bile oy verdikleri parti lideri gibi sosyal medyada boş boş konuşulması idi , sitede bir füze haberi olluyor adam altına yazmış , iktidar güzellemesi yapmayın .

Ülkemizin hayrına kim olacaksa o seçilir inşallah.

Her zaman diyorum bu aşırı siyasallaşmanın sebebi mevcut iktidardır. Devletin bütün organlarının içine girip devlet ve özel bütün kanallardan kendi çarpık ideolojini kendi propagandasını yapmaktadır, her işte ve her konuda ve bunu yaparken kutuplaştırıcı bir dil kullanmaktadır. Ama asıl sorun bu da değil. İşlerin güzel gittiği ülkelerde böyle propagandaları pek umursayan olmaz, zaten böyle şeylere gerek de olmaz. İşlerin kötü gitti ülkelerde yönetimlerde bunlar olur. Propagandayla iktidarını ayakta tutmaya çalışırsın. Eh fakirleşen, sefilleşen, iradesi hiçe sayılan insan da haliyle problemlerde iktidarı ve söylemlerini görür. Ona bilenir. Bileyen iktidardır. Ben hiçbir zaman kendimi bu kadar çok siyasete bulanmış bir vaziyette görmedim açıkçası. Eskiden de AKP'yi sevmezdim ama şimdi midem bulanıyor arada öyle büyük bir fark var. Eskiden yine TV izlerdim şimdi TV'yi kapatıyorum. RTE'nin sesini duyuyorum direkt ya kanalı geçiyorum ya kapatıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 22 Mayıs 2023; 17:19:33 >

• istese iktidarın on tane hatasını -zahmet edip- söylermiş.

biz bin tane yanlışını söylesek, sen susup köşene çekilsen. mevcutta zaten vatandaşın anasını bellediniz, ama bari vik vik etmeyin yahu.

Hafıza sorunu var sanırım.

Önceki mesajımda yıkılması gereken hasteneleri yıkmayanları eleştirmişim, sonra siz hastane hakkında rapor sormuşsunuz.

Şimdi, hastanenin güçlendirilmesine dair ortada rapor varken bu işi yapmayıp, hastane yaptık diyenler samimi gelmiyor.

O rapor ciddiye alınsa ve gereken yapılsa belki o hastane yıkılmayacak ve birçok hayat kurtulacaktı.

Bir doktora görünmenizde fayda var.

• ana mesajda paylaşılan videodaki her kelime DOĞRUDUR!

-hayır yalan- dediğiniz cümleyi ve nedenini yazarsanız daha iyi olur.

konuşanların;

bu hastane yapılamaz!

bunlar hastane yapamaz!

diye bir beyan varmı?

yok!

siz hiç böyle temel atma gördünüzmü?

peki atılan temelin kaldırıldığı bir inşaat gördünüzmü?

hayır!

koca cb yi, yalandan bir etkinlikle rezil ettiniz,

ama ana medya akp de oldugu için bunu evirip çevirip,

erdoğan bu inşaatı bitirir diye servis etti!

haaaalende utanmadan, işte bitti diyorsunuz! ve bu durumu savunuyorsunuz!

allah kimseyi yüzsüz yapmasın!

• KONUYLA NE ALAKASI VAR Kİ ESKİ HASTANENİN , BANA KALSA , SON 2O yılda , yıkılan her binanın mütahiti ile ona onay veren tüm yetkileri içeri alırım. Ben sana yeni hastane ile ilgili rapor var mı onu sordum sen eski hikayeyi konuşuyorsun.

Şuan ki iktidarı depreme karşı yeterince önlem almamakla suçladığımız gibi bu işler rant işi biz bunların kentsel dönüşümüne engel olduk diyen muhalefeti de eleştirmek lazım. Ne yazıkki insanımız bu konuya sadece rant gözüyle bakıyor. 1-2 ay sonra bu acılar tamamen unutulur.

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

sizin gibi muhalefet varken iktidarı parlatmaya ne gerek var .

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt

İnsanlar duymak istedikleri , görmek istediklerini görmek istiyor anlaşılan , aynı mevzu yok bizim parti binamıza kurşun sıktılar deyip kürsüden mermi atmakla aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batar -- 22 Mayıs 2023; 19:35:28 >

ilk video açık ve net!

erdoğanın temel attık diye yaptığı şeyde açık ve net!

ya hadi attılar, hadi doğru olsun, madem yapılan iş doğruydu,

atılan temel neden kaldırıldı??

ev yaptıracağınız müteahhit, aynı temeli sizin ev için atsa

adamı taşlarsınız!

ama konu erdoğan olunca,

ama bitecek! diye adamı savunuyorsunuz!

• Naganzo N kullanıcısına yanıt

BEN DE DE OLDU. REDDETTİM. VİRÜS YOLLAMIŞ OLABİLİR BU AMPULLER..

• Keriz silkeleyen fotoğraf :)))

• Bilmem, denetim şirketine sorsana. Heralde tek katlı binayı düzgün yapabilmişlerdir.

Valla kentsel dönüşüm olayını biraz bildiğim için insanların bakış açılarını da anlayabiliyorum.

Bak mesela benim doğduğum apartmanı verdiler, 110 m2 anlaşıldı, sonra belediye meclisinden bir karar, asansör ve merdiven boşluğu da metrekareden sayılacak, evler 90 m2 oldu

Bu karardan bir önceki sene 1 kat çıkması zemin ile aynı olacak denildi, tak ertesi sene bu karar iptal oldu, o sene yapanlar zarar etti.

Apartman 4 katlı, 5. Kat izni yok, ee insanların muteahhite verecek parası yoksa nasıl yapacaksın?

Ya da, binanın kot altı daireleri var iki tane, yeni imarda yeraltı daireye izin yok, o iki dairenin parasını diğer ev sahipleri mecbur ödeyecek satın alacak.

Daha binbir çeşit sorun var.

Bu durumun muhalefet ile ne alakası var?

Insanlar evlerini yenilemek istemez mi?

Parası olsa yenilemez mi?

Muhalefet nasıl engel oluyor? Meclis çoğunluğu iktidar, başkan iktidar?

Mesela sanırım İstanbul'da idi, bir bölgeyi kentsel dönüşüme sokmuşlar, TOKİ ya da emlak konut heralde.

Evler bitmiş, evlerini verenlerin bazıları dışarda kalmış çünkü eksik sayıda daire yapılmış. Vardı haberlerde.

Sistem oturmamış ki insanlar rağbet etsin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.