Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.179
Cevap
42
Favori
332.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: teknika
    SuperCube serisinde Aktif Woofer'a ek olarak inrasonic pasif radyatörler var. Bu sayede daha küçük kabinle daha düşük frekanslara ulaşılabiliyor. Aynı zamanda SuperCube serisi subwooferler de kullanılan anfiler D Class ve çok yüksek Watt'lar da. Definitive'nin SuperCube serisinin diğer Sub.'larından farkları kabaca bunlar. Powerfield teknolojisi ise, her ikisi için de geçerli.

Teknika güle güle kullan. nazar değmesin ama dedim yine diyeceğim watt demeyelim? abi bu neyin watt ı yahu? max min neyin necisidir?

neyse böylesi uygun herhal.

• Tabiki, Subwoofer'inin anfisinin çıkış Watt'ı @Cantan. Selam.

Definitive Subwoofer'lerinin ve Aktif kolonlarının Watt'ı RMS Watt değeri'dir.

quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan

quote:

Orjinalden alıntı: teknika
    SuperCube serisinde Aktif Woofer'a ek olarak inrasonic pasif radyatörler var. Bu sayede daha küçük kabinle daha düşük frekanslara ulaşılabiliyor. Aynı zamanda SuperCube serisi subwooferler de kullanılan anfiler D Class ve çok yüksek Watt'lar da. Definitive'nin SuperCube serisinin diğer Sub.'larından farkları kabaca bunlar. Powerfield teknolojisi ise, her ikisi için de geçerli.

Teknika güle güle kullan. nazar değmesin ama dedim yine diyeceğim watt demeyelim? abi bu neyin watt ı yahu? max min neyin necisidir?

neyse böylesi uygun herhal.

• Aleykümselam. abi bu değerlere max cinsinden ve watts diyelim mi? uyar mı?
  • Ben demiyorum @Cantan. Adamlar diyor. RMS Watts Değeri diye. Ayrıca, Yurt dışı Review'lerinde de RMS Watts diye geçiyor.

Watts yazılışı konusunda haklısın. El alışkanlığı işte. Watt=Watts.

quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan

Aleykümselam. abi bu değerlere max cinsinden ve watts diyelim mi? uyar mı?
  • imamın yaptığını yapma diyorsun yani.

• magesuko hayırlı uğurlu olsun yaw yorumlarını merakla bekliyorum güle güle kullanırsın inş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zart

magesuko hayırlı uğurlu olsun yaw yorumlarını merakla bekliyorum güle güle kullanırsın inş.

Teşekkürler dostum yakında resimleri yollarım
  • HAYIRLI OLSUN MAGESUKO . !! İNŞ. İSTEDİĞİN GİBİ ÇIKAR. GERCİ ÖLE OLACAĞI KESİN. ŞİMDİDEN İYİ SEYİRLERRRR
  • Sağol kardeş
  • Evet arkadaşlar ürün elime dün ulaştı src elektroniğe teşekkürler burdan Sizlerle hemen resimleri paylaşayım daha fazla bekletmeden.

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

Performansa gelince henüz tam manasıyla test edemedim vakit darlığından ama şunu anladımki subwoofersiz sinema olmuyormuş Sub'i kapatip eski hali ile dinleyince tekrar bass'ın nekadar az olduğunu anladım halbuki bu sub i dinlemeden önce mevcut bas idare ediyodu ama dinledikten sonra o bas kesmez oldu. Sözün özü bir subwoofer her müslümana lazım Detayları keşfettikçe paylaşırım.

• tekrar hayırlı olsun cüp1 küçük dev
  • tekrar hayırlı uğurlu olsun dostum...daha detaylı resimler bekliyorum ona göre
  • sub mütiş ya bende istiom yaaaaa ...yok yok para yok öğrencilik bitirdi beni ya.....ağlıcma şimdi harbiden
  • herkese merhaba yeni üye oldum bazı şeyleri halledemedim mesela sisteminizi yazının altına nasıl yazıyorsunuz yol gösterir misiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: kayıt işlemi

herkese merhaba yeni üye oldum bazı şeyleri halledemedim mesela sisteminizi yazının altına nasıl yazıyorsunuz yol gösterir misiniz

profilim seçeneini ana sayfanın yanında tıkla sonrada imza düzenleye tıkla herhalde busize yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eresgü -- 28 Mayıs 2009; 0:28:54 >
  • abi sub budur !!! sub def tir diyoruz olese. hoşgeldin aileye.
  • Mafesuko hayırlı olsun.daha da iyileri olsun tüm kalbimle.sub her müslüman lazım öle demişmiydik acep?
  • Arkadaşlarım ürün alan satan herkese hayırlı olsun . Sertacımada selamlar .Sub alırken oda genişliklerinize subwooferı odada koydugunuz noktaya vs e dikkat edin bunların hepsi performansı etkileyen faktörler ok.
  • magesuko hayırlı olsun.güle güle kullan.imrenmemek elde değilumarım en yakın zamanda bende böle bir subwoofer ın sahibi olurum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.