Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.179
Cevap
42
Favori
332.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    elimde cok temiz pro cinema 60 set var ,neredeyse kullanılmamış?Satmak istiyorum..İlgilenen olursa pm..
  • Herkese selamlar. Clr 2002 alma arafesindeyim. İlgili center ile ilgili düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: travers

Herkese selamlar. Clr 2002 alma arafesindeyim. İlgili center ile ilgili düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar?

19 kullanıcısının ortalaması 5 üzerinden 4.75 fazla söze gerek var mı? Ne kadar acaba merak ettim? Definitiv'in centerinde benim favorim CLR 2000 dir.
  • celalettin53 kullanıcısına yanıt
    Ustadım forum ahalisine kıyak olur mu acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalettin53

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-definitive-clr-2002-center-278866143/detay/

ilan bana aittir

Bence gayet uygun olmuş fiyatıda

• KMLSNY kullanıcısına yanıt
    ilan tarafımca rezerve edildi. Yoğun iş temposundan bir fırsat bulur bulmaz alacağım inşallah. Evler çok uzak işte :)
  • quote:

ilan tarafımca rezerve edildi. Yoğun iş temposundan bir fırsat bulur bulmaz alacağım inşallah. Evler çok uzak işte :)

Bence gayet güzel Center aldınız hayırlı olsun.Fiyatıda uygundu.
  • Center tarafımca bugün alınmıştır. Çok güzel ve keyifli bi alışveriş oldu tabi birazda şanslı. Center ayağıma geldi. Çok teşekkür ediyorum kendilerine sizlerin huzurunda.
  • quote:

Center tarafımca bugün alınmıştır. Çok güzel ve keyifli bi alışveriş oldu tabi birazda şanslı. Center ayağıma geldi. Çok teşekkür ediyorum kendilerine sizlerin huzurunda.

15 kg'lik çok güzel bir center aldınız şimdi oyuncak gibi 7-8 kg lik centerlere daha fazla fiyatlar istiyorlar.şu özelliği bile almaya yeter diyorki Definitive's High-Definition Die-Cast Basket Drivers are an Engineering Marvel ve Definitive's Moving-Coil Pure Aluminum Dome Tweeters
    Hıgh definition yüksek çözünürlüklü bas sürücüleri ve alüminyum dome tweter kullanmışlar

• travers kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür edeim Mustafa güle güle kullan. Bir referans verirsin artık :)
  • Referans işlemi tamamdır Ses olayı baya değişti özellikle filmlerde. Yakalayan olursa kaçırmasın derim bu centeri. Sırada aklımdaki kuleleri bulup işi kapatmak var :)

KMLSNY üstadım istediğim sonucu aldım. Sırada kevlar sony kuleler var.
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın. Mümkün mertebe aynı component hoparlörler kullanmaya bakın.Set-up ınızı definitive hoparlörleri ile kurmaya çalışın. Diger marka hoparlörlerle arasında ses karakteri,tını,sertlik- yumuşaklık gibi uyumlar sözkonusu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babiş62 -- 9 Mart 2016; 12:15:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Referans işlemi tamamdır Ses olayı baya değişti özellikle filmlerde. Yakalayan olursa kaçırmasın derim bu centeri. Sırada aklımdaki kuleleri bulup işi kapatmak var :)

KMLSNY üstadım istediğim sonucu aldım. Sırada kevlar sony kuleler var.

Sayın babiş'in dediği gibi SONY değilde Definitive üzerinden tamamlamanızda fayda var diye düşünüyorum.
    Rearlar arka hoparlörler falan olsa bir nebze olur derim ama özellikle Center ve fronlar birbiriyle takımveya aynı eşdeğer hoparlörler olursa daha iyi verim alacağınızı düiünüyorum.
    Sony'i SS-X70ED yide SSX90ED yide bunun Centerinide dinlemiş biri olarak diyebilirimki olağın üstü hoparlörler ama dediğim gibi Definitivden gitmeniz daha isabetli olacaktır.
    Centerden sonra SUB'ı iyileştirin her zaman derim sinema Center ve SUB'dır 10 liramın 7 lirasını bu ikisine ayırırım.geriye kalan 1 lirası kablolar 2 lirada rearlar için. Center ve SUB çok önemli.
    Bunlar benim kendi fikrim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 9 Mart 2016; 14:29:54 >

• Dediklerinizde haklısınız. Ancak ben istediğim tonu o kulelerle tamamlayacağım. Özellikle SSX90ED ve SS-X9ED kuleleri istiyorum ancak şu aralar onlara bütçe ayıramayacağım. Evlilik işleri geçtikten sonra tekrar o işe bir el atacağım. Pusuya yatmış bekliyorum şu an. Birde forumda gördüğüm kadarıyla Sony'e karşı ön yargılı bir tutum var. Sözüm sizlere değil tabi ki.
  • travers kullanıcısına yanıt
    Yeni center iniz hayırlı olsun hocam. Bahsettiğiniz kuleler güzele benziyor. Böyle şeyler hep olmadık zamanda karşımıza çıkar :) Dün bu muhabbetin üzerine böyle bir ilan gördüm. Umarım bütçenize uygundur yada makul bir fiyata alınabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-sony-ss-x9ed-esprit-series-tower-hoparlor-takimi-277577606/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizak84 -- 10 Mart 2016; 8:36:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizak84

Yeni center iniz hayırlı olsun hocam. Bahsettiğiniz kuleler güzele benziyor. Böyle şeyler hep olmadık zamanda karşımıza çıkar :) Dün bu muhabbetin üzerine böyle bir ilan gördüm. Umarım bütçenize uygundur yada makul bir fiyata alınabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-sony-ss-x9ed-esprit-series-tower-hoparlor-takimi-277577606/detay

Bu 90 ED değil ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Biliyorum hocam, arkadaş yukarıda ''Özellikle SSX90ED ve SS-X9ED kuleleri istiyorum'' diye belirtmiş. Ondan yolladım ilanı. Gözünüzden kaçmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizak84

Biliyorum hocam, arkadaş yukarıda ''Özellikle SSX90ED ve SS-X9ED kuleleri istiyorum'' diye belirtmiş. Ondan yolladım ilanı. Gözünüzden kaçmış olabilir.

Ok Şahsen ben 90XD bulamazsan bunu değilde 70ED alırsım:-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben bu seriyi ilk defa görüyorum. Yapısı aynı B&W gibi. Hatta eski incelemelere baktım iskelet yapısına kadar çok kaliteli duruyor, zaten yorumlarda hep iyi yönde. Fiyat/performans olarak hakkını fazlasıyla vereceğini düşünüyorum.

Benim şahsi fikrim maddi imkansızlıklar yüzünden f/p ürünlere yönelmektense üst segment ürünlerin ikinci ellerine yönelmek daha mantıklı. Bahsi geçen hoparlörler özel seri olabilir ancak diğer markalarda sonuç hep aynı, belli bir yere kadar performansları. Bunu bizzat tecrübe ettim. Mesela sıfır Wharfedale marka sub kullanıyorken takas yoluyla 8 yıllık Dali SWA15 aldım. Aradaki fark tartışılmaz bile. Hatta daha öncesinde naktim olsa sizin Tufan abiden aldığınız sub a taliptim :)

Bu işler maddiyata dayalı ama birazda şans ve nasip. Umarım tüm hobidaşlar gönüllerindeki sisteme sahip olurlar

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.