Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.179
Cevap
42
Favori
332.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rgokdemir

Dostum Ryman,

Önleri hafif açılı yapman sahne açısından daha iyi olur.+ Duvara çok yakınlar..
    Arkalarında haddinden fazla kulağa yakın olduğunu düşünüyorum.
    Sanırım senin de odan benimki gibi küçük..

by@li
    Abi hayırdır yaw..HTS ler Lookablar ?
    Elektrik faturası mı?
    :)

yok yaa para lazım, bu fotoğraf merakı hifi den daha pahalı.

kevin rayman şu fotoları küçültte koy yaa bune eşşek kadar. yada simage yap

• nasıl küçültülüceğini bilsem inanın böyle koymazdım.. (şeye benzedi bu) sevmenin günah oldunu bilseydim yemin ederim sevmezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: by@li

quote:

Orijinalden alıntı: rgokdemir

Dostum Ryman,

Önleri hafif açılı yapman sahne açısından daha iyi olur.+ Duvara çok yakınlar..
    Arkalarında haddinden fazla kulağa yakın olduğunu düşünüyorum.
    Sanırım senin de odan benimki gibi küçük..

by@li
    Abi hayırdır yaw..HTS ler Lookablar ?
    Elektrik faturası mı?
    :)

yok yaa para lazım, bu fotoğraf merakı hifi den daha pahalı.

kevin rayman şu fotoları küçültte koy yaa bune eşşek kadar. yada simage yap

by@li bunu bizim biradere de anlatsan...
    adam taktı yok D-90 yok D300S...

• nuri hocam sen beni yalnış anladın sanki sen kadar büyük salonum olsa ben bu işe 100000 lira harcardım anlamında idi benimki illa definitive olucak diye bir kayde yok tabi, daha iyileri var mutlaka

bu benim zevkim çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeterna_victriX -- 31 Mayıs 2010; 17:55:30 >
  • anladım nuri hocam
  • sattıktan sonra bende pişman oldum ama şöylede bir durum var o anlık bp-10 lar yetiyodu bana, bende yeni geçiceğimiz ev için çok daha iyi birşey kurucağim için (inşallah diyeyim) o nedenle sattım, olsun alan arkadaşım hayrını görsün şunuda belirteyim bende definitiveden memnunum ama daha iyisinin bir yerlerde olduğunu biliyorum

birde ben 2. el ürün alan biri değilim nuri hocam sıfır alırım alırsam ya sıfır yada hiç, o nedenle benim sistemi ucuza bulmam gibi bir şansım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeterna_victriX -- 31 Mayıs 2010; 18:25:26 >
  • paradigim daha iyi
  • nuri hocam sen definitivenin kalitesini neden bu kadar takıntı yaptın anlamadım
  • hayırlı olsun nuricim.

satacağın günü sabırsızlıkla bekliyorum
  • 2. elmi hocam bunlar yoksa sıfırıda varmı
  • ben definitivenin bu modellerini hiç duymadım, peki bu aldığınız model süper cube 1 den yada referanceden dahamı kaliteliler ? bu arada hayırlı olsun
  • nerde bu definitiveciler
  • gerçekten alınır güzel set
  • nuribaras. Israrla spam mesaja devam ediyorsun. Konu, fikir ve bilgi alışverişinden çok post kasma başlığı olmuş.2. defa uyarıyorum ve şimdilik sadece mesajlarını siliyorum. 3. seferde ceza alacaksın, konu da silinecek.
  • küfür yok satasma yok birşey yok anlamıyorum bu silinme işi neden kendı aramızda konuşuyoruz problem nedir? 2 ayrı mesaj ust uste atınca spammı oluyor bir mesajı 2 gun once atmişsam baska konu ile ilgili mesaj için onu degiştirmi yapmam gerekiyor?

subwoofer resımlerım niye siliniyor anlamıyorum resımler tek bir mesaja sıgmadıgı için 2 tane arka arkaya koyuyorum suç oluyor birilerinin bir çekememezlıgı var ama ben bulurum onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 4 Haziran 2010; 0:10:35 >
  • nuricim gerginliğe gerek yok arkadaşın profilinde yazdığı gibi dh yöneticisi, dediği kurallar doğrultusunda hareket edelim başlık kapanmasın yada sende ceza alma, zaten teknika gitti sende gidersen hiç tadı kalmaz başlığın
  • evet satılık definitive clr 2000 var
  • temizmi ne kadar istiyosun, bizim kuzen geldi geçen onuda definitiveci yapıcam belki ona alırız
  • Alım satım ihale işleri...
    İşportacıya döndü başlık :)
  • valla satış iptal oldu bugun paradigm cc 390 ı sattım bir süre clr 2000 kullanıcam

center alternatifi olarak : cc 690-kef xq2c ve focal cc 1000be var bakıyorum hangısı iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 8 Haziran 2010; 0:27:42 >
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.