Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (173. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.180
Cevap
42
Favori
332.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence clr 2000 sen in için daha iyi olur bence bur da dur artık takımı bozma
  • +1
  • bencede clr 2000 dursun hem güçlü hemde takım sonuçta,
  • Forumdaki supercup nickli ali abimiz elindeki supercube referance subwoofer ve definitive bp 10 larını satışa çıkarmıstır ,kendisi foruma giremedigi için şu aralar benden rica etti ilgilenenler cepten ali abiye ulaşsın
    telefon no : 0533 240 03 60

evet denicem bakalım nasıl sonuç vericek şekil olarak küçük kalıyor ama bilmiyorum
  • cc390 ile clr2000'in arasındaki farkı duyduktan sonra hiç sanmıyorum o clr'nin kalacağını
  • evet centerda definitiveyi bende pek beyenmıyorum ama frontlarda ve surroundlarda sinemada yiyemiceği marka yok
    bu arada clr 2000 e subwoofer bağladım çok iyi oldu bu gidişle clr 2000 kalıcı gibi bakalım,zaten sayın teknikanın da dediği gibi takımı bozmamak lazım belkide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 14 Haziran 2010; 16:02:19 >
  • Vay supercup ..
    Sağlam bi definitiveci daha ayrılıyor saflardan..
  • e abi sıfır ürün yok napsın millet 2.elde sınırlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 21 Haziran 2010; 23:15:46 >
  • Nuri sen nickini Definitive Shop falan gibi bişey yap yaw :)
  • abi ikinci el benden sorulur

BP-30 Fiyat 1700 tl olmuştur
  • ali abi valla klipsch topiğini okudunmu çok pahalanmışlar getirmiceklermiş galiba bir klipsch sever olarak haberin olsun dedim
  • supercup

Hoşgeldin..
  • http://forum.donanimhaber.com/m_40649082/mpage_1/f_/key_//tm.htm#40649082

sistemimi satıyorum arkadaşlar ilginizi çebilir
  • Satılık Definitive BP-2X Surround
  • teşekkürler rgokdemir ayakları sipariş verdim gelir gelmez arıycam .bu arada forum baya durgun genel olarak
  • eywallah supercup gelsin alırım..
    evet forum durgun.
    olduğu kadar yaw.
    napalım
  • e ali abi senin gibi saglam definitiveciler bıraktı definitiveyi durgun olur tabi
  • yooo nuri ben bırakmadım devam da malum ev işine girdik baya tuzlu oldu .eşyaları bile sıfırladık. şu anfi bi alıyım bakarsın deftec in yeni sahibide belli olur yine tepeden giriş yaaparım hemde o zamana sıkıntılarımız bitmiş olur .biraz sabır ve bekleme şimdilik elimdekilerle idare ediyim .
    nuri denon 4810 CI veya 5308 CI benim aklımda olan denonlar ne dersin .
  • denon 10 numara abi zaten sen bende daha iyi biliyorsundur ,onlar sağlam paradır ama abi
  • Definitive yeni modelleri duyurdu

http://hometheaterreview.com/definit...rround-models/
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.