Şimdi Ara

defense wairor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim bir warior um var attack ve defense 1. attack defense nin bazı skillerini yerleştiremiyorum yardım ederseniz sevinirim

• quote:

Orjinalden alıntı: ray_umut

benim bir warior um var attack ve defense 1. attack defense nin bazı skillerini yerleştiremiyorum yardım ederseniz sevinirim

Warriorların defence skıllındekı skıllerın cogu passive yani pasif durumdadır.Kullanılan bir skill değildirler.Kalkan kullanırsan (Plate shield,scorpion shield vs.)aktif olur,soyledıgı ozellıklerı sana ekler.
  • EWET SKILL 28 OLANA KADAR BASAMAZSIN SKILLERI YANI ATAK WARRIORSAN VE KALANLARI DEFANS VERIOOSAN LVL 46 MESELA BENIM 48 OLUNCA BASMALI ACILACAK ANLADIN 48 ATACK VARRIORDA ACILIR BASMALI 46 YA KADAR ACILMAZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: warrior_1679

EWET SKILL 28 OLANA KADAR BASAMAZSIN SKILLERI YANI ATAK WARRIORSAN VE KALANLARI DEFANS VERIOOSAN LVL 46 MESELA BENIM 48 OLUNCA BASMALI ACILACAK ANLADIN 48 ATACK VARRIORDA ACILIR BASMALI 46 YA KADAR ACILMAZ

o başka bişi kastediyo sanırım
  • Arkadaşım o kalkan kullandığım zman aktif olur yani basamassın ama o sna söeldiği özelliği ekler
  • sağolun
  • yaw kalkan kullanınca aktuıf olmasbılmıonuz cvplamayın zaten ajtıftır onlar yanı skıl acıldıgında sana ek defans gelır ama kalkan kullanırsan gelen ek defans artar mesela skıl yokken 100 defansın var skıl acılınca 120 olur kalkan takınca 150 anladınmı
  • mesela skill defansına %10 ekliyorsa kalkansız %5 ekler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.