Şimdi Ara

DEFACTO 150/40 KODU HERKESE AÇIK -BONUS KAMPANYA KOMBOSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
3.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar defacto yeni açılan eski açılan hesap farketmeksizin 150 lira üzerine 40 lira indirim yapan kupon :DFSB640

internet sitesinde geçiyor.

garanti kullanan arkadaşlar ilk defa garantipay ile ödemeye özel(daha önce kullanmamışlarsa) 125 üzeri 30 bonus veriyor.

200 üzerine de 40 defacto bonus veriyor.

tüm kampanyalar birleşiyor

yani bu kuponu ücretle satanları görünce dayanamadım paylaşayım dedim. her hesapta bir kez kullabiliyorsunuz. ödemeye kadar gidip tamamlamazsanız o hesapta kuponu birdaha kullandırmıyor

Güncelleme : sepet indirimi ile birleşmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet8152 -- 26 Aralık 2020; 21:0:44 >

• Geçen Ay Benzer Bir şey Denedim Oluyor. Daha Fazlasını Diyeyim. Tarayıcıda %20 Kodu Var. Üstüne İadeal Üzerinden Alınınca %4 İade Var. Kargo Çıkarsa Mağaza Teslim Denersiniz.

İadeal İçin Özelden Mesaj Atabilirsiniz. İlk Alışverişe Ekstra 15 TL Hediye Veriyor...

• şimdi farklı hesap açıp denedim sepet indirimi ile birleşmiyor sadece

• Garantipay 125/30 u bulamadım, katilim gerekiyor nu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drlaw38 D kullanıcısına yanıt

ilk garantipay alışverişinize özel diye çıkmıştı  ilk defa defactoda denk geldim

• Elinize sağlık hocam faydalandık

• Site çöktü. :( Kod için teşekkür ederim.

• 3 ürün ekledim hepsi sepette indirimli haliyle 180 TL tuttu.

Kodu girdim 186 TL oldu.  

Şükür paramız cebimizde kaldı  

• Sepet indirimleriyle birleşmiyor. Neredeyse her üründe de sepet indirimi var.

• Sepet indirimi ile birleşmiyor maalesef. Pek işe yaramaz kod.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Valla ben iki ürün aldım toplam 165 tlydi :( 95e aldım demin fırsat diye paylaştım

• Kombo indirim çokda, marka dandik. Sorun o

• DeFacto marka bonusu da sadece mağazalardan yapılan alışverişte geçerli. O da çöp yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Sepet indirimleriyle birleşmiyor. Neredeyse her üründe de sepet indirimi var.

harbi ya ne kadar saçma bir şey

• Garantiye pek güvenmeyin. defacto puan veriyor ama kullanamıyorsunuz. geçen kampanyada kullanamadım. kasiyerin dediğine göre bi çok müşteride aynısı oldu. puan gitti anlayacağınız.

• Jumaruu kullanıcısına yanıt

aynen katılıyorum. bi kazak aldım keşke almasa idim. hem his olarak hemde kalıp olarak çok rahatsız etti.

• hangi ürünü açsam %45 polyester bu ne kardeşim fiyatlar 2 kat yukarı kalite 2 kat aşşağı  

• quote:

Orijinalden alıntı: kimyager147

aynen katılıyorum. bi kazak aldım keşke almasa idim. hem his olarak hemde kalıp olarak çok rahatsız etti.

%100 akriliktir muhtemelen. Kumaşlar artık hep plastik türevi. Pamuk istiyorsak pamuk ellerbiraz daha cebe 

• Olabilir.
  • Faydali konu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.