Şimdi Ara

Edit/ Hopi Patlat Kazan Boyner 200/50 Paracık 200/30 oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
685
Cevap
26
Favori
57.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 179
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 25
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 26
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sleepwake33 (28 mesaj) Ussuz (25 mesaj) Hsn69 (22 mesaj) elbetbirgun (21 mesaj) ahmet8152 (20 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (451 mesaj) Mobil (190 mesaj) Mini (41 mesaj) Uygulama (2 mesaj) (1 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Edit/ Hopi Patlat Kazan Boyner 200/50 Paracık 200/30 oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4417 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hopi uygulamasında kazandıran oyunlar altında patlat kazan diye bir oyun var oyuna başlayıp bitirince belli şeyleri yapınca 10+10+10+10+10 toplamda 50 paracık veriyor. 5. seviyeye kadar kolayda gerisi zorluyor(Mesajın devamına edit yaptım oraya bakın) 30 Paracık garanti gerisi el becerinize kalmış  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/2d/6e/b0/2d6eb0800f081c32636200d4a8ddf1b5.png&t=0&width=480&text=1

Edit: Bir forumdaş yöntem keşfetmiş konuya ekliyorum mesajını

@resulalan adlı kullanıcının, alıntılanan mesajı:

arkadaşlar artis bir arkadaş bunun bir kolay yolu olduğunu söylemiş fakat ne olduğunu söylememişti. ben birazcık daha kolay yolunu buldum ve 13. bölümü böyle geçtim. öncelikle bilgisayara bluestack programını yükleyip hopiyi indirip kuruyoruz. sonra hopiyi tanıtıp oyuna giriyoruz. blustack programında sağ tarafta 3 nokta var( daha fazlası ) ona basıp eko mode var eko modu aktif ediyoruz ve böylelikle oyun neredeyse %75 yavaslıyo, isteyenler deneyebilir. bende yavasladığı için 13. bölümü kolaylıkla bitirebildim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 19 Ocak 2021; 19:40:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Paylaşan oldu mu bilmiyorum ama göndereceğim görseli kazandıran oyunlar bölümündeki okut kazan kısmından okutursanız boyner.com.tr'ge geçerli 25 hopi veriyor.

arkadaşlar artis bir arkadaş bunun bir kolay yolu olduğunu söylemiş fakat ne olduğunu söylememişti. ben birazcık daha kolay yolunu buldum ve 13. bölümü böyle geçtim. öncelikle bilgisayara bluestack programını yükleyip hopiyi indirip kuruyoruz. sonra hopiyi tanıtıp oyuna giriyoruz. blustack programında sağ tarafta 3 nokta var( daha fazlası ) ona basıp eko mode var eko modu aktif ediyoruz ve böylelikle oyun neredeyse %75 yavaslıyo, isteyenler deneyebilir. bende yavasladığı için 13. bölümü kolaylıkla bitirebildim :)

Konuyu yanlış yere açmışsıniz oyun forumuna açılsa daha iyi olurmuş. Simdi paraciktan degil hırsımdan oynuyorum

6 cips kodundan 2 x 10tl çıksa, 40 tl.

10-15 liraya kod alıp bende mi satsam?

Bir akıllı sen misin bu forumda?

Alfawise kullanıcısına yanıt
    Alfawise demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Alfawise

Paylaşan oldu mu bilmiyorum ama göndereceğim görseli kazandıran oyunlar bölümündeki okut kazan kısmından okutursanız boyner.com.tr'ge geçerli 25 hopi veriyor.

Okut kazan yenilenmiş. Ayrıca çark var; oradan boyner gelirse yine birleşir.

Hangi deli 6 kod karşılığında versin ki zaten 10 15 TL'ye satıyor o cips hopileri 30 eder deli millet sana versin
    Efsane kampanya oldu..konuyu açan ,göster kazan görseli paylaşan ,prime kodu satan,10 tl karşılığında oyundaki bölümleri geçip 50 hopi kazandıran emeği geçen herkese teşekkürler....
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj

Oyun nasıl bir şey hocam el becerisi derken?

Kampanya detayında okudum bir şey anlamadım neyse deneyelim :D

• Yarbay
    4417 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Başlarda kolayda seviye ilerledikçe zorlaşıyor. Ben bitirdim ama epey uğraştım 

|
    |
    Johny Constantine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    575 Mesaj
    Arkadaşlar ayrıca 200/75 türk telekom prime kodu ile de birleşiyor. 200 liralık ürün 75+50 indirim ile 75 liraya geliyor. Mağazadan teslimde kargo ücreti yok.

Türk telekom prime ile alınan boyner 200/75 indirim kuponunu almak için şöyle mesaj yazılıyor.

PRIME BOYNER TCKIMLIKNO

6262'ye sms gönderiyorsunuz ve kod geliyor. Bana da bu koddan lazım kampanyadan faydalanmayacak varsa özel mesaj ile kod atabilir mi? Kot pantolon ihtiyacım vardı iyi fiyata denk geliyor.

Oyunda 10.seviyeden sonrası zorlaşıyor. Bi taktikle tüm seviyeleri çok kolay bir şekilde geçebiliyorsunuz, prime kodu paylaşanlarla taktiği paylaşırım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfawise -- 17 Ocak 2021; 1:10:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4417 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aynen tüm kampanyalarla birleşiyor. Sağlam fırsatlar yakalanabilir. Tabi bende kod yok o ayrı :)

|
    |
    asosyal genç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj

Ekran isteriz 8. Bolumu nasil gectiniz:))

|
    |
    Ussuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9367 Mesaj
    Cok zor yav ugrasamam.

|
    |
  • Yüzbaşı
    575 Mesaj

|
    |
  • Yarbay
    4417 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/53/16/f0/5316f0362a2815ecce2f84359940d83b.png&t=0&width=480&text=1

Valla hocam biraz uğraştım kolay olmadı. Ama yukarıda bir arkadaş demiş kolay bir taktiği varmış heralde bug falan var o söylerse halledersiniz 

|
    |
    kaana0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj
    20 paracık kaptım yeter şükür 😁
    |
    |
  • Yarbay
    3064 Mesaj
    Teşekkürler, 3'te kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 17 Ocak 2021; 1:37:19 >
    |
    |
  • Teğmen
    173 Mesaj

Harbiden 8 nasıl birşey öyle
    |
    |
    kaana0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • 2 de kaldık varsa söyleyin bizede 🙈

|
    |
  • Yüzbaşı
    553 Mesaj

Zuma ama sürekli karışık geliyor

|
    |
  • Er
    7 Mesaj
    2yi geçemedim :( help

|
    |
  • Yarbay
    4417 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Taktik ne hocam açıkla bu insanlara  

|
    |
    asosyal genç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    89 Mesaj
    8 nasıl bir şey böyle

|
    |
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj
    Arkadaşlar ayrıca hopiler 200 altlimitli değil galiba. Sepetimde bir kazak vardı ekledi hopiyi.

• Binbaşı
    1447 Mesaj

Hocam bu adımda normal düşmesi ama ödenirken hata verir :)

|
    |
    elbetbirgun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj

Büyük ihtimalle bu kazağı alacağım durumu paylaşırım 🙂

Edit. Evet olmadı hata verdi umutlanmıştım bir an 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 17 Ocak 2021; 2:20:16 >
    |
    |
    CengizGurkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Sohbet
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.