Şimdi Ara

Deepcool Gammaxxx 400 am4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
57
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • deepcoola 2 3 gün önce mesaj atmışdım sağolsunlar geri dönüş yapacağız dediler en son bir mail adresi verdiler orayada mail attım böyle bir cevap gelmiş elimdeki soğutucuyu ekstra bir aparat olmadan am4 soketinde kullanabilirim diye doğruluk payı nedir ?

aslı

Dear friend,

I found out in your invoice, you are using the GAMMAXX 400, it directly support the AM4, you do not need any extra adaptors.
    Even if you need any extra adaptors when you have other cooler, please kindly directly find the seller from whom did you buy it, to check how and when can you get it, since we are arranging the extra adaptors to the local sellers, they will help their local end user/buyers to update the rig following their local rules, thanks very much for your kindly understanding!

çevirili

Sevgili arkadaşım,

Faturandan öğrendim, GAMMAXX 400'ü kullanıyorsunuz, doğrudan AM4'ü destekliyor; ekstra adaptörlere ihtiyacınız yok.
    Başka soğutucuya sahip olduğunuzda ekstra adaptörlere ihtiyacınız olsa bile, yerel satıcılara fazladan bağdaştırıcılar ayarladığımızdan, bunu nasıl ve ne zaman satın alabileceğinizi kontrol etmek için kime sattığınız satıcıyı lütfen doğrudan bulun. Nihai anlayışınız için yerel son kullanıcı / alıcıların teçhizatını yerel kurallarına göre güncellemelerine

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.