Şimdi Ara

DEEPCOOL CC560 LED 750W 80+ Bronze Tempered Glass Kasa [2.040 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
3
Favori
2.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DEEPCOOL CC560 LED 750W 80+ Bronze Tempered Glass Kasa [2.040 TL]

https://pckolik.com/urun/deepcool-cc560-750w-siyah-mid-tower-tempered-glass-usb-3-0-atx-kasa-kopya/

F/P sistemlerin vazgeçilmez kasası 4 adet tek renk yanan LED aydınlatması var kasanın önü kısmı mesh ama havayı alıyor içeri.

Güç kaynağının modeli tam belirtilmemiş ama muhtemelen DeepCool PK750D 750W 80+ Bronze olmalı yine de sorup öyle alın.

Sadece güç kaynağının Akakçe sıfır fiyatı 1.449 TL bu durumda kasa 591 TL 'ye gelmiş oluyor resmen bedava. DEEPCOOL CC560 LED 750W 80+ Bronze Tempered Glass Kasa [2.040 TL] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HWS -- 31 Mayıs 2023; 0:37:32 >

• İş yeri için almıştım daha önce. Kasa da güzel güç kaynağı da. Üst düzey beklenti içinde değilseniz giriş seviyesi için çok çok kaliteli kasa.

• mal iyi duruyor hocalarda öneriyorsa ihtiyacı olan alsın 2bine kasa güç kaynağı iyi para valla

• PSU fiyatına kasa ve öyle al marka vur kasalardan değil gayet güzel fırsat paylaşım için teşekkürler.

• Fan rengi değişmiyor sanırım.

• Sintai kullanıcısına yanıt

nayır, maalesef rgb yada argb değil.

• Kasa aşırı geniş ve üst tarafa 240mm radyatör takılabiliyor, bu fiyata bedava denecek kadar iyi bir fırsat.

• mcake± kullanıcısına yanıt

kim demiş hocam? rgb fan. bu kasadan 2-3 tane aldım kurulum yaptım. anakarta rgb header bağlantı aparatı bile var.

sistem garip durabilir bu arada DEEPCOOL CC560 LED 750W 80+ Bronze Tempered Glass Kasa [2.040 TL]  para ile ilgili sıkıntı olmuyor diye rastgele parçaları sipariş veriyordum. 3 monitör setup var diye ekran kartı bile almıştım ofis bilgisayarına DEEPCOOL CC560 LED 750W 80+ Bronze Tempered Glass Kasa [2.040 TL] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claswan -- 31 Mayıs 2023; 22:33:17 >

• claswan kullanıcısına yanıt

sizdeki cg modeli olmasın?

• damn2u kullanıcısına yanıt

Hocam sipariş verdim fakat kafama takıldı 4080 12vhpwr kablosunu çok bükmeden camı kapatabilecek miyim bu kasayla?

sizdeki rgb olan model,linkteki tek renk yanan fanlara sahip

• Aynı kasadan arkadaşa alıp kurulum yaptık. Fanlar sadece cyan/mavi yanıyor. Tek renk.

• Camlı olunca hava akışı daha az olmuyor mu, oyun için kullanılacaksa bence tamamen mesh yapıda olanlar tercih edilmeli, sırf ışıklı fanı var diye kasa alınmaz.

• bitik. kullanıcısına yanıt

Hocam bağlantıları yaptınız mı ki? Benimki de öyle yanıyordu. Rgb bağlantıları yaptım reset tuşuna bastıkca renkler değişiyor. Ben de bu linkten aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hayır bu linkten aldım. Reset tuşuna bastıkca mod değişiyor. 1770 TL ye aldım hatta.

• DEEPCOOL CC560 LED 750W 80+ Bronze Tempered Glass Kasa [2.040 TL]

Psu 750w mıydı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bu linkten aldığım da oldu. 2 tane de 650w olan sinerji den aldım hepsi aynıydı.

PSU'suz modelini tebilon'dan aldırmıştım 1.5 ay önce 1200 lira gibi bir rakama.

İçinde kontrolcü bile yoktu diye hatırlıyorum. Molexleri chain şekli bağlamıştım.

• Bu kasanın 2 modeli var LED ve ARGB modeli bu model LED diye geçiyor fanlar tek renk Turkuaz yanıyor kasayı kurup açınca fanların LED'i yanıp sönüyor bu durum fanların anakart tarafından sağlanan voltajın yetersizliğinden kaynaklanıyor fan devir hızını bios üzerinden tam devire çektiğinizde voltaj arttığı için yanıp sönme durumu ortadan kalkıyor.

Bazı arkadaşlar fanların ARGB olduğunu ve içinden kontrolcü çıktığını söylemiş eğer ARGB fanlı modeli aldıysanız doğru faturaya bakın model adı yazar ARGB yazıyorsa fanların renklerini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz ama LED versiyondaki fanlar ARGB olmadığından renkler değiştirilemiyor denemesi bedava. DEEPCOOL CC560 LED 750W 80+ Bronze Tempered Glass Kasa [2.040 TL] 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.