Şimdi Ara

DEEP COOL CASTLE 240MM SIVI SOĞUTUCU KULLANICI DENEYİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba linkteki ürünü kullanan varmı acaba h100x ile arasında kaldım
    tasarım olarak deepcool cok şık duruyor. h100x den bir eksiği varmıdır acaba?
    amd 1950x threadripper ile kullanacağım

https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/deep-cool-castle-240-rgb-240mm-sivi-cpu-sogutucu-P314731693

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 31 Ocak 2019; 20:40:46 >

• Tanıdık birkaç kişi Deepcool'un eski modellerini kullanmıştı. Pompaları 1 yıl dayanmadan bozulmuştu + Sıvı kaçağı falan olmuştu.. Marka olarak güven vermeyen ürünleri var. Sıvı soğutmada Corsair al geç, gözü kapalı al geç ömürlük kullan.
  • Ben de H100X almayı düşünüyorum. Eğer alıp kullanırsanız tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim. Çünkü 630 liraya daha iyisi yok gibi.
  • Hocam aldım 2 gündür kullanmaktayim daha önce h110 kullanmıştım ona göre radyatör biraz ince geldi bana tam yük altında AMD 1950x islemcim 75 80 derece civarlarına çıktı cam kasa kullaniyorsan mükemmel bir tasarım var çok şık duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şöyle,orta seviyede fiyat perfonmans ürünü,çok kalite değil ama iş görür,yanlız bağlantı yerlerine dikkat edin bir süre sonra kaçak yapıyor hortum bağlantı yerinden,alacaksanız sizin tekrar bağlantı yerlerine plastik kelepçe atıp sağlamlaştırmanız gerekir.Bence biraz daha para vererek daha iyi bir markaya yönelmenizi tavsiye ederim

• Dostum bir şikayetin varmı soğutucudan ? Bende bu ayın içinde 280mm olan modelini alacam kısmetse. Şu andada deepcool un maelstorm 240t modelini kullanıyorum. Yaklaşık olarak 2 buçuk yıl falan oldu alalı. Herhangi bir pompa sesi vs şikayetim olmadı bu güne kadar.

• Bazen su sesi geliyor açılışta o da normal derece de

• Hocam yanlış anlamayın ama TR4 soketi için en iyi sogutucu bana sorarsanız Enermax Sogutucuları Eger Üzerine bide Noctua NF F12 3000 eklerseniz çok performanslı çalışıyor bir arkadaşa yapmıştık gerçekten dedigimden daha iyi oldu iyi forumlar dilerim
  • sefaMseven kullanıcısına yanıt
    sa hocam. ben de bu modele baktım. gözüme hoş gözüktü de geçen süre içerisinde hiç bir sorun yaşattı mı size?
  • ultramavi kullanıcısına yanıt
    Kendim kullanmıyorum arkadaş için topladik hala sorunsuz kullanıyor

• sefaMseven kullanıcısına yanıt
    hocam rica etsem sorabilir misiniz acaba. bir sıkıntısı oldu mu hiç. eski sıvı soğutmasına göre aralarındaki farklar neler? + sı - si ne vardır?
  • Hepsinin aslında asatek marka olduğunu, deepcooluncorsairin falan alıp kendi etiketini yapıştırıp sattığını söylesem dumura uğrarsınız şimdi kesin. Kaçıncı jenerasyon olduklarına bakmanız lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.