Şimdi Ara

Dedektif olmak istiyorum,yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
17.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Cengiž

quote:

Orijinalden alıntı: airnavy

amerikada her olaya dedektif veriyorlar orada para kazanırsın .

merhaba ! ben dedektif marry. bu cinayeti çözmeye geldim vs. vs. gibi. konuya gelince ; bilmiyorum.

yaş kaç ? genellikle çocukların hayalidir ?

Sizin asla olamayacağınız her şey çocukların hayali zaten.

hocam beni yanlış anladınız ben sadece yaşını öğrenmek istedim çok çarpıtmışsınız . sen türkiyede hiç polisin yanında dedektif gördünmü buralarda sadece özel şirketlerden ayarlanıyor o da kişiye özel ....
    ben de abd gibi ülkelerde vardır dedim . yaşını istemekteki maksadımda aşağılamak değil , sadece öğrenmek istedim . tam tersine baltalamak yerine fikrini beğenmiştim neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

Benim tavsiyem ise şu;(Bu arada kollarımı çevirdim)

Önce sağlam bir sermaye bul.3 Adet araç al.2 siyah Passat 1 bmw x5, lange rover vb. en kötü i35 yani jip olsun.

Sağlam bir ofis bul kendine.

Örneğin;

Dedektif olmak istiyorum,yardım

Yanına adam çek.

1. eskort = 4 kişi
    2. araba (jip) (sen)= arkada sen, önde şöför, sağında sağ kolun = 2 kişi
    3. eskort = 4 kişi

Ofisin önüne de, 7-8 kişi çek.

ohh mis kebap gibi.

gösterişli bir Ev almana şimdilik gerek yok.Çünkü, önceliğin işlerini düzeltmen.Hem ayrıca, ev alsan Sana işverenler evine değil ofisine gelecek.Ofisinde arkaya bi yastık döşek at yat.Adamlarına da 3-4 ranza yaptır.Arada yatsınlar.

Neyse, bu aleme girdikten sonra, sağlam bir baba'nın namıyla çalışacaksın.Yoksa seni yaşatmazlar.Sana iş verenlerde senin namın çıktıktan sonra gelecektir.
    Devamını istersen, bol ss li anlatabilirim

yeen !

adam mafya kurucam dememiş dedektif olucam demiş

•  Dedektif olmak istiyorum,yardım
  • Arkadaşlar az önce L.A Noire videolarını izledim bir arkadaş konuda önermiş,haftasonu alıp oynayacağım...Birde dediğim ibi Sherlock Holmes'in bir kitabının(Kırmızı renkteydi akıl oyunu bilmemneyi gibi ismi vardı)ilk 20 sayfasını okudum.Ama önerirseniz hepsini korsan alıp okuyabilirim.En azından biraz acımı hafifletir.çok istiyorum ya ben :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dedektif tutmak isteyen varsa ben yapabilirim
    sadece mesaj atın tel:05079639380
  • Dedektif tutmak isteyen varsa ben varım
    sadece mesaj atın tel:05079639380
  • http://www.dedektifsherlock.com/anasayfa.html

SHERLOCK HOLMES DEDEKTİFLİK
    Eş takibi araştırmasında temel prensip gizliliktir .Aile kurumunun kutsal yapısı ve hassasiyeti sırdır.Eş takibi sırasında dedektif ve müracatçı kişiden başka bir 3. şahıslara asla bilgi verilmemektedir. Eş takibi Nasıl Yapılır? Özel Dedektif, ilk görüşmenizde eşiniz ile ilgili şüphelerinizi değerlendirecek ve mutlaka size bir çözüm yolu sunacaktır.Çünkü bazen eşin bir kabahati olmadığı halde, bazı psikolojik sorunlar dahilinde aldatma üzerine odaklanılarak, aldatma olmadığı halde şüphesi yaşanabiliyor!Bu gibi durumlarda eşlerin bu süreci çok sabırlı ve mantıklı bir şekilde geçirerek dedektiflerin toplamış olduğu dökümanlar neticesinde (olumlu veya olumsuz) bir durum söz konusu ise yine gerekli adımları mantıklı bir şekilde hak hukuk çerçevesi dışına çıkmadan izlemesi gerekir.Başta biz ve çalışanlarımız olmak üzere herzaman müşterilerimizin mağduriyetlerini kurmuş oldukları yuvalarını ve varsa çocuklarınıda düşünerek yıkıcı değilde yapıcı bir tutum izleyerek oluru varsa bu konuda iyileştirmeler yapılarak ailelerimizin birliğinin tekrardan sağlanması aksi bir durum söz konusu ise de gerekli hukuki işlmelerin yapılması için somut delillerin derhal toparlanarak müşterimize sevkine ve bu konuda elimizden gelen tüm çalışmaları sıkı bir şekilde takip ederek başarılı bir şekilde neticelendirmekteyiz.Ayrıca; Eş takibi hizmeti sonucunda Müşterilerimiz ile yaptığımız sözleşme kapsamında elde ettiğimiz tüm bilgiler ayrıntılı olarak sözleşme hükümleri gereği elde edilen veriler dosya halinde takibi yaptıran eşe teslim edilecektir.

İLGİLİ YARGITAY KARARI

Eşler evlilikleri süresince birbirlerine sadık kalmaları yasal zorunluluktur…
    "Anayasaya göre herkes özel hayatına ve Aile hayatına saygı gösterilmesini isteme hakkına sahiptir. Özel hayatın ve aile hayatının gizliliğine dokunulamaz. (Anayasa: Madde:20/1) Ancak evlilik birliğinde eşlerin evliliğin devamı süresince birbirlerine sadık kalmaları da yasal bir zorunluluktur.” (Y.2.H.D Aldatmanın Başlıca Sebebleri Başlıca aldatma sebebi yüksek sadakatsızlıktır.
    http://www.dedektifsherlock.com/es_takibi.html
    Erkekler Niye Aldatır?

-Evlilik ilişkilerinin hayal ettikleri gibi gitmemesi
    -Evlilik ilişkilerinin monoton algılama sonucunda yenilik arama ihtiyacı,
    -Egolarını tatmin etme,
    -İçinde bulundukları sosyal ortamlarda, ciddi ilişki istemeyen kadınların varlığı,
    -Hissedecekleri anlık tatmin duygusuna yenilme,
    -İntikam duygusu sebebiyle,
    -Evlilik içerisinde cinsel tatminsizlik yaşanmasından dolayı,
    -Problemli giden bir evlilik sonucunda eşlerini aldatabilirler.

Kadınlar Neden Aldatır?

-Kendine güvenlerini artırma isteği,
    -Duygusal olarak ihmal edildiklerini düşünme,
    -Heyecan arayışı,
    -Romantizm ihtiyaçlarını karşılama isteği,
    -Eşlerinden ya da partnerlerinden daha zengin ve daha üst bir statü sahibi biriyle birlikte olma arzusu,
    -Cinsel tatminsizlik,
    -Hiç bitmeyen ev işlerinin ve sorumluluklarının yükünden kurtulma isteği ile kadınlar eşlerini aldatabilirler
    Daha detaylı bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.
    http://www.dedektifsherlock.com/es_takibi.html

• Yalcin Abi'ye cik anlat derdini o sana yol gosterir

Saka bir yana ustte biri yazmis bile.. Turkiye'de dedektiflik isini yapan 1 Yalcin Abi 2 Muge Anli

Ama illa olacagim diyorsan ilk once polis akademisinden yildizli polis ol yuksel, kariyer ve cevre yap. Ondan sonra kendi ofisini kur.. Hem dedektiflik hem security sirketligi yaparsin.
  • Beyler üniversite bittikten sonra komiser yardımcı olabilir miyim bilgisi olan var mı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.