Şimdi Ara

Dect telsiz telefon ahize ve baz istasyon arası baglantı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
2
Favori
87.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende arçeligin tlf 450 model dect telsiz telefonu var.sorun şu ahize ile baz alıcı yani şarz oldugu yer ile birtürlü baglantı saglayamıyor onun içinde arama yapamıyorum.yalnız bu iki cihaz birbirine şifre ile tanıştırılabiliyormuş ben çözemedim bilen arkadaşlar varsa sevinirim.tamirciler iki cihazı tanıştırmak için çok para istiyorlar.....şimdiden tşk....

• Kullanma kılavuzu yok sanırım elinizde. Tamirciler niye çok para istemişler anlayamadım. Bu zor bir iş değil ki?
  • Ahizede yap›lacak işlemler
    1- OK/MENU tuşuna basınız.REHBER yazısı gözükecektir.
    2- Aşağı yön tuşunu kullanarak KAYIT seçeneğine ulaşınız.
    3- OK/MENU tuşuna basınız.KAYDETMEK yazısı gözükecektir.
    4- OK/MENU tuşuna basınız. BZ 1 2 3 4 gözükecektir.Yanıp sönen rakamlar boş olan baz üniteleri göstermektedir.Örneğin 1 yanıp sönüyorsa
    ahizeniz üzerindeki 1 tuşuna basarak ahizenizi 1 numaralı baz üniteye tanıtabilirsiniz.PIN? yazısı gözükecektir.
    5-Ahizeniz üzerindeki sayı tuşlarını kullanarak baz ünitenin pin kodunu giriniz.Cihazınızın fabrika ayarlarında pin kodu ‘’0000’’ olarak verilmiştir.
    6-OK/MENU tuşuna basarak onaylayınız.ARA1 yazısı gözükecek ve arama işlemi tamamlandıktan sonra tanımlama gerçekleşecektir.

daha ayrıntılı bilgi için 444 0 888 veyahttp://www.arcelik.com.tr/Pdfs/tr-TR/7950620100.pdf buraya bakabilirsin.

• Kahve alakana çok teşekkür ederim.bende iki tane tel. telefon vardı minton markayı kazara çözdüm.arçeligi ise sitesinden kullanma klavuzunu bulup yaptım....Ama senin açıklamanda bayagı işime yaradı....çok sagol...arkadaşım tel. tamircisine 2-3 tane yaptırmıştı 10 ve 15 ytl vermiş.hadi 5 ytl falan olsa normal diyecem ama dört tuşa basıpda 15 ytl almak pekde iyi niyetlilik olmasa gerek.......forum donanım haber ve sizlerin sayesinde birçok sorunumu tamircilere gitmeden çözdüm.....tşk..kolay gelsin....
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhat1971
    Kahve alakana çok teşekkür ederim.bende iki tane tel. telefon vardı minton markayı kazara çözdüm.arçeligi ise sitesinden kullanma klavuzunu bulup yaptım....Ama senin açıklamanda bayagı işime yaradı....çok sagol...arkadaşım tel. tamircisine 2-3 tane yaptırmıştı 10 ve 15 ytl vermiş.hadi 5 ytl falan olsa normal diyecem ama dört tuşa basıpda 15 ytl almak pekde iyi niyetlilik olmasa gerek.......forum donanım haber ve sizlerin sayesinde birçok sorunumu tamircilere gitmeden çözdüm.....tşk..kolay gelsin....

rica ederim. ben de o aceleden internetten baktım öylece umarım faydası olmuştur
  • Ne demek faydası olmazmı hem maddi hemede manevi.....A. razı olsun........
  • arkadaslar selam benim telsiz telefonum da dect 450 sorunu ise karsıdan arama geldiğinde cevap tusuna bastıgım zaman sesi direkt dışarı veriyo
  • ummet06 ; cevaplama tuşuna iki defa basarsan ya da baz istasyondan ahizeyi kaldırıp bir defa daha cevaplamaya basarsan sesi dışarı verir....sanırım bu hatayı yapıyorsun...ben bu tlf 5 sene kullandım.arçelikten beklenmeyecek kadar iyi bir tlf.sadece ekran ve tuş aydınlatması olmadığı için yeni değiştirdim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintaz -- 16 Ekim 2008; 16:55:09 >
  • slm arkadaşlar 2 adet motorola me4052 dect telefon var
    ikisini birbirine tanıtamadım malesef . kitabını okudum yazanları aynen uyguladım olmadı
    sitenin birinden ingizce kul. klav. olanı buldum orda daha farklı yazıyor tabi ingl olmadığı için tam anlamayamadım. konu hakkında yardımlarınızı bek
    liyorum saygılar
  • slm arkadaşlar konuya Allahın bir kulu ilgilenmemiş neyse önemli değil artık ihtiyacı olan arkadaşlar için çözümü buldum yetkili servisini aradım sağ olsun tesan yetkilileri abyisii bu hemen yardımcı oldular ve teknik servise bağladılar anında cevap verdiler Erhan beye teşekkürler.
    Telefonun altında bir düğme var önce ona basıp onay sesi alınır. Di did diddd diye

sonra ahizeden aşağı ok tuşu ile menü den ahize seçeneğine gelinir ve üst soldaki ok tuşuna basılır

sonra üst ok ile bir kademe yukarı çıkıllır ve kayıt seçilir
    ok tuşlanır
    pin kodu soruyor ve 0000 girilir
    arıyor diye bi yazı çıkıyor did diye bir ses ve cihaz bağlanmış oluyorr bukadar
  • Yıllar sonra yeniden canlandıralım konuyu :) Hyundai Style 1200 Twin marka Dect telefonumda aynı şekilde baz sorunu var. Kayıt menüsüne geldiğimde sadece 234 yanıp sönüyor. 1 sabit. Kayıt işlemini nasıl yapabilirim. Arçelik örneğini uyarladım ama maalesef başarısız oldu.
  • merhaba

benim de Sagem D10T marka telsiz telefonda bağlantı sorunu yaşıyorum...

Baz ile nasıl eşleştirebilirim?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknerdr -- 26 Nisan 2011; 0:39:52 >
  • audioline Splash 100 telsiz telefon almanyadan geldi bize hatta bağladığımızda Santral Ara diye yanıp sönüyor. sonradan anladım ki kutu ile bağlantısı yok. BAZ ayarı nasıl yapıcam yardım edermisiniz yukarıda yazılan seçenekleri denedim olmadı :(((
  • Arkadaşlar arçelik 450 dect telefonumda register sorunu yaşamıştım araştırırken bu konuyla karşılaştım çözdüm sorunu yaşayanlar için konuyu hortlatmak istedim menüden sırasıyla Ahize>Register>Baz İst 1 seçiyoruz ardından pin istediği yerde 0000 kodunu girin devamında ekrana giriş yazısı geldiğinde istasyonun üzerindeki düğmeye ses gelene kadar basın ardından telefonunuzu kullanabilirsiniz.
  • Panasonic kx-tg2511 baz istasyon ayarı nasıl yapılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panasonic kx-tg2511 ev telefonum var bir türlü baz istasyon ayarıni yapamadim yardımcı olur musunuz...

• Merhaba Panasonic kx-tg2511 ev telefonum var bir türlü baz istasyon ayarıni yapamadim yardımcı olur musunuz...

• Arkadaşlar bende OGATECH marka telsiz telefonum sürekli 'ARIYOR' yazıyor. Pillerini değiştirdim yine aynı.

Yardımcı olabilecek bilgisi olan arkadaş varmı? Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.