Şimdi Ara

Death Stranding Tamamlanmaya Yaklaşıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Metal Gear serisinin yaratıcısı Hideo Kojima, Brezilya'da The Noite adlı bir televizyon şovuna katıldı ve Death Stranding hakkında yeni detaylar paylaştı.

Hideo Kojima, Death Stranding'in halihazırda oynanabilir olduğunu ve geliştirmede detaylandırma aşamasında olduğunu doğruladı. Belirtilene göre, oyunun temellerinin büyük çoğunluğu bitti ancak ekip değişiklikler yapmaya ve geliştirme süreci boyunca yeni şeyler eklemeye devam ediyor.  

Ayrıca oyundaki tüm karakterler tamamlandı ve hepsinin motion capture (hareket yakalama) çalışmaları yapıldı. Geliştirme aşaması plana göre ilerliyor, yani ne zaman olacağını bilmesek de çıkış zamanın şu an için aynı kalmasını bekleyebiliriz. Son olarak Hideo Kojima Death Stranding için yakın ve alternatif gelecekte geçecek, ekolojik konular içerecek karanlık ve sürreal bir aksiyon macera oyunu tanımlamasını yaptı.

E3 2017'yi pas geçen Death Stranding'i büyük olasılıkla 8 Aralık'ta düzenlenecek The Game Awards'ta ya da 9 Aralık'ta düzenlenecek PlayStation Experience'ta göreceğiz.

Death Stranding halihazırda PS4 için geliştiriliyor.

• The Game Awards'da yeni bir trailer yayınlayıp sonrasında ise PSX'de gameplay yayınlayabilirler.

2018 takvimide baya dolu Sony'nin. Bu oyunun çıkışı 2019 yılında olur ve TLoU 2 ile Ps4 dosyasını kapatırlar.
  • PSX'te bir şeyler bekliyoruz artık..
  • İçimden bir ses bu oyun horizon zero dawn nın öncesini anlatacak diyor, merakla bekliyoruZ
  • 2018'de gelmez. Zaten Spiderman,Days gone,God of war,Detroit become human çıkacak yani 2018 yılında Sony dolu dolu oyun çıkaracak bu 2019'da gelecektir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 10 dakikalık oynanış, hikaye trailer, karakter tanıtımı

PSX'de görürsek güzel olur. 2019'dan önce çıkmaz imkanı yok 2019'un ortalarında ya da sonunda çıkıcaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

İçimden bir ses bu oyun horizon zero dawn nın öncesini anlatacak diyor, merakla bekliyoruZ

Aynen kojima gidicek eblek ublek hikayeli oyuna prequel yapicak eli deymisken kafasinada sikabilir boyle bi hareketten sonra

• Ne 2018'i ne 2019'u arkadaşım oyun 2020 olimpiyat oyunlarından önce çıkış yapmıycak büyük ihtimal ps4'ün son oyunu olucak 2020 e3 de ps5 duyrulcak 2021'dede ps5 cikisini yapicak tabi bunlar kişisel teori bu oyunun oynanışı 2019 e3 de gelir 2018 de tlou2 oynanis videosu gelicek oda 2019 da cikicak ama death stranding 2021 yılındada cikisini yapabilir.
  • Ben bu nesil konsollara gelme ihtimalini zor görüyorum. elle tutulur hiç bir şey yok bizde + ne EXC'ler var hiç birinde (oynayış videosu olmasına rağmen) çıkış tarihi yok. Bu çoook sonra çıkar. O yüzden hiç heveslenmiyorum şimdiden
  • Çok şaşırdım ben 2020'den önce gelmesini beklemiyordum.
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Nesili değiştireceklerini hiç zannetmiyorum. Olurda proje Ps5'e yönelirse hem Sony hemde Kojima güven kaybederler. Bu oyun Ps4'ün kapanış oyunlarından biri olacaktır
  • Çok gördük bu lafları 2020 de ön sipariş açılır 21 de çıkar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hideo Kojima reis çalışıyor ve bu exclusive oyunumuz en genç 2019 sonbaharı gibi kesin çıkacağını tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 22 Kasım 2017; 15:31:15 >
  • Ve bu exclusive oyun Sony'nin last of us part 2 ile birlikte 2019 yılına damgayı vuracak kadar çok başarılı bir exclusive oyun olacağını tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 22 Kasım 2017; 15:32:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

İçimden bir ses bu oyun horizon zero dawn nın öncesini anlatacak diyor, merakla bekliyoruZ

mesajına ''adamın biri bit gün'' diye başlasan daha komik olabilirmiş :D

• bence Kojima Reyiz bi sürpriz yapıp oyunu 2023te çıkaracak ve ülkemize ithaf edecek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.