Şimdi Ara

Death Stranding [Sonu Hakkında Tartışma - Teori / Spoiler Serbest Konu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
6.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byvolcan

an itibariyle oyunu bitirdim bende 47 saat sürdü. kojima resmen sanat eseri oyun yapmiş..
    Oyun çok ilginç bir şekilde kendine bağlıyor insan oynadıkça oynayası geliyor bu oyunu bitirmek için acele etmeyecektim ama dayanamadım bitirdim. Şimdi platin için uğraşıcam. Oyuna büyük emek verilmiş takdiri hakediyor Kojima.
  • Bende oyunu bitirmiş bulunmaktayım . Toplamda 52 saat sürmüş.Hikaye de anlayamadığım birçok nokta var.Amelianın bridget strand olması , mama ile lockne ayni bedende yaşaması , Kırım özü mevzusu vs vs hiç bişey anlamadım😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • santa rika kullanıcısına yanıt
    hocam bu saydıkların da neyi anlamadın bende onu anlamadım.
  • Cok ilginç bir oyun. Filmi çeklirse Norman Reedus kesinlike baş karakteri canlandırmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    ayrıcalıklı teslimatları seçmeden önce zorluğu en yükseğe ayarlayıp tamamlarsan LoL oluyor,oyunu yeniden bitirme diye birşey yok:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende bitirdim bugün, kupa içinde uğraştığım için uzun sürdü. Hikaye anlatımı karmaşık olsa da hikayesi MGS hikayeleri kadar karmaşık gelmedi bana. Hikaye anlamında gayet iyi bir oyun, karakterler de güzel hikayelere sahip bir de bu karakterleri kaliteli oyuncular canlandırınca oyun deneyiminin yanında seyirlik bir deneyim de sunuyor.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    platinledinmi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Artık spoiler içine almadan yazıyorum.

Oyunun sonunda ki şu sahnede düşündürücü.

Sam ve Lou yağmurun altında duruyorlar. Sam'in yüzü açık ve Lou'nun üzerinde bir şey yok. Zamankıyım etkisini kaybetti mi?
    Bunu yabancılarda tartışmış benim kafama da takıldı Bir de lou sam’in çocuğu olabilir demişsiniz nereden vardınız tam olarak bu kanıya? BB-28 sam’in kendisi olarak anladım ben

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    kesin olarak konuşmuyorum zaten lou sam'in çocuğudur diye. sadece teori. ilk mesajımda ve geçmiş mesajlarda belirttim.

sam'in karısı ve doğacak çocuğu ile ilgili pek bilgi verilmiyor ve başkan bridget strand ile sam'in ailesinin olduğu fotoğraf üzerinde çok duruyor oyun. bi ihtimal bridget bir şeyler yapmış olabilir sam'in doğacak çocuğuna. aynı babası ve annesine yaptığı gibi.

@splinterfalcon4798

ayrıca taşıdığımız BB yani BB-28, Sam değil beyler nasıl bitirdiniz yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 17 Kasım 2019; 2:42:53 >
  • Yahu cliff unger’ın elinde son sahnedeyken ilk bb vuruluyor unger’la sonra amelie tekrar canlandırıyor farkındaysan bebeği, göbeğinde artı şeklinde yara kapanma izi oluşuyor aynısı sam’de de var. Sonradan geliştirilen bb’ler sam’in klonu yani ben öyle anladım.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Birkaç üssü 5 yıldız yapma ve data çiplerinden eksik olanlar kaldı.
    5 yıldiz olayi zaman aliyor bende onlari yapiyorum şimdi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kojima bu gife bakarak oyunu yapmayı başlamış diye hir söylenti varmış.

:)) premium teslimatları yaparken aynı bu durumdayız işte :)
  • eonmg kullanıcısına yanıt
    premiumlar kolay gene 5 yıldiz olayi kastırıyor

• 5 yıldız olayında bazıları fena derecede uyuzluk yapıyor. Bir kargo getirip sonrasında dinlenip mailini okuyacak sonra tekrar kargo getirip aynısını yapacaksınız. Kıdemli Taşıyıcı'da bunu 4-5 kere yaptım öyle katıldı ağa. Bazılarının doğru düzgün teslimatı da olmuyor, kayıp kargoları bularak 5 yıldız yapmak gerekiyor. Fotoğrafçı ve İlk Kıyametçi'ye sipariş yollayan çok az istasyon var, bu ikisini de kayıp kargoları bularak tamamladım. Ekipmanlar içinde toplamda oyun 71 tane ekipmanı size veriyor, sonuncusunu açabilmek için 31.data çipini bulmanız lazım.

Bu arkadaşlara ağa katılmadan kesinlikle 2-3 kargo bir arada vermeyin, boşa gider:

Yazar'ın Oğlu
    İlk Kıyametçi
    Kıdemli Taşıyıcı

Pizzacı arkadaşta kendi ana görevlerini yaptığınızda otomatik olarak 5 yıldız oluyor, 5 yıldız olunca da binadaki kapı açılıyor ve oraya girerseniz bir kupa daha alıyorsunuz.
    pizzacının kapısı açık bende ama 5yıldız olmadi görevde vermiyor...

Kapı için sanırım 5 yıldız gerekmiyordu, yanlış yazmış olabilirim. Siparişleri kendisi vermiyor, diğer istasyonlardan alıyorsunuz.

26.Görev Göl Düğüm
    40.Görev Güney Düğüm
    45.Görev Zamanyıkım Tarlası
    57.Görev Dağ Düğüm
    66.Görev İlk Kıyametçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 18 Kasım 2019; 15:20:33 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.