Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.792
Cevap
59
Favori
367.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu dun bitirdim sonunda. Guzel bir deneyimdi, cok iyi bir hikayesi vardi. Daha once de dedigim gibi 10 uzerinden 7.5 veririm oyuna. Yalniz kojima'dan mgs gibi oyunlar gordukten sonra ister istemez bende oyun biraz hayal kirikligi yasatti acikcasi ama bu benimle ilgili bir sikinti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EDGE dergisinin inceleme sonucu ortaya çıktı.

Death Stranding - 6 puan aldı.
  • Nihayet bitirdim gerçekten harika bir deneyim oldu. Bu nesilde gördüğüm en otjinal, farklı oyun oldu. Bazen bezdirdi, bazen hadi len dedirtti, sonlara doğru bolca ağlattı. Her oyunla böyle duygusal bağ kurulmaz. Grafikleri, fizikleri, oynanış detayları, ara sahneler, karakterleri inanılmaz oyun dünyasında görülmemiş seviyede olmuş. Bunların üstüne MGS 5'deki oynanış eklense dünyanın en iyi oyunlarından biri olabilirdi. Kojima yıllardır zorla MGS yaptığı için adam bıkmış ve içinden gelen oyunu yapmak istemiş. Eyvallah ama herkese göre değil işte, dediğim mgs 5 gibi oynanış olsa tüm zamanların en iyi 3 oyunundan biri olabilirdi. Objektif olarak oyuna 8 puan verebilirim ama çok beğendiğim için 9 veriyorum

Çok beğendiğim BB theme'i de şuraya koyayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 30 Aralık 2019; 15:25:32 >

• Dün gece bitirdim yalan yok ağladım abi

çok çok güzel bir oyun olmuş.

beğenip beğenmeme konusuna girmiyorum...

ama harbiden çok beğendim. teşkkürler kojima.
  • Yaa hayvan gibi yükleme yapıp motorla gidiyordum ki motor derenin derinliklerine gömüldü. Eşyaları sırtımda da taşıyamıyorum kaldım öyle baya da uzak mesafe hem aldığım yere hem hedefe. Ne yapmak lazım? Bilmediğim bir ipucu, detay varsa öğreneyim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mhasal kullanıcısına yanıt
    fazla ağırlıkları birakacaksınız mecbur. kargolara 1km çapında uzaklaşıp yeni araç bulup gelip tekrar alıp devam edebilirsiniz. 1km den fazla uzaklaşırsanız görev iptal olur tekrar gidip yeniden görev almanız gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mhasal kullanıcısına yanıt
    Şuna kanaat getirdim araçlarla gitmek çok yorucu yürüyerek gitmek daha mantıklı kamyon kullandığımdan beri oyunda ilerleyemedim yol yapmak gerekiyor fazla teslimat almadan ilerliyorum artık

• Keşke oyunda tekrar oynanabilirlik olsa. Açıkçası ben tekrardan o kadar kargo taşıyıp hikayenin açılmasını bekleyemem ama yine de oyun koleksiyonluk.

• Ulan 10 gündür oynuyorum daha 2.bölümü bitiremedim yok köprü yap yok milletin kargosunu taşı yok kv lerin olmadığı patika bul. Bütün zamanım motor için uygun patika bulmakla geçiyor yürüyerek gitsem tırmana tırmana daha hızlı ilerliyorum valla. İşin kötüsü oyun sardı hikaye hızlı ilerlemiyor bir türlü ilerlerse güzel olacak. Yalnız oyunun dövüş ve aksiyon sahneleri çok yetersiz geldi bana ilerde çeşitlenir umarım. Bir de asıl zorluk kargoyu taşımakta bence kv yada başka bir düşmana filan gerek yokmuş oyunda yağmur, arazi ve kargo üçlüsü oyunu yeterince zorlaştırıyor.

• adamlar oyunu bozmuş adeta

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Ben motoru rüzgar santraline giden ormanlık yolda parçaladım hocam. Ondan sonra 3. bölüme geçtim zeten. Şu anda 3. bölüm başındayım.
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Ben motoru oradan sonra aldım bu arada rüzgar santraline patika yaptım ormana girmeden gidebilmek için santrale giderken sağda dönerken sol tarafta siz de çıkar mı bilmiyorum. Kv'lere bulaşmadan gidip gelebiliyorum ama motorla gidilmez patika dan mecbur ormana dalınacak hiç denemedim öyle.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Almanlar oyunda bile mühendislik konuşturuyor.
  • grafikler dışında oyun çöp,ağır enkaz
  • Oyuna yeni başladım, 1. Bölümü yeni bitirdim oynadığımız saati gta v veya odysseydeki gibi görebiliyor muyuz bir yerlerde arkadaşlar?

• evet kargoyu teslim ettiğinde çıkan ekranda yaziyor ayrıca menüdende bakabilirsin

• Rüzgar Santraline gitme görevinden önce kapıda motor çıktı fakat "!" işareti yüzünden kullanamıyorum. Bunun anlamını bilen var mı? Yükleri boşalttım, motora yükledim, tamamen indirdim falan işe yaramadı. Henüz level mi yetmiyor yoksa bir şeyi atlıyor muyum?

Bir de KV'ler yakınımızdayken sanırım BB canlanıyor ve sırtımızdaki göz harekete geçiyor o ara nefesimizi tutup beklemeli miyiz yoksa çömelerek gitmeli miyiz ne yaptıysam hepsinde yakaladılar üstüm başım el izi oldu :) Var mı taktiği olan? Zorluk seviyesi düşürmek istemiyorum.

• Ben de çok döndüm etrafında, çünkü cihazın aküsü "eksik" zannediyordum hep. Sürekli, sağda solda akü arıyorum. Meğer akü "bitik"miş! Motorun dibine jeneratör yap hocam, alet şarj olunca kullanabilirsin. Yalnız dikkat et, motor dökük durumda, sağa sola çok çarparsan elinde kalıyor.
  • O kadar kastım ki kendimi beğenirim devam et devam et dedim ama yok gitmiyor ne yaparsan yap olmamış oyun sürükleyiciliği maalesef

• Arkadaşlar oyundan zevk almak için sadece ana görev yapın mesela ben 3.bölümdeyim 2.bölümdeki kadar uzun sürmüyor hiç başkasının kargo suna bulaşmıyorum artık ayrıca ana görev yaptıkça silah, araç vs. açılıyor zevkli oluyor. Tabi ileride ne olur bakacağız ama ben sevdim oyunu değişik birşey yani.

• 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.