Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.792
Cevap
59
Favori
367.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

Şu yoruma katılmamak elde değil

Oyuna Çöp diyenler okusun bu yorumları
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    İnsanları suçlamıyorum sonuçta kargo taşıyoruz ne kadar zevkli olabilir diyor insan ama yaratılan o dünya gerçekten takdirlik, bir noktaya gitmeniz gerekiyor ama gideceğiniz yol dağ, buraları aşıp kargoyu hasarsız bir şekilde götürmeniz gerekiyor ve sadece bu değil yolda kargo hırsızları ve kv'lerle de uğraştığınız için kargo taşımak süper bir hal alıyor. Bunun haricinde haritada ilerlerken manzarayı incelemekte ayrı zevk. Birde bunların üstüne gizemli hikaye eklenince bir sonraki bölümü iple çekiyorsunuz. Yalnız Kojimayı takdir ediyorum grafik motorunu son gücüne kadar kullanmış ve kullanırkende sistemde performans sorunu yaşatmayan ender oyunlardan Death Stranding.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Source kullanıcısına yanıt
    Bi oyunun çıkmasını 4-5 sene bekliyorsak böyle olmalı.. Adam sonuna kadar hakkını vermiş oyunun ))
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Bu bünye Days Gone ı ön siparişle almış ve oyundaki buglar hatalar düzelsin diye yama üstüne yama çıkana kadar oyunu bitirmiş bir bünye o faciadan sonra bu oyun ilaç gibi geldi. Bundan da korkuyordum hatalı çıkar düzelmeye uğraşılır vs diye ama sıfır sıkıntı oynuyoruz ilk günden beri. Kojima

Ayrıca oyunu oynamadan atıp tutanlara senaryosu iyi vs gibi olumlu yorum yapmayı bırakalım kime neye hizmet ediyoruz. Almayı düşünen alır oynar istemeyen yoluna bakar. Yıllardır ps oynayan biri olarak kendi adıma çok kötü bir oyun olsaydı da alıp deneyecektim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhncnk -- 14 Kasım 2019; 18:27:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun yağ gibi akmaya başladı bölüm 5 e geldim ara verdim :) 4 üncü bölüm yordu beni keşke bize verilen eşyaların ne işe yaradığını yazılı olarak anlatmak yerine resimli olarak gösterseydi öyle daha iyi olurmuş sanki.
  • Bugün oturdum başına oyunun bir iki teslimat yapar bırakırım diye bir baktım ki 4 saat geçmiş ve hala daha 3. bölüme geçemedim. Ordan oraya ordan oraya savruluyorum ve aşırı keyif aldım. KV bölgelerinde yaşadığım gerginlik, uzun zamandır bu kadar iyi gerilmemiştim

Not: Steelseries Arctis Pro Wireless kulaklığına sahip olduğum için bir kez daha kendimi çok şanslı hissettim. Resmen oyunun içine alıyor insanı. Teslimata giderken çalan müziklerle keyif katlandıkça katlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhasal -- 14 Kasım 2019; 18:41:55 >

• mhasal kullanıcısına yanıt
    bende teslimata giderken çok nadir müzik çalıyor kişisel odada müzik dinleyebiliyoruz teslimata giderkende dinleniyor mu ?
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Ben giderken otomatik başlıyor hocam müzik bazen. Dediğiniz gibi çok nadir oluyor bugün iki kez denk geldi. Bir tık daha arttırılabilir aslında giderken müzik çalması. Gerçi genelde gergin geçiyor yolculuklar

• mhasal kullanıcısına yanıt
    aynen yahu KV ler saldırınca adam geriliyor baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

Bugün oturdum başına oyunun bir iki teslimat yapar bırakırım diye bir baktım ki 4 saat geçmiş ve hala daha 3. bölüme geçemedim. Ordan oraya ordan oraya savruluyorum ve aşırı keyif aldım. KV bölgelerinde yaşadığım gerginlik, uzun zamandır bu kadar iyi gerilmemiştim

Not: Steelseries Arctis Pro Wireless kulaklığına sahip olduğum için bir kez daha kendimi çok şanslı hissettim. Resmen oyunun içine alıyor insanı. Teslimata giderken çalan müziklerle keyif katlandıkça katlanıyor
    Kulaklığın fiyatına bakayım dedim bakmaz olaydım hocam

• oyunla beraber spotify açan oldumu. her oyunda oluyor ama bu oyunda altta çalmiyor neden acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

aynen yahu KV ler saldırınca adam geriliyor baya
    KV nin Kıyıya Vuranlar olduğunu biliyor muydunuz ? Ben bölüm 3e kadar bilmiyordum şans eseri başka bir forumda okudum

• KonsolBüfesi kullanıcısına yanıt
    kısaltmaları merak edip daha oyunun başında sormuştum ben BB KV falan sağolsun arkadaşlar söyledi birşeyin anlamını bilmeden rahat oynayamıyorum ben
  • Övmeyin şu oyunu, övmeyinde bir an önce ucuzlasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 14 Kasım 2019; 20:20:4 >
  • Bağımlı oldum her halde tek oturuşta 5-6 saat gömüyorum oyuna ya. Ki yani Open world oyunları fazla sevmeyen biri olarak hatta death stranding open world olacak dendiğinde biraz üzülmüştüm ama bu ön yargımı aldı götürdü oyun. 4 gün oldu başlayalı 30 saat gömmüşüm oyuna. Bu yılın oyunu belli bence..
  • O değilde fragile taş gibi ya inş Sam tıklatır buna

• splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    Çok çok farklı yapıda. Bunu oynamayanın anlayamayacağı tarzdan. Trailer ve gameplay de gösterilen ile verilen oyun çok farklı. Tabiki herkesi memnun edemez. Benim tamamen tarzım olmamasına rağmen beni bile bağladı. Rüyalarıma girmeye başladı hikayesi. Enteresandır 2000 yılından beri oyun oynarım ilk kez bir oyunu rüyamda gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 14 Kasım 2019; 20:33:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KonsolBüfesi

O değilde fragile taş gibi ya inş Sam tıklatır buna

kıyafetsiz görmedin sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolBüfesi

O değilde fragile taş gibi ya inş Sam tıklatır buna
    Tövbe tövbe. Nasıl bir yaklaşım böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Tövbe tövbe. Nasıl bir yaklaşım böyle.

Alıntıları Göster
    Beğendim tarz da bir hatun :)

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.