Şimdi Ara

Deadpool 2’den ilk ön tanıtım geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Marvel’in en beğenilen filmi haline gelen ve elde ettiği hasılat ile devamını garantileyen Deadpool, 2018 yılında yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Marvel devam filmi için ilginç bir ön tanıtım yayınladı.

Bu tanıtım çok konuşulur

Aslında bu ön tanıtım ABD’de yapılan Logan filmi galasında gösterilmişti. Ülkemizdeki galada gösterilmediği için gündem olmadı ancak anlatılanlar ile karşılaştırdığımızda ABD’deki galada gösterilen ön tanıtımın bu olduğunu anlıyoruz.

Ryan Reynolds’un canlandırdığı Deadpool, tanıtım videosunda sivil bir halde görünüyor. Yaşlı bir kişiyi tehdit eden silahlı bir gangstere müdahale etmek istediğinde asıl eğlence başlıyor. Deadpool filminin alıştığımız komedi tarzında ilerleyen sahnelerde kahramanımızın bir telefon kulübesinde üzerini değiştirmeye çalıştığını görüyoruz.

Daracık kulübede hızlı bir şekilde değişemeyen Deadpool, yardıma gittiğinde yaşlı kişinin öldüğünü görüyor. Bu noktadan sonra yanına yatıp bazı ilgisiz konulardan konuştuğunu görüyoruz. Video bununla sona eriyor.

Ayrıca Bkz.Ayakkabınızla pizza siparişi verebilirsiniz

Aslında ikinci film ile ilgili hiç bir şey vermiyor diyebiliriz ancak yan imgeler çok konuşulacak. Logan filmine oldukça fazla vurgu yapan videoda ayrıca Stan Lee de boy gösteriyor. Devam filminde Cable karakteri ile boy göstereceği dedikoduları olan Nathan Summers’ın ismi de telefon kulübesine yazılmış. Yani iddialar doğru. Yine Firefly filmi, Marvel’in Foxy ve Oggy karakteri, Tarantino’nun True Romance filmlerine atıflar yapılıyor. Devam filmi 2 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek.

• Ölü havuz ha..

Korku filmi olsa gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öldürülen amca yımı oynuyor Larry king.Diğer bey amca Stan Lee reyiz çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son dada Logan Reference var :)

• Lary King mi? Teknoloji haberlerini kendine göre yamultmana alışmaya başlamışken bu sefer kendini de aştın.Cehalet bilmemek değildir bilmediği halde araştırıp öğrenmek yerine ahkam kesmektir ayrıca müzikle vurgu yapılan süpermen'in klasik telefon kulübesi sahnesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khaos -- 5 Mart 2017; 11:09:39 >
  • Telefon kulübesinde elbise değiştirmek Superman'e özgü bir harettir. Güzel gönderme yapmışlar.

• Zip it Stan Lee

• İlk filmi güzeldi.

• En sağlam troll kahraman, seviyoruz

• İlk filmi malesef seyirciyle dalga geçmişler ve cinsel obje çok fazla serpiştirilmiş o yüzden beğenmedim.

• İlk film iyiydi. Bu da iyi olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bunun dizisini yapmalılar

• İlk filmi filmli küfürdü resmen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.