Şimdi Ara

Dead Space 3 Sizce Nasıl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Dead Space 3 Sizce Nasıl

(En Son Oy Tarihi: 5.7.2017)
Giriş

Dead Space 3 Sizce Nasıl

Dead Space 3 Sizce Nasıl

Bu Aralar Dead Space 3 Almayı Düşünen Ön Sipariş Vermeyi Düşünen Arkadaşlar İçinde Bir Fikir Olsun Diye Bir Anket Hazırladım.

Sizce Dead Space 3 Gerçekten Korku Unsurunu Bırakıp Aksiyon'a Doğru İlerleyerek İyibir Şeymi Yapıyor Yoksa.

Korku Unsurunu Bıraktığı İçin Pişmanmı Olucak.

Dead Space 1 ve 2 Bitiren Veya Oynamayı Düşünen Herkez Yorum Yapıp Anket'e Oy Kullanabilir.

Bu arada 1,2,3 Olmak Üzere Birer Video Paylaştım Bu Videoları İzleyerek Kararınızı Veriniz.

Dead Space 1:http://youtu.be/eFBfbDcGfd0

Dead Space 2:http://youtu.be/a3dGyJeDPlQ

Dead Space 3:http://youtu.be/qlnQftc7w5M

Hala 1 ve 2 Oynamamış Olan Arkadaşlar İzleyip İzlememek Size Kalmış.

Ankette İstemediğiniz Bir Seçenek Olabilir Yorum Yaparak Oyunu Nasıl Olduğunu Ve Sizin Açınızdan Oyunun Nekadar İyi Olduğunu Nekadar Kötü Olduğunu Bize Açıklayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crynet -- 12 Kasım 2012; 9:49:22 >

• Anlaşılan Dead Space Hayranı Pek Yok :)

Dead Space 3 Çıktığında Bu Konu Hortluyucak
  • Dead space 1 : enfes
    Dead space 2 : orta karar
    Dead space 3 : rezalet
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmedagon

Dead space 1 : enfes
    Dead space 2 : orta karar
    Dead space 3 : rezalet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crynet -- 13 Aralık 2012; 23:10:18 >
  • oylamak için çok erken bir zaman bence, hele oyun çıksın oynayalım da sonra eleştirelim :)
  • Deadspace 3 çıktığında hortlatıyoruz :)
  • 3 için birşey söyleyemem
    aslında şansa bu seri ile tanıştım , oyun kıtlığı çektiğim zamanlarda dead space 2 yi aldım hiç bir bilgim olmadan (giysiler çok hoşuma gitmişti)
    ilk kez öldükten sonra bana bir haller oldu , havada durdum felan
    neyse seviyeyi düşürmeyeyim
    güzel seri 3ü iple çekiyoruz !!

-oynadığımda yorum atarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oveo531 -- 14 Aralık 2012; 22:22:49 >
  • arkadaşlar oyunu dün originden aldım fakat silah geliştirme kısmına girdiğimde tüm seçenekler çıkmıyor yani eksik ekran görüntüleri geliyor hatalı kurulum olmuş olabilir diye oyunu silip tekrar indirdim fakat yine aynı hayatı verdi. ve ilk bölümlerde sırtındaki can göstergesi gözükmüyordu. aynı sorunu yaşayanlar varsa çözümünü bulabildiyseniz yardımcı olmanızı rica ediyorum. ekran kartı 7990 ve driverı güncel.
  • Arkadasşar bölüm 13 te takıldım kaldım pc versiyonunda sorun var galiba canavar ölmüyor :S :D youtube dan izlediğim videolarda adam tekte öldürüyor ben 3 gündür bununla uğraşıyorum yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler
  • Günümüz korku oyunlarının kaderi aksiyona kaymak üzücü ama gerçek bu.Dead Space de 2. oyunda bize bu sinyali ufaktan vermişti ve Dead Space 3 ünde trailer,oynanış videosu ve demosundan anladığımız kadarıyla oyunun aksiyon dozu büyük miktarda arttırılmış ancak bu oyunu alıp oynamamak için bir sebep olmayabilir hele günümüzde aksiyon oyunlarının bile kalitesiz ve monotonlaştığını düşünürsek.Yani bana kalsaydı Dead Space i kesinlikle bozmazdım etrafta dolaşan onca aksiyon oyunu var zaten nadide bir korku oyununu kaybetmeye değmez,ancak dediğim gibi eğer Dead Space iyi bir aksiyon oyunu olacaksa alıp oynanır.Tepki koyup almamak isteyenlerde olacaktır elbet ama günümüzde bunun pek bir işe yarayacağını sanmıyorum ABD ve Avrupa'daki her şeyi alan oyuncu kitlesini düşünürsek...
  • Bu oyunun 1 ve 2 sini oynadım. 3te güzel olur diye umuyorum. 2 deki göze lazer girme sahnesini çok seviyorum
    2 kadar iyi olacaktır eminim
  • vallaha bence dead space 3 fena olmamış oynadım bitirdim gayet sürükleyici yanlız kötü yanı hep aynı tip yaratıklara karşı hep aynı tip düşmana karşı savaşıyor olmamız fakat 4 gelecek gbi duruyor hadi hayırlısı:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.