Şimdi Ara

DEAD RISING 3 [ANA KONU - NEXT-GEN] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
3
Favori
8.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyi video. Her zamankinden daha eğlenceli duruyor.
  • Pre order yaptım ben forumda 3 kişi daha alacak olan bulursam coop atacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiescat In Pace

quote:

Orijinalden alıntı: CUSTA

Halo, Forza gibi oyunlar exc olmalıydı diyen arkadaşlar..

Dead Rising (1)'i özellikle ilk oyunu, her yönüyle denemenizi acilen ve şiddetle tavsiye ediyorum. 20, 30 ve hatta 40'a yakın bitiriniz ki..; Anca o zaman anlıyorsunuz 360'a çıkmış efsane bir yapım olduğunu.

Oynayanlar lütfen şu görevi hatırlayıp bir kaç cümle kurabilirler mi ?..Kurtardığınız 8 tane sivil kadını güvenlik odasına götürünüz.

İçinde onlarca espri barındıran DR1, bana göre 360'a çıkmış en sağlam oyundur.

Dead Rising ve Dead Rising 2 iyi güzel de, süre kısıtı bence oyun keyfini çok baltalıyor.

Beş-altı sene öncesiydi. Yaklaşık olarak 40'a yakın ya da 40 üzeri bitirmişliğimiz vardır nacizane bu efsaneyi(DR1). 360'a çıkmış ciddi sağlam oyunlardan biridir.

Ama gel gör ki, ''zaman ve save'' sıkıntısından dolayı oyuncu kitlesine bir türlü sevdiremedi kendini. Çünki, DR1 daha çok ''Hardcore'' kesime hitap ediyor gibiydi. Ama öyle değildi işte.

Bütün espri, oyunu bir kaç kez değil de, belki 10-belki 20, belki de 30-40 kez bitirmemiz gerektiğiydi. Zira oyunu oynadıkça keşfedebiliyorduk. Örneğin, sırf bu ''sekiz bayan görevi'' için bile oyun bir kez daha bitirilecekti. (AA klas level değilseniz oyundaki süre yetmez)

Neyse hocam oynamadıysan - mutlaka oyna denemekte fayda var. Eğlencenin dibinede, göbeğinede vuracağından eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CUSTA -- 4 Kasım 2013; 11:33:44 >

• Capcam,Xbox One exclusive'i ve çıkış oyunu olan Dead Rising 3 için satış beklentilerini açıkladı.

Capcom,oyunun 1.2 milyon adet satmasını bekliyor.
    Serinin önceki oyunlarına bakacak olursak;

2006'da Xbox 360'a özel olarak piyasaya çıkışını yapan serinin ilk oyunu; 1.8 milyon,

Serinin 2010 yılındaki devamı olan ve bu sefer Xbox 360'ın yanı sıra PS3 ve PC'de de boy gösteren Dead Rising 2 ise 2.7 milyon adet satmıştı.

1,2 milyon düşük bir rakam olmuş sanki,şu ana kadar açıklanan bilgilere bakarsak;

(6-10 arası farklı son,2 player online co-op,birbirine hiç benzemeyen zombiler,çeşit çeşit weapon upgrades,çeşit çeşit combo lar),

öyle değil mi?

http://www.eurogamer.net/articles/2013-11-01-capcom-expects-xbox-one-exclusive-dead-rising-3-to-sell-1-2m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 1 Kasım 2013; 12:27:36 >

• İyi bir satış yapacaktır DR3 ama Capcom satış oranını beğenmez yinede. Adamlar bi doyamadı paraya. Super Dead Rising 3 Filistin bekliyorum. Capcom'a yakışır.
  • Co-op ve zombi teması, playstation'da böyle bir oyun yok, left for dead bile yoktu bu da olmayacak, muhteşem bir oyun co-op zevki yeter zaten, 10 saat bitir at mantığıyla oynanan exlere benzemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 1 Kasım 2013; 15:48:19 >

• Gif'lere devam

• Şunu söyleyim oyun korku oyunu değil. Daha çok eğlencesine sıkıldıkça açılan bir oyun. Zombi öldürmek çok zevkli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmbeddedSine8

Şunu söyleyim oyun korku oyunu değil. Daha çok eğlencesine sıkıldıkça açılan bir oyun. Zombi öldürmek çok zevkli

Ciddenmi biz korku oyunu diye oynayacaktik

• quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

quote:

Orijinalden alıntı: EmbeddedSine8

Şunu söyleyim oyun korku oyunu değil. Daha çok eğlencesine sıkıldıkça açılan bir oyun. Zombi öldürmek çok zevkli

Ciddenmi biz korku oyunu diye oynayacaktik

İlk mesajlarda görmüştüm. Ayrıca sen neden üzerine alındın?

• DR 2'yi GWG oyunları kapsamında denemiştim ve çok beğenmiştim. Serinin 3.oyunun da öyle olacağına şüphem yok, trailer bile yetiyor... :)
  • PS4' e gelmesini çok isterdim.
  • tekrar tekrar oynanabilecek bir oyun,
    co op u farklı farklı execution ları için bile.
  • Youtube linki 12:40 zombilere bak hey maşallah

• 720p 30fps

• quote:

Orijinalden alıntı: 8B

720p 30fps

• quote:

Orijinalden alıntı: 8B

720p 30fps

Bunu pek takip etmedim, oyun harbiden 720p-native mi? 30 FPS doğru seçim bu arada.
  • 720p ve 30fps vee; "sabit 30fps i optimizasyon yaparak yakaladık" dedi mi adam dedi gerisi boş

Oyun eğlence amaçlı olduğundan bence çok önemli değil 720p ve 30 fps anca yakaladık demeleri ama, xbox one ve performans , kaliteli görüntü den uzak çok uzak belkide. Bunu özetlemişler biraz. Sadece 1. parti exc ler iş görecek düzeyden yukarıda demekki. 3. parti exc yine yerlerde 1-2 sene tabi sonra dengelenir biraz diye düşünüyorum.
  • şu oyunu 720p 30fps demeden piyasaya sürseler,ya da 1080p deseler direkt,kim farkına varacak sanki?!

720p açıklanana kadar kimsenin bi şikayeti yoktu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.