Şimdi Ara

Ddr2 anakartim var Ddr3 ekran karti acilirmi ? Kaldirirmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Ddr2 ana kartim var Ddr3 ekran karti kaldirirmi ikisininde girisi PCİ-E

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimse yokmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantos_

Kimse yokmu ?

ddr-2 anakarta ddr-5 ekran kartı bile takılabilir hiçbir sorun olmaz power suply yeterli olduğu dikat etmeslin yeni ekran kartı için
  • Tesekkurler peki sana birsey sorcam ddr2 ram bakarken 4 gb lik ram sadwce amd islemci ile calisiyir diyor nette arastirdim ama pek birsey bulamadim gercektende oylemi. Pc mi upgrade etcemde 4gb ram ve msi r7 240 alcam rami 4 gb tek oldugundan daha ucuza geldigi icin soruyorum ve ayrica elimde verifecht ddr2 2 tane 2 gb lik ram var onlarda calismiyor tek taksamda anakartima nettwn baktigimda 4 gb a kadar destekledigi yaziyor simdiden tesekkurler

• Help ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantos_

Tesekkurler peki sana birsey sorcam ddr2 ram bakarken 4 gb lik ram sadwce amd islemci ile calisiyir diyor nette arastirdim ama pek birsey bulamadim gercektende oylemi. Pc mi upgrade etcemde 4gb ram ve msi r7 240 alcam rami 4 gb tek oldugundan daha ucuza geldigi icin soruyorum ve ayrica elimde verifecht ddr2 2 tane 2 gb lik ram var onlarda calismiyor tek taksamda anakartima nettwn baktigimda 4 gb a kadar destekledigi yaziyor simdiden tesekkurler

hocam öncelikle ramleri başka pc de tek tek takıp test edin memtest 86 ile bakın bakalım bir arza varmı (birde o ramlerin anakartınızla uyumsuz olabilir nadir de olsa den gelebiliyor uyumsuz olması) birde anakartınıza uygun mhz olduğuna emin olun evet 4 gb ramler ddr-2 olanlar sadece amd ben 1 sefer almıştım açıklamaya dikat etmeden core2 quat sadece ddr-2 sistemdi açmadı iada etmek zorunda kalmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_17. -- 12 Haziran 2017; 0:27:31 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.