Şimdi Ara

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU] (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
17
Favori
56.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Enteresan. A-10c de aynı hornet gibi fly by wire ile düz uçuyor bildiğim kadarıyla. Ben bir kontrol sorunu yaşamıyorum
  • Ben ayarlayamadım sanırım ama güzel uçak bide f 16 çıkınca onu satın alıcam başkada almam acayip pahalılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • F16 şu an 310 TL . Çıktığında 400 civarı olacak .
    Ben forumdaki arkadaş sayesinde 210 a aldım. Bir de f4 Phantom çıkarsa alırım başka bir şey almam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi sitesinden aldığım nevada haritası ve Flamming Cliffs 3 dlc si birlikte 130 Liraya satıyorum

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 4 Temmuz 2019; 0:47:48 >

• Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTX660M ile low performans alabilir miyim?

• Alırsın. Ücretsiz zaten. İndirip deneyebilirsin

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Mobil kart ile biraz zor ama dcs steam de ücretsiz. Deneyebilirsiniz.
  • Bullseye_F16 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim denemek en mantıklısı gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ssd de 5 dakikada yüklenen oyun hdd ye aktarınca 15 dakika yüklenmesini bekliyorum ve ardından donup açılmıyo. Bunun bi çözümü varmıdır hdd nin dönüş hızı 5400 rpm acaba bundan dolayımı bide hdd yi cd rom yerinden taktım aparatla acaba omu yavaşlatıyo yüklenmesini.
  • F-16'nın çıkış tarihi 3 Ekim olarak gözüküyor fakat yüklü değil şeklinde gözüküyor. Herkeste mi böyle?
  • Ben dün yükledim oynadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Bullseye_F16

F-16'nın çıkış tarihi 3 Ekim olarak gözüküyor fakat yüklü değil şeklinde gözüküyor. Herkeste mi böyle?
    Dün open betada açıkmış oradan kurdum ama bugün tam sürüme de ekleneceği söyleniyor, hatta şu ara eklenmiş olabilir.

Cidden baya detaylı yapmışlar, eğitim videolarını iyice incelemek gerek, en birinci adres burası:

• Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]
  • Arkadaşlar kokpit içinde kamerayı nasıl kullanıyosunuz ben hotas üzerinden ayarladım ama onla da sağa sola bakmak zor oluyo trackir de çok pahalı bi önerisi olan varmı yada bi ayar varmı oyun içinde kamerayla ilgili.
  • ben trackir kullanıyorum. diğer türlü çok zor. joystickin üzerinde 8 way hat swichi kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

ben trackir kullanıyorum. diğer türlü çok zor. joystickin üzerinde 8 way hat swichi kullanabilirsin
    Bende joystik üzerindeki swichte kullanıyorum ama hedefe bakıyım derken uçak sapıtıyo. Trackir yi kendim yapmayı denicem bakalım olcakmı diğer türlü çok pahalı geldi bana.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.