Şimdi Ara

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
17
Favori
56.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aşağıdaki konu sahibine 210 TL gönderiyorsunuz, o da size steam gift olarak bu dlc'yi gönderiyor. İster steam versiyonunda oynuyorsunuz, ister normal versiyona bağlayıp oynuyorsunuz
    Kendisini şahsen tanımam ama tomcat ve ka-50 modüllerini bu arkadaştan indirimli aldım ve oynuyorum

https://forum.donanimhaber.com/steam-hediye-edilebilen-tum-oyunlar-30-indirimli-satilir-pubg-60-tl--128830573#128830573

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUERRA -- 5 Haziran 2019; 21:9:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

Aşağıdaki konu sahibine 210 TL gönderiyorsunuz, o da size steam gift olarak bu dlc'yi gönderiyor. İster steam versiyonunda oynuyorsunuz, ister normal versiyona bağlayıp oynuyorsunuz
    Kendisini şahsen tanımam ama tomcat ve ka-50 modüllerini bu arkadaştan indirimli aldım ve oynuyorum

https://forum.donanimhaber.com/steam-hediye-edilebilen-tum-oyunlar-30-indirimli-satilir-pubg-60-tl--128830573#128830573
    geçmişte alım yaptıysan sorun çıkmayacaktır muhtemelen hocam
    yinede geçmişte bu tarz bi alışverişle yaşadığım tatsız durumu paylaşmak isterim
    ben geçmişte bu şekilde rfactor2 almıştım 1 ay sonra hesaptan silindi oyun
    satan arkadaşa ulaştım parayı iade etti ancak çok can sıkıcı bir deneyim olmuştu
    parayı almama rağmen indirim dönemini kaçırdığım için tekrar alışımda bana daha yüksek meblağa malolmuştu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Neden silinmiş peki hocam? Benim tomcat ve ka-50 de bir şekilde silinebilir mi?
  • quote:

Neden silinmiş peki hocam? Benim tomcat ve ka-50 de bir şekilde silinebilir mi?
    benim hesaptan 1 ay sonra silinmişti hocam
    tam detayı bilmiyorum ama sanırım kredi kartı ile ilgili bir durum bu
    steam oyunun karşılığını tahsil edemeyince hesaptan kaldırıyor

• 23 Haziranda dlcler %50 indirime giricek söylenti var sanırım yaz indirimlerine denk geliyor

• Ace Combat 7'den daha mı iyi bu oyun arcade anlamında ?
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    oyun arcade değil simülasyon.
  • ED forumlarından bir kaplama yapımcısından, Türk F-4 lerinin benzeri F-18 kaplaması yapmasını rica ettim. Sağ olsun 3 tane birden F-18 boyaması yaptı. Yapım sürecinde kendisiyle baya yazıştık, baya f-4 Phantom fotoğrafı da gönderdim, sanırım ortaya güzel bir sonuç çıktı

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

https://www.digitalcombatsimulator.com/en/files/3305502/

C:\Users\KULLANICI ADINIZ\Saved Games\DCS.openbeta\Liveries\FA-18C_hornet (OPEN BETA KULLANICISI DEĞİLSENİZ "OPENBETA" YAZISI OLMAYACAK)

• nedendir bilmiyorum kendimi f16 yı almak zorunda hissediyorum

• GUERRA kullanıcısına yanıt
    indirdim bunu iyi baya

bu arada indirimler başladı 1 ay sürecek yaklaşık
  • Arkadaşlar bende oyuna başlamak istiyorum.Logitech force3d joystıck mevcut.Başlangıç olarak f15,mig 29 veya su 33 bu uçaklardan birini almayı düşünüyorum.Sizce hangisini almalıyım? Yada başka bir uçak tavsiye edebilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliDoğan

Arkadaşlar bende oyuna başlamak istiyorum.Logitech force3d joystıck mevcut.Başlangıç olarak f15,mig 29 veya su 33 bu uçaklardan birini almayı düşünüyorum.Sizce hangisini almalıyım? Yada başka bir uçak tavsiye edebilirmisiniz?
    Saydıkların FC3 paketine dahil tam simülasyon olmayan ve kokpitine mouse ile müdahale edilemeyen uçaklar. Kısaca arcade ile simülasyon arasında kalmış uçaklardır. Bu tarz uçaklarla uçmayı tercih ediyorsan FC3 paketini alıp 7 uçağa sahip olabilirsin. Şu an steam fiyatı %50 indirimle 90 TL. Ayrıca forumda %30 indirimle steam oyunu hediye edenler var. Yani 60 TL'ye bile alabilirsin.

quote:

Contains F-15C, A-10A, Su-27, Su-33, MiG-29A, MiG-29S and Su-25 modules

• quote:

Saydıkların FC3 paketine dahil tam simülasyon olmayan ve kokpitine mouse ile müdahale edilemeyen uçaklar. Kısaca arcade ile simülasyon arasında kalmış uçaklardır. Bu tarz uçaklarla uçmayı tercih ediyorsan FC3 paketini alıp 7 uçağa sahip olabilirsin. Şu an steam fiyatı %50 indirimle 90 TL. Ayrıca forumda %30 indirimle steam oyunu hediye edenler var. Yani 60 TL'ye bile alabilirsin.

quote:

Contains F-15C, A-10A, Su-27, Su-33, MiG-29A, MiG-29S and Su-25 modules

Alıntıları Göster
    Peki sizin tavsiyeniz ne olur?F5 mesela nasıldır?

• Sizin uçak tercihlerinizi bilmiyorum. Bütçeniz nedir? Hornet tavsiye edebilirim. Ya da Eylül'de F16 çıkacak. Bunlar biraz fiyatli modüller yalnız.
    F5 bende yok ama bu uçakla dogfight ve sınırlı cas görevleri yapabilirsiniz. Baya analog bir ucaktir. F14 tomcat ve av8 harrier modellerini de biraz inceleyin bence .

• GUERRA kullanıcısına yanıt
    Bu uçaklar hakkında hiç bilgim yok il2 sturmovik bos ve warthunder oynuyorum.f14 biraz tuzlu geldi ama av8 harrier alabilirim.Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.Oyunu oynayanların toplandığı discort vs bir topluluk varmıdır peki yardımlaşmak için?
  • Av8 sadece a-g bir ucaktir. Bunu da dikkate alın. Dogfight çok sınırlı ve bvr mevcut değil. Ama yer hedefleri için baya kabiliyeti var.
    Bizim watsapp grubumuz var fakat yöneticisi ben degilim. Yardımcı olmaya çalışırım

• Arkadaşlar steam indirimleriyle baya indirime girmiş uçaklar bende f18 var a10c almayı düşünüyorum nasıldır sizce bide f18 e alıştım a10 u öğrenmekte zorlanırmıyım.

• oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    F-18, A-10c'nin yapabildiği bir çok işi yapıyor. Silah sistemleri de bana oldukça karışık geliyor. Auto start yapsan bile 10 dk kadar çalışması için bekliyorsun.
    A-10 yaaş bir uçak, bu bazen avantaj bazen de dezavantaj oluyor. Yakın zamanda bir model güncellemesi alacağını söylüyorlar
  • quote:

F-18, A-10c'nin yapabildiği bir çok işi yapıyor. Silah sistemleri de bana oldukça karışık geliyor. Auto start yapsan bile 10 dk kadar çalışması için bekliyorsun.
    A-10 yaaş bir uçak, bu bazen avantaj bazen de dezavantaj oluyor. Yakın zamanda bir model güncellemesi alacağını söylüyorlar
    Satın aldım bana daha kolay geldi f18 den hoşuma bile gitti ama kullanması zor bende logitech extreme var f18 i çok rahat kullanabilirken a10 u düz tutmak bile çok zor geliyo bunun için bi ayar varmı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.