Şimdi Ara

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
17
Favori
56.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    X52 pro için para biriktiriyordum iyi zamanlama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Keşke gelse 1-2 aya
  • quote:

Orijinalden alıntı: thiler

X52 pro için para biriktiriyordum iyi zamanlama
    Şu üçlüyü satayım size :)

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

• Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

• beyler 10-20 nisan arası indirim bekleniyor ben f18 alacağım umarım
  • onlineda tüm haritaları ücretsiz kullanabileceğiz galiba
    Free Maps and Assets Pack for Dedicated Servers
    With the release of the dedicated server, the most requested item from clients has been that dedicated servers no longer provide opportunity to purchase maps and asset packs to host missions. We have been listening, and new feature will be brought to you this next week along with the 10th April Open Beta! Dedicated servers with “no-render” option activated will be able to host all DCS World maps and asset packs for free! We see DCS World Online as a critical feature of DCS World to move forward, and the ability to run interesting and varied mission servers is a great thing for you, clients, and us.

In addition, we will be working on further ways to improve and expand the DCS World online experience.

• bu fiyatlar ne yav!

Oyunun alternatif linkleri yok mudur acaba?

Bilen mesaj kutumu yeşillendirsin lütfen.
  • bi it dalaşı keyfim vardı onuda yapamıyorum artık
    it dalaşı serverı bulamıyorum(just dog fight serveri var o da beni almıyor)
    ben mi bir yerde hata yapıyorum acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 15 Nisan 2019; 16:17:23 >
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    korsan soruyorsan yok. fiyatlar aslında bizim gibi alım gücü düşük ülkelere pahalı onların 1 günlük maaşı yada daha az

indirimle az buz düşüş oluyor ben 2015 yılında bir uçak almıştım hala keyifle uçuyorum onunla yani bir oyun almaktan iyidir bu oyundan uçak almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

bu fiyatlar ne yav!

Oyunun alternatif linkleri yok mudur acaba?

Bilen mesaj kutumu yeşillendirsin lütfen.
    şu an steamde %50 indirim var. ayrıca forumda bir arkadaş %25 indirimli oyun satıyor. ben tomcat i o şekilde aldım. yani bu yöntemle baya ucuza modül alabilirsiniz.
    örneğin normalde 270 tl olan harrieri %50 + %25 indirim ile 100 tl ye alabilirsiniz.
  • Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

kavuştuk be sonunda

275 tl biraz koydu ama oyundan çok oynuyoruz bari alalım 10 yıl oynayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 18 Nisan 2019; 0:9:47 >

• Güle güle oyna, bende oyuna yeni başladım sayılır Persian Gulf Map ve DCS: Flaming Cliffs 3 alıcam verebileceğin bir bilgi varsa söylersen sevinirim.
    https://steamcommunity.com/id/Meow-Meoww/
  • Türk oyuncular olarak topladığımız bir discord sunucumuz var. Arada toplanıp uçuyoruz boş zaman oldukça. Aktif olarak oynayıp kanat adamı arayan, tecrübeli veya tecrübesiz herkesi bekleriz.
    https://discord.gg/Q34rBAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JakSocket -- 4 Mayıs 2019; 15:54:31 >
  • devlet desteği geldi ibaresi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

devlet desteği geldi ibaresi nedir?
    nereye yazmışlar hocam
  • yukarıdaki discord kanalına tıklayınca öyle yazıyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

yukarıdaki discord kanalına tıklayınca öyle yazıyor hocam
    evet demin gördüm bende merak ettim hocam

• https://www.standard.net/news/military/russian-jailed-in-weber-county-charged-with-smuggling-f-/article_b7055cb8-d770-5b23-bf66-785104ff5152.html

eski ED çalışanı f16 belgelerini kaçırmaktan dolayı gözaltına alınmış umarım F16 yı çıkartmaktan vazgeçmezler
  • Çok tuhaf bir haber. Bence ED bu kadar saftırık olamaz

Neden mi... Çünkü Google'a "f 16 flight manual" yazınca haberde bahsi geçen F-16 Blok 50-52 ait kullanım kılavuzu PDF olarak zaten geliyor. Yunanlar nette paylaşmış... Ahan da bu da linki:https://info.publicintelligence.net/HAF-F16.pdf

Hatta daha fazla doküman BMS 4.33'le zaten bedavaya veriliyor. Bence ED adamı harcamış... "Sen git biraz belge bul" deyip kıdem tazminatını yakmışlar adamın

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.