Şimdi Ara

DC VE CHAR ASKIDA KALDI...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TAM BDW Yİ BEKLERKEN DC OLDUM VE HER İKİ CHAR DA ASKIDA KALDI HERKES AYNI DURUMDAMI??

• ne zaman dc oldu ben gece exp e bırakmıştım yatmış
  • the account is currently in use would you like disconnect the previoun connection aynen böye yazı S:
  • diğer char açıldı ama asıl char hala askıda
  • charım halen giriş yapamadım sen her iki charında mı askıda kaldım ?
  • Düzelir birazdan düzelmezse res'i bekleyin kesin düzelir Benim ki 1 hafta askıda kalmıştı bir kere reste düzeldi
  • rest ne zaman atarlar bilgiisi olan varmı chara halen giremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: exselans562

rest ne zaman atarlar bilgiisi olan varmı chara halen giremiyorum

genelde perşembe günleri oluyor
  • sabahın 8inden beri askı
  • sabahtan beri askıda char :S
  • Ben sabahtan daha ticket yolladım platinium prem aldım gitti onca prem saati umarım bunu ko telafi eder(ettiğini görmedim asla).Hem kendime hem de ko ya kızıyorum kendime neden bunca yıldır bunca hata dolu vede haksızlıkla dolu asla ama asla tüketiciyi dinlemeyen ko ya devam ettiğime. ko ya da neden bunca zaman oyunu düzeltmek yerine saçam sapan bug dolu patch lerle doldurdukları ve hiç bitmeyen hatalarını neden telafi etmeye çalışmadıklarına kızıyorum.şikayet edecek bir merci de yok olsa da ne çıkar adam diyor sözleşmesinde konun; tüm charları da dahil olmak üzere her hakkı saklıdır bu şu demek oluyor char da oyunda benim senin hiçbir hakkın yok oynarsan oyna oynamazsan oynama ama ben paramı alırım verirsen ver vermezsen verme

kısacası hem kendime hem de ko ya kızıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.