Yüzbaşı
12 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
SİZE ASPARAGAS BİR HABER...K.O nun sahipleri NTT Games ile anlaşamadıklarından oyun durduruldu..Yüklenici bir sponsor firma bulunamazsa bu K.O nun sonu olabilir...inanıp inanmamak size kalmış...asparagas haber bu
SADECE BENDE Mİ YOKSA YİNE START MI YOK..DNS Mİ DEĞİŞTİRMEK LZM
ARKADAŞLAR 72 LVL ARCHERİM AMA 72 LVL SKILL POINT ISTEYEN BLOW ARROW SKILIM AÇILMADI..EKSİK YAPTIĞIM YA DA BİLMEDİĞİM BİRŞEY Mİ VAR YARDIM LTF.
ARKADAŞLAR GEREK CHAOSA GEREK DE BDW YE GİRİNCE WHİTE TİGER DİYE BİR GÖREV İTEMİ VERİYORDU OYUN..
NEREYE VERİLECEĞİNİ BİLMİYORDUM AMA BİR GÜN BDW Yİ BEKLERKEN MORADON MERDİVENLERİNİN SOL ALTINDA BİR NPC GÖRDÜM..
DİREK TIKLADIM VE BİR GÖREV ALDIM..BAKTIM Kİ COLLECTED ALL İTEMS DİYOR..(GEREKLİ GÖREV İTEMLERİ TAMAM) TEKRAR TIKLADIM VE CONFİRM DEDİM..BİR DE BAKTIM DARK VANE +0 VERDİ SÜPERR AMA BİR DE WHITE TIGER LETTER DİYE BİR İTEM VERDİ SATAMIYORUM BANKAYA KOYAMIYORUM VE TRADE YAPAMIYORUM...SORUM İŞTE BU..NE İŞE YARIYOR BU MERET
BİLENLER CVP YAZSIN LTF.
SADECE BENDEMİ YOK YOKSA GENELDEMİ GİTMİŞ..AÇTIM START GELMİYOR..AMA YORUMLARDA DA KİMSE BAHSETMEMİŞ..!!??
TAM BDW Yİ BEKLERKEN DC OLDUM VE HER İKİ CHAR DA ASKIDA KALDI HERKES AYNI DURUMDAMI??
ARKADAŞLAR BEN ASASIM 69 LVL AMA İTEMLERDENMİDİR NEDİR CHAOS'A GİRDİĞİMDE ÇOK RAHAT KESİYORLAR BENİ BEN HEP EN ALTLARDAYIM... VARMIDIR ORDA ADAM KESEBİLMENİN TAKTİKLERİ?? BİLENLER PAYLAŞSIN LTF...
ARKADAŞLAR OYUNU YENİ FORMATLADIĞIM BİLGİSAYARA YÜKLEDİM AMA 1. SERVERE GİRERKEN %99 DA OYUNU KAPATIYOR?!
PROBLEMİMİN ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN YARDIM EDEBİLİRMİ..
ARKADAŞLAR 2 GÜNDÜR TAM OYUNA GİRECEKKEN %99 DAN SONRA OYUNDAN ATIYOR...NEDİR PROBLEMİM?? ÇÖZÜMÜ VARSA YARDIM LTF.
DALIN MİLLET
Hakkında
Forum İmzası:
İYİ ADAMLAR..GÜZEL ATLARA BİNİP GİTTİLER...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 539
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 36.610 (Bu ay: 27)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.