Şimdi Ara

DayZ FULL EKİPMANLI PVP (ORJ.OYUN)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çoğu kişi dayZ oyununu silah, çanta, yemek gibi eşyaları bulmakta zorlandığı ve bunları ararken çoğunlukla yürüdüğü için bırakıyor. Oyun üzerinde oluşan bu kara bulutu dağıtmak için mod yapımcıları kolları sıvamışlar. NWAF (North West Airfield) civarında doğup belirli bir alanda full ekipmanlı olarak doğup pvp atabileceğiniz bir mod tasarlamışlar. Bandajından , silahına , kaskına, vestine kadar her şey full oluyor. Ekipmanlar rastgele geliyor. Havalimanı civarında gerçek mapte olmayan binalar da mevcut. Serverlerde genel olarak 30 kişi oynuyor. Eğer sizde bu oyunu alıp pvp zevkini tadamadan yürümekten sıkılıp bıraktıysanız bir şans daha verebilirsiniz.

GİRİŞ YAPABİLMEK İÇİN!

1- Öncelikle ts.420gaming.net adlı adrese giriş yapıyorsunuz. ( Bu adrese girmezseniz oyunda serverler gözükmüyor.)
    2- İlk girdiğiniz odada server ipleri var. Şuanlık güncel oyun versiyonu için NWAF PVP mevcut.
    3- İP'yi arama kısmına yapıştırıyorsunuz. Bir kaç saniye içerisinde server gözükecektir.
    4- KEYİFLİ OYUNLAR

Giriş yapamadıysanız veya sorunuz varsa sorabilirsiniz. DayZ

• Böylede bir anlamı yok ki. Oyunun amacı PVP değil roleplay onu da beceremediler ne yazık ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

Böylede bir anlamı yok ki. Oyunun amacı PVP değil roleplay onu da beceremediler ne yazık ki..

Survival tarzı oynamayı sevmeyen çok. Ben oyunun daha fazla lootlu Survival olmasından yanayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elwis1903

quote:

Böylede bir anlamı yok ki. Oyunun amacı PVP değil roleplay onu da beceremediler ne yazık ki..

Survival tarzı oynamayı sevmeyen çok. Ben oyunun daha fazla lootlu Survival olmasından yanayım

Keşke hocam ama nerdee.. Yattılar kulaklarının üstüne. Oyunda loot yok. Bomboş koşuyoruz. Açlıktan geberiyoruz. Sabır sabır nereye kadar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Elwis1903

quote:

Keşke hocam ama nerdee.. Yattılar kulaklarının üstüne. Oyunda loot yok. Bomboş koşuyoruz. Açlıktan geberiyoruz. Sabır sabır nereye kadar.

Artık bu tür serverlerde takılıyorum. Eskisi gibi bir tat vermesede canım dayz çekince giriyorum. 3 saat loottan sonra ölmemek için pvp yapmak çok ayrı bir duyguydu.

• ben full survival takılıyorum 2 haftadır ölmedim 300 400 mermi m4 200 mermi svd var hala pvp den kaçıyorum umrumda değil diğerlerinin lootu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

ben full survival takılıyorum 2 haftadır ölmedim 300 400 mermi m4 200 mermi svd var hala pvp den kaçıyorum umrumda değil diğerlerinin lootu

oyunda şuanlık sadece bu servere giriyorum. Loot durumu nasıl acaba? Bir kaç yere girdim boş çıktım hep.
  • sahil şehirlerinden loot falan bekleme içlere doğru gidersen bayağı loot bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

sahil şehirlerinden loot falan bekleme içlere doğru gidersen bayağı loot bulursun

Teşekkürler Dayz günleri başlasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.