Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    not found diyor hocam bende videoyu geçtim siteye girmiyor

Edit: şimdi izledim oyun çok iyi duruyor ama kan hiç olmamış kırmızı boya gibi akıyor çok yapay hissetirmişler kan konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 18 Nisan 2019; 23:30:35 >
  • Spotçular para kazanıyorsa overgame aç gözlülüğün daniskasını yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada konu ile alakasız ama mk 11 collector paketi 1900 TL
  • ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
  • düşer hocam o fiyatlar 350-360 ı görür diyorum ben
  • erken indirme açılsada indirsek oyunun boyutu 67 GB 18 mbit internet ile bi 10 saat alır herhalde
  • Bu oyun bir tek bana mı saçma geliyor anlamıyorum. İnanın trollük olsun diye yazmıyorum ama üstte bir arkadaş oyundan dövüş sahnesi atmış ben 2019 yılında böyle saçma bir dövüş sahnesi görmedim..Yapay zekanın ne yaptığı belli değil. Herşey çok hızlı. Animasyonlar tam oturmamış.. Sanki lag varmışcasına yumruk atıyor adamlar. Grafikler hariç hiç birşeyi beğenmedim.. Bu oyun nasıl bu kadar hype oldu inanamıyorum ya.. Oyundan bug akıyor resmen..Sonra dikkat ettiyseniz adamlardan çıkan kan o kadar saçma olmuş ki.. Paintten kırmızı fırça ile kan çizsem daha çok kana benzerdi.. Siz bu oyuna nasıl para verdiniz.. Yani ne bileyim 400 lira verdiğiniz için oyunun kusurlarını görmemezlikten mi geliyorsunuz?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 19 Nisan 2019; 1:57:5 >
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Hocam kusur görmemek değil her oyunun kusurları var,milletin kalan ender zevklerinden oyun oynamak hangi oyun dört dörtlük çıkıyor zaten ortalamanın üstünde olan her oyunu alır oynarım,şahsen ben ps exc. manyapı birisiyimdir kabul ediyorum belki hype yapıyorum ama tek zevkim oyun oynamak,para konusunda da kimsenin cüzdanından kimse zorla para alıp vermiyor durumu olan alıp oynuyor,para biriktirip alıyor,taksitle alıyor zevkler renkler meselesi yani senin görüşüne saygı duyuyorum fakat tr altyazılı bu seviyede kaç oyun geliyor bırakta zevk yapalım 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

oyundan bir dövüş sahnesi

https://www.reddit.com/link/bem9cb/video/8a063us2a1t21/player
    Video açıldı bende. Kan rengi biraz açık olmuş sanki ama ortamı beğendim. Dövüş için bir şey diyemeyeceğim kontrolcünün bizde olması lazım hissiyatı yaşamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Yakın dövüş eğlenceli. Vuruş hissi ortalama yani ne iyi ne de kötü. Animasyonlar güzel karakterin ağırlığını hissediyorsun.

Alıntıları Göster
    Açık dünya görevleri kendini tekrar ediyor mu? Ana görevler nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Açık dünya görevleri kendini tekrar ediyor mu? Ana görevler nasıl?

Alıntıları Göster
    Görev yapısı farklı. Ana görev ve yan görevleri tek yerde toplamışlar yani yan görevde ana görev gibi. Bazı görevler kendisini tekrar ediyor.

• Fena değil gibi videodan anladığım kadarıyla ama çok da tarihte yer bulacak bir oyuna benzemiyor. Ayrıca o kan ne öyle ya... Yıl olmuş 2019 siz nasıl öyle bir kan efekti yaparsınız... Gerçekten çok acayip...
  • Overgame kadar soyguncu rezalet firma görmedim Aral dan beter bu adamlar.

• spoiler içerebilir

grafikler de leşten halliceymiş ama neslin sonuna geldik artık normaldir

stealth gameplay

motorsiklet kullanımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 19 Nisan 2019; 10:4:3 >

• Bi ara çok iyiydiler hocam spotta 280 lira olan oyun bunlarda 299 liraydı falan ama son dönemlerde gerçekten sapıttılar çok faiş fiyatlar çekiyorlar anlamak gerçekten güç tuzları kuru heralde.

• defected kullanıcısına yanıt
    Grafikler baya iyi gözüküyordu hocam dün arkadaşın attığı dövüş sahnesinde bu oynayanın ekranı kötü olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Dövüşü sevmedim. Umarım çıkınca beğenirim.

• Sırf Exclusive ve Türkçe olacağı için alıp oynayacağım. Beklenti çok düşük bende. Yapay zeka zaten çok düşündürüyordu birde üstüne şu kan efektini gördüm beklenti daha da yerlere düştü.
  • Bazı yorumlarda oyunun çok abartıldığını görüyorum. O arkadaşlar çok üzülecek çünkü o kadar iyi bi oyun yok ortada. Bütün gameplay videolarında kusurlar vardı. Horizon Zero Dawn dan biraz iyi çıksa ortalama bi oyun olur, Türkçe olması da tuzu biberi. Fazla coşmayın üzülürsünüz

• Unicorn99 kullanıcısına yanıt
    Dayak incoming

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.