Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 429 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya yazık cidden yazık ben sırf bu oyun için 2 sene önce ps4 aldım fiyata bak standart sürüm 429 nasıl alacam şimdi ben anca 4-5 ay sonra o da vatan veya teknosa magzalarında kalırsa kredi kartım yok gidip elden almam lazım o arada parayı bastıran alacak baktım ps türkiye tweet'in altında millet ana avrat düz gidiyor ps türkiyeye haklılar.
  • bir kutulu oyun alınır 350tl gibi fiyattan sonra takaslayarak devam edilir misal ben gow aldım bitti farkını verip spider man aldım oyun %99la bitti verdim rdr2 aldım şimdi rdr2 oynuyorum bitmek üzere onu verip metro exodus alacağım metroyu verip sekiro'yu sekiro'yu verip days gone'ı alacağım böylece her oyun ortalama 100tl ye geliyor tabi multiplayer takıntınız veya koleksiyon yapma olayınız yoksa böyle yapabilirsiniz yanlış mıyım sorun varsa çözüm de var

• Valla eskiden kızardım insanlar neden gidip spotçulardan oyun alıyor Ps Türkiye para kazanamıyor vs diye de... Boşuna kızıyormuşum...
  • Playstation Türkiye Twitter Sayfasında Oyunun Türkçe Altyazılı geleceğini Video eşliğinde duyurdu. :)

https://twitter.com/PlayStationTR/status/1088065434539212800

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 23 Ocak 2019; 16:35:37 >

• Arkadaşlar bence pre-order'a gerek yok... Oyun çıksın 1-2 aya zaten fiyatı düşer belli bir seviyeye veya indirim gelir... 400 küsur lira verilmemeli bu oyuna... 1-2 ay dayanılabilir sonuçta bir blockbuster olmayacaktır diye düşünüyorum...
  • Resident Evil 2 bizim spotçuda 400TL

Büyük ihtimal kur bu civarlarda seyrederse Days Gone'da 400TL den çıkar.
  • Oyunu ilk kez gördüğümde çok ümidim vardı. Fakat videolar çıktıkça zaman geçtikçe ümidim azaldı. Kendini sürekli tekrar eden bir oyun hissiyatı oluştu. Umarım yanılırım.

Açık Dünya oyunlardan usandım. Bak GoW'da ne güzel yan görevler vardı. Oyunun her tarafı içerik dolu. Her oyundan GoW seviyesi beklemiyorum tabi. Fakat aynı görevleri sürekli görmek istemiyorum. Beni oyuna bağlayacak bir şeyler olmalı.

Eline silah al sağa sola ateş et kaç.

Mesela Far Cry 3'ü oynadıktan sonra 4 ve 5'i oynamak için sebep göremedim. Hikayeleri farklı olsa ne olur ki? Yaptığın şeyler aynı. Radyo kulesine çık. Düşman mevkisini ele geçir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

avrupa'lı oyuncu topluluğu da ayrı bir mal o zaman.
    amerika daki 60$ algısı değişmemişken Avrupa neden 70€ oldu? adamlara koymuyor demek ki, ne diyelim.
    Normalde ABD'de 60$'a satılır, İngiltere'de 60 Sterlin'e. 60 Sterlin 70 Euro'ya eşittir. Tüm Avrupa da İngiltere'ye bağlı olduğu için Store fiyatları 70 Euro.
  • Days Gone – World Video Series: Riding The Broken Road | PS4

• arkadaşlar bu oyuna demo çıkar mı çıkarsa ne zaman çıkar onun belirli bir tarihi oluyor mu ? çünkü türkçe olması çok çok güzel ama ilk aşamada da bu kadar para vermek risk teşkil ediyor demo olursa en azından önceden bakarız

• 200 TL altına inince oynarız kardeşlik yapip.400tl nedir arkadas.zaten indirime girmesi çok uzun sürmez gibi.tr altyaziyla gelmesi iyi olmuş.Bu oyunlar artık son tr altyazı oyunlar dahada yapımcılar tr altyazı koymaz satış rakamları dipte olacağı için

• berbetmus kullanıcısına yanıt
    Demo çıkmaz.

• Türkçe destek reklamlama konusunda başarılılar bakalım oyunda inşallah güzel olur ps4 son demlerini yaşarken çıkacak oyunlar heyacan yaratıyor
  • İstedikleri kadar reklam yapsınlar, indirime girince alacağım , birçoğumuz da böyle yapacak zaten. Bu fiyattan oyun alacak kadar enayi değiliz.

• quote:

Orijinalden alıntı: venge

İstedikleri kadar reklam yapsınlar, indirime girince alacağım , birçoğumuz da böyle yapacak zaten. Bu fiyattan oyun alacak kadar enayi değiliz.
    Valla hocam her çıkan ps exc türkçe oyunu bu zamana kadar ön sipariş kutulu aldım çok şükür durumum var ama dediğin gibi 400 tl bandında bize geçirmeye çalışırlarsa almıycam bende biraz beklerim deli gibi beklediğim bir oyun ama ben alırsam o alırsa bu alırsa bunların cebine iyi para girer yüksek fiyattan geçirmeye devam ederler o yüzden dediğin gibi indirim beklenebilir Türk oyuncular bunlara yardım etmek için elinden geleni yapıyor ama sony ve ps TR nin çok umrunda değil gibi

• Yeni Ekran Görüntüleri :

• Bence bu oyun gayet güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ipli tuzakları çok merak ediyorum e3 te tuzaktaki iple adamı boğuyordu falan script bir sahne değildir inşallah ortaya güzel bitiriş animasyonları ve zevkli bir oynanış sunar

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.