Şimdi Ara

Days Gone PC Versiyonundan 28 Dakikalık Oynanış Videosu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aklımda kalan sayıyı yazmışım düzenleme yaptım. Teşekkür ederim verdiğin bilgi için kardeşim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-43208DF45

Tutup da şu vasat oyuna para filan vermeyin. Kendisinin ederi maksimum 13 liradır. Gerçi zaten kimse bu PlayStation oyunlarını almıyor. Death Stranding Pc'de rezil bir satış rakamına ulaştı. Bu da bir 100 bin satar artık. Sony'e teşekkür etmek lazım bir bir oyunlarının çöp olduğunu gösteriyor.
    Edit: arkadaşın dediğine göre horizon 1 milyon civarı satmış ama yine de iyi bir oyun değil bence.

Sallıyorsunuz bari destekli sallayın. Death Stranding PC de 2020 sonu itibariyle 23 milyon euro gelir elde etmiş. Kabaca hesaplarsak oyunun fiyatıyla yaklaşık 500 bin adet satmış demek. Şimdiye 1 milyona dayanmıştır indirimlerle birlikte.

https://www.eurogamer.net/articles/2021-04-08-death-stranding-on-pc-made-gbp20m-in-2020

• Lord De Seis kullanıcısına yanıt
    60 dolardan hesaplarsak 383 bin adet oluyor. Ki daha PC için geliştirilme ve yayınlama giderleri var. Net karı 23 milyon olsaydı eyvallah.

Ayriyeten DOOM Eternal'ın 1 yıl bile dolmadan 500 milyon dolardan fazla kar elde ettiği yerde bu 23 milyon gerçekten çok komik.

• the last of us havasında bir oyun..ps4 te geçen ay plus a üyelere ücretsiz verildi.Ancak oyunda inanılmaz fps düşmeleri oluyordu.O an bu oyunun ps4 e fazla geldiğini yada iyi optimize edilmediğini anlamıştım.Yine de baya saatlerimi gömüp oynadım.Zombi fobisi olan oynamasın kısaca, hele o zombi sürüleri ile karşılaştığımda ilk başlarda topukluyordum hep :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Birgün sans verecegim oyunlardan birtanesi
  • Bir korsancının yorumu yav he he

• güzele benziyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu mesaj silindi.

Misafir uyelikle Polat alemdarlık komik olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

PC oyuncularına çok bile bu oyun, Hep çöp zombili oyunlar oynadılar şimdiye kadar..Bide burun kıvırıyorlar..</blockquote>
    ben pc oyuncusuyum.gel aynı lafları bir adres veriyim,orada yüzüme söyle.sonrasında bir sene boyu serumla beslerler seni hadsiz

Niye çöplerle oynamadınız mı? Niye bu kadar zorunuza gidiyor..PC demek hep Online odaklı çöp oyunlar demektir..
  • bence çok güzel bir oyundu. tamam eksikleri vardı ama çok keyifliydi. hordeların verdiği heyecan çok şeye bedeldi. inşallah 2. si gelir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyuncu adamın platformu olmaz. PS5 de tadını çıkararak oynadığım bir oyun. Pc sahipleri de tadını çıkarsın.

• Bugün baktım yayıncının biri oynuyor yazık değil mi bu önsipariş verenlere ?
    Ömrümde bir kere ön sipariş verdim bir daha hayatta vermem insan kendisini enayi gibi hissediyor
    Elin kıçı kırık yayıncısının benden ne üstünlüğü var ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Şirket gözünde reklam üstünlüğü tabii ki, ticari çıkarlar doğrultusunda bir değirmen dönüyor.

Oyunu normal kullanıcıya göndermelerinin hiçbir getirisi olmaz, ama yayıncıya 1 adet oyunu bedavaya gönderirsen yaptığı reklam sayesine belki fazladan binlerce kişiye satma imkanı buluyorsun.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.