Şimdi Ara

Days Gone PC Versiyonundan 28 Dakikalık Oynanış Videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    GameSpot, açık dünya aksiyon macera oyunu Days Gone'ın PC versiyonundan 28 dakika uzunluğunda 4K oynanış videosu yayınladı.

NVIDIA GeForce 2080Ti, Intel I9-9900K ve 32GB RAM bulunan bir sistem kullanılmış.

Oyun PC'de ultra geniş monitör desteği, kilitsiz kare hızı ve geliştirilmiş grafikler (artırılmış detay seviyesi, görüş alanı, bitki örtüsü çizim mesafeleri) sunacak.

18 Mayıs'ta Steam ve Epic Games Store'da çıkış yapacak. 279,00 TL'den ön siparişte.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Sallıyorsunuz bari destekli sallayın. Death Stranding PC de 2020 sonu itibariyle 23 milyon euro gelir elde etmiş. Kabaca hesaplarsak oyunun fiyatıyla yaklaşık 500 bin adet satmış demek. Şimdiye 1 milyona dayanmıştır indirimlerle birlikte.

https://www.eurogamer.net/articles/2021-04-08-death-stranding-on-pc-made-gbp20m-in-2020

• ps oyunlarını xbox tuşlarıyla görmek ilginç ve hoş hissettiriyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyun dediğimiz şey evrenseldir. Farklı platformlarda olması iyidir. Kendine "geymır" diyen, genç kardeşlerimizin de bunu anlayabilmesi dileğiyle. PS4'te zevkle oynamıştım. Fırsat bulursam PC'de de oynayacağım. Çok güzek gözüküyor.

• Harika oyun ya

• Madem evrensel neden xbox'a da getirmiyorlar :) 2 yıl sonra zaten konsol sattirmiyorsa xbox'a da getirsinler ama daha önemli şeyler var işte.
  • İki, üç yıl sonra indirimde alırım.
  • Bu oyunun en kötü yanı, oynanışla ara sahnelerin birbirinden çok kopuk olması. Bir de hikayedeki anormallikler var tabii. Onun dışında oynanışı gayet zevkliydi.

• ps4 pro da cok begenerek oynayıp bitirdim keske pc de uygun fiyat ile gelseydi alıp oynayacaklar için şimdiden söyleyeyim fazlası ile uzun senaryo ve oynanıs olarak da fazlası ile doyurucu bir oyun tavsiye ederim iyi bayramlar

• Oyun güzel gözüküyor, güzel bir indirim olduğunda şans vereceğim. Sahne geçişleri benim de gözüme takıldı kötü geldi biraz. Çok fazla ara sahne ve diyalog var diye eleştiriler vardı yanlış hatırlamıyorsam. Umarım optimizasyon problemleri de olmaz.

• 77 TL'den satsaydınız ne olurdu sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi iyi indirimde alınır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doku kalitesi farkını hissetiriyor oyunun atmosferini beğendim keske devam serisi iptal olmasaydı

• Umarım şu sırta silah yapışan veya ceketinin cebinden 50 silah çıkaran oyunlar tamamen biter. Bak rdr2 ve tlou2 gibi yada uncharted4 veya max payn3 gibi oyunlardan sonra artık iyice gözüme batıyor başka birşeye odaklanmıyorum. Days gone bence en kötü kısmı bu ve karekterin hiç özelleştirelememesi sadece silah motor geliştirme yetersiz
  • Çok da matah bişeye benzemiyor. Klasik Sony oyunları formülünden doğmuş. Bol bol sinematik, sakız hikaye ve quick time event'ler. +%85'e falan girince 20-30 lira atılır acelesi yok.

• PC oyuncularına çok bile bu oyun, Hep çöp zombili oyunlar oynadılar şimdiye kadar..Bide burun kıvırıyorlar..
  • Oyun güzel görünüyor.Ön siparişi yaptık ve 4K 60 Fps'te oynamak için bekliyoruz.Days Gone PC Versiyonundan 28 Dakikalık Oynanış Videosu 

• Aynen reis çok bize bu oyun half life baya çöp bir oyundu zaten.

yada dying light.

Az kafanızı kullanın yorum yaparken bea :D

• Tutup da şu vasat oyuna para filan vermeyin. Kendisinin ederi maksimum 13 liradır. Gerçi zaten kimse bu PlayStation oyunlarını almıyor. Death Stranding Pc'de rezil bir satış rakamına ulaştı. Bu da bir 100 bin satar artık. Sony'e teşekkür etmek lazım bir bir oyunlarının çöp olduğunu gösteriyor.
    Edit: arkadaşın dediğine göre horizon 1 milyon civarı satmış ama yine de iyi bir oyun değil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-43208DF45 -- 13 Mayıs 2021; 18:57:29 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu oyun çok ilginç,ben oynamadım ama incelemelerin ortalaması 71,kullanıcı inceleme ortalaması 83.Kullanıcılar beğendiyse güzel oyundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • horizon 1 milyon sattı kardeşim pcde.

gayette güzel oyundu.

zaten satmasalar adamlar oyunlarını çıkarmazlar pc platformuna.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.