Şimdi Ara

Daylight Türkçe Yama [%100] [ÇIKTI] v1.1 Geldi 30.11.2018

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daylight Türkçe Yama [%100] [ÇIKTI] v1.1 Geldi 30.11.2018

Merhaba arkadaşlar, yeni bir çeviri projesine başlıyorum. Oyun yıl olarak baya eski fakat Castellanos isimli arkadaş rica etti. Satır sayısının azlığı sebebiyle kısa süreceğini düşünüyorum.
    Yamaya başlangıç tarihi, 17.11.2018. Bitiş tarihi, 20.11.2018.

ÇEVİRMENLER
    FunSociety
    GENEL DURUM
    %100

KURULUM ADIMLARI
    WinRar arşivinden çıkan klasörü direk oyunun ana dizinine atın ve değiştirme işlemini onaylayın.

30.11.2018 v1.1 Güncellemesi geldi.

İNDİRME LİNKİ

TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunSociety -- 30 Kasım 2018; 17:15:10 >

• Yeni projeniz hayırlı olsun Kolaylıklar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun hali hazırda bir yaması var fakat. Translate ile çevirilse daha iyi olurmuş. O derece berbat. Sağ olun kolay gelsin

• Frostpunk çevirisi gayet iyiydi, yine kaliteli bir çeviri gelecektir. Kolay gelsin.
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Aynen.

• Sadece notlar kaldı. Altyazıları ve arayüzü çevirdim fakat çevirmem gereken başka bir oyun olduğu için oynamayacağım.
  • FunSociety kullanıcısına yanıt
    Maşallah. Az kalmış

• bir ara bende düşünmüştüm bitirebilir sen güzel olur eski çevirisi çöptü çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunSociety

Sadece notlar kaldı. Altyazıları ve arayüzü çevirdim fakat çevirmem gereken başka bir oyun olduğu için oynamayacağım.

Cevirileriniz gayet hızlı yeni projeniz nedir.bir aaa oyuna girseniz.ne güzel olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinnerclown

quote:

Orijinalden alıntı: FunSociety

Sadece notlar kaldı. Altyazıları ve arayüzü çevirdim fakat çevirmem gereken başka bir oyun olduğu için oynamayacağım.

Cevirileriniz gayet hızlı yeni projeniz nedir.bir aaa oyuna girseniz.ne güzel olurdu.

Alıntıları Göster
    Detaylı bir hastane oyunu vardı Project Hospital isimli onu çeviriyordum fakat birisi çoktan çevirmiş.
    AAA oyun için İngilizcemin yeterli olduğunu düşünmüyorum belki ileride bir ekip toplanır bir şey olur öyle girebilirim. Bir ara bir çeviri ekibi kurulmuştu fakat uğraşacak vaktim yoktu. Hepsinden zor olan ise oyunların arşivlerini açmak ve geri paketlemek. İlk sıkıntı orada başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunSociety -- 19 Kasım 2018; 3:19:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.