Şimdi Ara

Dayanıklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kusura baknayın konu açmadan duramıyorum bu günlük son konu günde 2 konu paylaşıcam.

Dayanıklık Testi ve ağırlık kaldırma

Dayanıklık

Normal Sentry nin ağırlık kaldırdığını görmedin yani ton ağırlık da o yüzden Death seed in kini koydum

Dayanıklık

Dayanıklık

Sipder man mı daha dayanıklı Sentry mi

Kaldırma kuvvetin de kim güçlü ?

Detaylı açıklarsanız güzel olur

Not Captain Universel e karşılaştırın ız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Seed Sentry -- 6 Ekim 2018; 21:14:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam anlaşıldı hiç bilmiyorsunuz bu konuları...

Elbette Sentry dayanıklı ve Sentry kuvvetli. Burda herald level bir tiple sokak seviyesi birini karşılaştırıyorsun .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Captain universel e karşılaştırıyorum yazmayı unutmuşum maalesef ve bilgili olduğumu kim söyledi ben öyle birşey demedim zaten Çr okumaya yeni başlayan birisiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Seed Sentry -- 6 Ekim 2018; 21:16:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son_of_Asgard

Hocam anlaşıldı hiç bilmiyorsunuz bu konuları...

Elbette Sentry dayanıklı ve Sentry kuvvetli. Burda herald level bir tiple sokak seviyesi birini karşılaştırıyorsun .
    Bu mesajı beğendim benimde konuya cevabım bu
  • Spideyciğimi küçük düşürüyorsun !

Sen en iyisi daha konu açma yorumlara katıl

• Olmaz katılmam. Örümceğini elbet düşürürüm. Aslında siz bana bilgisiz demeyi kesmeniz ve Deadpool Spider man ı rahat yener diyen kişilere yönelin.

• Death Seed Sentry kullanıcısına yanıt
    Deadpool >> Spider Man diyen bir arkadaşım var ne yapabilirim Deadpool ölümsüz diyor

Not: Dalga geçmiyorum

• Kardeş bende bilmiyorum Superman dss yi yener diyen kişilerle çok tartıştım. Anlata anlata dilim de tüy bitti. O yüzden o tayfaları pek takmıyorum

Ben de takmamaya çalışıyorum ama saçma sapan konuşuyor bilmeyene öğretmek lazım :D

Not: Etiketlemeyi bilmiyor musunuz? Zor oluyor böyle

• MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    Biliyorum da etiketlemiyorum üşendiğim için. Ve Bu konularda bilgisiz sin diyen arkadaşa çok sinir oldum açıkçası.

Kendisi filozof zaten. Çok biliyor. Hatta kendisi de söyledi DC Comics'te yazarmış. Sen takma onu.

Yeni başladıysan bu işlere, olabilir böyle küçük hatalar.

• MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    EyvAllah zaten kendime bilgili felan da demedim buraya tartışmalı konu açmışdım Captain universe yi küçümsiyorsa kendisi bilgisiz yazmadığına göre

Kardeşim benim amacın aşağılamak değildi..

Sadece Sentry ile Spidermanı karşılaştırdığın için bu versus ve karakterler hakkında pek bir şey bilmiyorsun galiba demek istedim orda.

Bu arada Michael ile fazla takılma derim. IQ seviyeni düşürüyor. Denedim gördüm.

Sen ilk başta spiderman demişsin güzel kardeşim. Captain universe felan dememişsin.

Captain universe gücünü 50 kat arttırmış ve silver surferın gücünü almış Spiderman dı yanlış hatırlamıyorsam ve bu haliyle büyük ihtimalle sentryi yener.

Ama fiziksel olarak Surferın gücünü almıyor. Sadece kendi fiziksel özellikleri 50 kat artıyor. Yine sentry dayanıklı sentry kuvvetli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son_of_Asgard -- 6 Ekim 2018; 22:23:7 >
    Hocam siz konu açarken fazla düşünmediğiniz belli oluyor. Biraz özen göstererek konu açmanız lazım. İlk başta normal spıdey ile karşılaştırdığını sandım :D

Karakterlerin güç seviyesini bilmiyorsanda marvel wikiye girebilirsin bir çok bilgi orda var. Bunun yanında Comıc vıne ve reddit gibi siteler de var tavsiye ederim.
    Superman DSS yi yener derken hangi dönemi ele aldığına göre de değişir. Eğer Supermanın ilk çıktığı dönemi ele alıyorlarsa haklılar Superman DSS yi alır.

Eğer sonrasından bahsediyorlarsa alamaz.

• Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    İlk çıktığı dönemler Sılver age filan mı oluyor hocam ?
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

• Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Sa süperman yer dss'yi :D
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Aynen :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.