Şimdi Ara

Dayanıklı 1500 TL Bütçe civarında telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar telefon bakıyorum bu aralar fakat aradığım özellikler dayanıklı uzun ömürlü olması

Çünkü telefonda WhatsApp ve Video/Web surf dışında pek bir şey yapmıyorum taş çatlasa belki bir hearthstone oynarım o kadar

Bu sebeple asıl istediğim özellik dayanıklı uzun ömürlü olması

Bütçem 1500 +-300 arasında

• Sar değeri önemli dersen. En düşük değerlere sahip olanlar Nokia 6, lg g6 ve v10. G6 için biraz beklemen lazım acelesi yoksa da beklemenizi tavsiye ederim. Her ne kadar lg nin bu modellerinde pek kronik sorunlar olacağını tahmin etmesem de garantili ürün almakta fayda olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nitella kullanıcısına yanıt
    Yani önceliğim sar değeri değil hocam ana mesajda yazdığım gibi dayanıklılık ve uzun ömür

Minimal bir telefon kullanıcısıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmesne -- 19 Şubat 2018; 0:25:57 >
  • Çift hatlı ve ithalat garantili olması sorun olmaz dersen Samsung C serisi. Olur dersen J serisi.

Lenovo p serisini de güzel.

Lg q6 - müthiş tasarımı var. Özellikleri pek yüksek değil fakat fiyatına göre bence iyi.

Huawei uzak dur. Sar değeri çok yüksek.

Xiaomi iyi fakat hala yetkili tedarikçisi yok.

• Hocam Türkiye garantili cihaz al. Hemen kılıfı geçir. Dikkatli de kullanırsanız tamamdır. Zaten 2 yıl garantisi var. İki yılı çıkaran cihaz en az 1 yıl daha dayanır.

Benim tavsiyem

Nokia 6, LG q6, Samsung j5 j7 pro. Türkiye garantili.

• Size tavsiyem Samsung J7 pro olur. 3600 mah batarya 2 gün civarı gidiyor ön arka 13 mp kamera hatta ön tarafta selfie flash da var kameralar 1.7 arka 1.9 ön diyafram açıklığı ile gece bile harika çekiyor. Ekran süper amoled 32 gb hafızaya ek olarak hafıza kartı da takabilirsiniz. Metal kasa çok kaliteli kısacası bu telefonu alın çok memnun kalacaksınız. Son 6 ayda İphone 7, iphone 6s, huawei p9 2017, iphone se, motorola moto z, nokia 6 kullandım ama en memnun olduğum cihaz J7 pro oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanky -- 19 Şubat 2018; 11:30:24 >
  • Merhabalar hocam.

istediğiniz fiyat aralığında telefon önerileri aşağıdaki linkte yer alıyor.
    İşine yarayacağını umuyorum. Hayırlı olsun şimdiden

https://www.facebook.com/mustafaninteknolojigunlugu/posts/1925386484156777
  • yahu adam dayanikli yazmis, birisi gelmis 3 mesaj ayri ayri sar degeri yazmis

• xiaomi note 3 + kılıf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.