Şimdi Ara

Day of Defeat: Source sunucumuz açılmıştır (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Korsan oyun ile sunucularımıza bağlanamazsınız...
  • istesemde bağlanamazmıyım yoksa korsan'ları aranıza almıyormusunuz ??
  • Bağlanamazsınız, tüm sunucularımız orjinaldir.
  • hmmm onun sıfırıda 50 lira neyse orjinalini alırım sorun olmaz bu arada steam'den illa bi üyelik almak zorundamıyım yoksa consol'danda bağlanabilirmiyim ??
  • Steam şart, yanlız DODS pek rağbet görmüyor ülkemizde o parayı daha popüler oyunlara yatırmak daha mantıklı olabilir. Ayrıca oyun steamde 20$ olmalı yani 30TL...
  • ya ben internetten alışverişlere pek güvenmiyorum zaten kredi kartımda yok..yani almayı düşünmüyorum eğer alırsam birebir orj. cd'si falan alırım. bundan 1-2 sene önce netten oynuyodm başka serverlarla oyundayken pingim 100 civarındaydı genellikle fransız ve alman serverlarındaydım.tabi o 100 pingi görebilmesi için msn limewire gibi programların hepsini kapatıyodum
  • çok zevkli bi oyun hele oyunun source motoru oyuna dahada gerçekçilik kattığı için her akşam giriyodm onun dışında cod2 hastasıyımdır ama ondanda sıkıldm artık hiç zevk vermiyo
  • ya arkadaşlar sanırım bu aksam bu oyunu alacağım almaya değer mi? deathmacth sunucuları filan var mı? hiç bir bilgim yok ya :)
  • güzel yaa bence al :)
  • Server yaşıyormu hala?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark.exe D kullanıcısına yanıt

Hayır.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.