Şimdi Ara

Davines Strong Dry Mat Wax vs Goldwell Roughman ( Tutuş Gücü Açısından)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba donanımhaber ailesi. Saçım için en iyi tutuş gücüne sahip wax hangisidir? Goldwell Roughman mı Davines strong dry wax mı? Osis flex wax ile mighty matte de gördüm tutuşları aynımı? Bütün konuları okuyup konu açtım sabitlemek için silhouette spreyim mevcut şu anda sadece tutuş bakımından en iyisi hangisidir? Forumda bazı konularda gördüm goldwell Roughman tutuşu gücü çok zayıf diyorlar doğrumu lütfen bilgilendirirseniz sevinirim.Saçım burnuma geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardımcı olacak yok mu arkadaşlar lütfen

• tutuş olarak yanlıs seçimler

neden bu iki marka arasında kaldın? daha iyileri var

bu yazdıgın 4 markada bende var tutuş zayıf yani

ama illa ben bunlardan birini alıcam diyosan bir nebze osis flex olabilir onuda baya sürmelisin tamda mat degil ürün
  • .........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacıhayri -- 15 Mart 2017; 22:53:50 >
  • Sizin konunuzada baktım purple çok fazla paraben içeriyor bütcem 40 taş çatlasın 50 tl tutuşu sağlam lazım. Bu markaları çok gördüğüm için iyi olduğunu düşünmüştüm. Kolayca bulabileceğim tutuşu iyi bu fiyat aralığında wax tavsiyeniz varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ant1queHeritage -- 15 Mart 2017; 23:55:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ant1queHeritage

Sizin konunuzada baktım purple çok fazla paraben içeriyor bütcem 40 taş çatlasın 50 tl tutuşu sağlam lazım. Bu markaları çok gördüğüm için iyi olduğunu düşünmüştüm. Kolayca bulabileceğim tutuşu iyi bu fiyat aralığında wax tavsiyeniz varmıdır?

purple önermedim lakin seçimlerin tutuculuk konusunda iyi değil

18 kusur liraya urban care var taş gibi çokda sağlam tutusu vardır

o paralara alınabilecek en iyi ürün bu

http://www.hepsiburada.com/urban-care-style-guide-wax-mat-dogal-p-SGCOSME27674?magaza=Prenses%20Kozmetik&wt_gl=cpc.nelk.6835-kisisel-bakim-kozmetik.pla&gclid=CNqy3aHV29ICFQ0z0wod7PoHnw

• hacıhayri kullanıcısına yanıt
    O waxı kullanıyorum high volum köpüğünü alsam daha uzun süre kalıcılığı artar mı

• Mighty matte tutuculuğu nasıldır o waxıda merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ant1queHeritage

Mighty matte tutuculuğu nasıldır o waxıda merak ettim

Dun elime gecti, kullandim. Tutuculugu iyi ben osis sprey ile sabitliyorum. Kullandikdan 6 saat sonra eve dondum hic bozulma olmamisti sacta. Rengi mess up'a da flex wax'a da benzemiyor ayni sekilde kokusuda degisik ama begendim.

• Saol baba valla davinesle fazla fark yoksa mighty alalım. Davines bayağı fark atıyosa alalım davinesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ant1queHeritage -- 17 Mart 2017; 1:3:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.