Şimdi Ara

Davetiye Paylaşım Noktası.. [Davetiye Takası Yapalım]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar.. Öncelikle Belirteyim Bu sayfada Site Davetiyeleri Paylaşılmaktadır..

Ben bu sayfayı genel olarak herkesin davetiye ihtiyaçlarını gidermek için oluşturuyorum. Eğer ihtiyacı olan arkadaşlar varsa bu konu altından belirtebilirler. Bende olan davetiyeleri ben paylaşabilirim. Başka yardım sever arkadaşlarda bu sayfa altından istenen istekleri ve takasları gerçekleştirebilirler.. Şimdiden yeni sayfamız hayırlı olsun :)

Örneğin; Ben isteyen arkadaşlara turkdepo.biz davetiyesi gönderebilirim.
    Eğer webmastersitesi. com sitesinde üyeliği olan arkadaşlar varsa bana davetiye gönderebilirlersede memnun olurum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost94 -- 13 Nisan 2014; 14:18:49 >

• Davetiye mi basıyorsun anlamadım?
  • haftasonu sünnet düğünüme herkesi davet ediyorum davetiyeyle uğraştırmayın:p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konudaki ilk mesajımı okursan daha net anlarsın. Sırf mesaj atmış olmak için neden yorum atıyorsunuz anlamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

haftasonu sünnet düğünüme herkesi davet ediyorum davetiyeyle uğraştırmayın:p

Hll işsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • r10.net
    webmastersitesi
    onlinehile
    davetiyeleri uygun fiyattan satılık arkadaşlar ademaybulduk@outlook.com ekleyin skypeımı
  • Ben burayı sadece yardımlaşma bölümü olarak oluşturdum lütfen para ile işlemleriniz için başkalarının konularına ilişmeyin. Bu hiç bir ahlaka ve kurala uymamaktadır. Ben sizin sayfanıza yapsam tahminim hoşunuza gitmez.
  • webmastersitesi davetiyesi 5 tl paypaldan .referans mevcuttur
  • Merhaba arkadaşlar

Bir adet webmastersitesi davetiyesi gereklidir. Acaba elinde mevcut olup gönderebilecek kimse var mı? Şimdiden çok teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.