Şimdi Ara

Daum gidiyor!Parreria geliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahcede gene şampiyon takımın patronu gidiyor Ama Fenerbahce büyük takım Hemen yerine son dünya ve amerika kıtası şampiyonu takımın hocası geliyor E nede olsa büyüklükmbaşka şey tabii...

• tabi canım büyük takımız alırız
  • ya fenerin sitesinde bile yazmıyoda sen nerden biliyon başka adamın geleceğini anlamadım
  • Bulvar gastesinde mi okudun.
  • Vay be... İkiyüzlü daum sizide bırakıyor ve kıtalar arası bir hoca geliyor. Şampiyonlar ligi şampiyonluğu yakışır.
  • Ya sadece temastaLar mıs her oLasıLaga karsı yanı kesin bişey yokmus eger Daum giderse buyuk ihtimaLLe oLacaktır beLki de oLmas :)
  • Ya şaka bir yana da Parreira gelirse Fb ortalıgın a. koyar. Kupa falan bırakmaz Biz Gsda 100.yılda babayı alırız. İşallah Daum bi yere gitmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Ya şaka bir yana da Parreira gelirse Fb ortalıgın a. koyar. Kupa falan bırakmaz Biz Gsda 100.yılda babayı alırız. İşallah Daum bi yere gitmez.

Abi boyLe dedin ya şimdi Parreira geLsin ya Daum'La artık bu oLayLardan sonra yurumes zaten saLLarLar bugun uheuh neyse şu Gs nin 100. yıLında bi şamp. oLaLımda bi FB Li bundan baska ne ister
  • xTraP rüyanızda görürsünüz
  • Ulan koskoca daum'a bile özür dilettik be abi Adam toplantıda 50 kere özür dilemiş (şimdi arkadaşlar gene sorcak Senn nerden biliyon diye Özelliklede KOVALENKO) Abi olay aziz yıldırım gibi düşünmekten geçiyor Daum gitse şu anda Türkiyede hoca yok Ersun yanal milli takımda O zaman yabancı E kim olur abi bu kadar brezilyalı war takımda Brezilyalı olur E bizi hala unutamiyan Ali şen'i gönderdiği parrera tamda şampiyon olmuşken Biçilmiş kaftan Olay bu kadar basit
  • quote:

Orjinalden alıntı: mateng

Ulan koskoca daum'a bile özür dilettik be abi Adam toplantıda 50 kere özür dilemiş

Abi lütfen böyle demeyelim. Hiçkimse -Daum, Parreira, Aziz Yıldırım ya da Ali Şen- Fenerbahçe'den büyük değildir. Daum da bir hata yaptıysa özür dilemesini bilecek.
  • Yalnız dün tv.de izledim, daum kalıyormuş Aziz yıldırımla toplantı yapmışlar.Karşılıklı mütabakat imzalamışlar daum bidaha yönetim hakkında konuşmayacakmış.Sanki zoraki bişeyler dönüyormuş gibi, fenerliler nasıl karşıladınız bilemem ama.
  • ve daum kaldı
  • Çok iyi oldu çok. Şimdi en ufak başarısızlıkta yönetimden çatlak sesler çıkıp "biz söylediydik" diyebilecekler ve Fb karışacak. Nihoha yaşasın kötülük.
  • Bu sorunlar daha bailangıç.Şöyle üst üste iki veya üç maç kaybedince görücem ben Fener'i
  • fb nin şu anki durumu iki ucu boklu değnek. herşey yolundayken sorun çıkaran bu Daum mutlaka kalırsa takımın başını yiyecek (sezon ortasında falan), yollansa lig başlamak üzere. yeni gelecek hoca "transferi ben yapmadım" deyip sıyırmaya çalışacak.

Ayrıca bazı arkadaşlara, sorunlu kuüp olmakla büyük kulüp olmak arasında fark olduğunu da hatırlatmak isterim...
  • fb daum devam...
  • BU HABER YALAN...DAUM BİR YERE GİTMİYORMUŞ.
  • İlahi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.