Şimdi Ara

Datron'un Core 2 Duo BOMBA Laptop NE diyorsunuz? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
731
Cevap
0
Favori
39.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş 3dmark2001 de 21000 almış bu makineyle gayet normal bence3dmark2005 ve pi testi yok mu ortalıkta ya forumda üst konu bu bir arkadaş indirsin şu test programlarını da uygulasın sevabınatabi birde benim en çok merak ettiğim sıcaklık değerleribu makinenin piden de 3dmark2005den de alnının akıyla çıkacağı belli zaten ama insan emin olmak istiyor.
  • Arkadaslar suna bır acıklık getırım. Ben bu urunu fuarda gorup begendım. Fuarda zaten sergıledıklerı urun 2.0 olan modelıydı. Bende bu urunu satın almak ıın harbıye magazaya gıttım. Sanıırım ksııtlı sayıda var ellerınde bu urun. Cunku bugun arkadasımla almaya gıttıgımızde urunden 2.0 dan bır adet geldıgını ve cok az sayıda urettıklerını soyledıler. Fakat satan arkadas 1.83 cpu olan modleınde yeterınce ıyı oldugunu soyledı. 2.0 ıslemcılı urunlerıde ekımden once oıyasaya sureceklerını soyledıler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uffuk

quote:

Orjinalden alıntı: fatihkalayci

arkadaşlar, teknokolik'ten siparişimin kargoya verildiği maili geldi. yarın akşam yeni notebook'umdan size yorumlar yazmak dileğiyle...
    herkese iyi geceler...

hangi modeli gelioo kardeş???

1.83, 512 ram, paylaşımlı ekran kartı.
    buna bile bütçem zor yetti. 8 taksite %3 indirim de aldım. 1163'a geldi. bir de +3 taksit olunca 11 taksit oldu.
    alet canavar gözüküyor, sanırım paracıklarım boşa gitmeyecek.
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar, teknokolik'ten siparişimin kargoya verildiği maili geldi. yarın akşam yeni notebook'umdan size yorumlar yazmak dileğiyle...
    herkese iyi geceler...

hangi modeli gelioo kardeş???

1.83, 512 ram, paylaşımlı ekran kartı.
    buna bile bütçem zor yetti. 8 taksite %3 indirim de aldım. 1163'a geldi. bir de +3 taksit olunca 11 taksit oldu.
    alet canavar gözüküyor, sanırım paracıklarım boşa gitmeyecek.

hade inşallah öle olur.senin sonuçların, fotoların ve izlenimlerinide beklioruz 4 gözle

• arkadaşlar ufotekin elinde 1,8 işlemcili olan modeller mevcutmuş. 2,0 olanlar için eylül sonu yani önümüzdeki 2-3 hafta içinde gelecek bilgisini aldım bne harbiye teknokolik mağzasından bu hafta içinde almayı planlıyorum. 1,8 ile 2,0 arasında çok aşırtma bir performans olacağını tahmin etmiyorum 1,8 işimi gayet görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcanozsisman -- 12 Eylül 2006; 22:03:28 >
  • yaw hani üretim yoktu kardeş
    sen nası aldın o saman?
    benim de iice kafa karıştı
    şimdi 2.0 piyasada va mı yok mu?

quote:

Orjinalden alıntı: BERKEGUR

Pardon onu yazmamısım:D Benımıkıs 2.0 olanı. 1 gb memory 100 gb dısk olan.ekran kartı Nvıdıa geforce 7600 go olanı.

• vardı bitti.bu kadar basit.şimdi ise belli bi miktara kadar üretecekler daha sonra satışa suncaklar.bunun içinde belli bi zaman gerekioo
  • Günaydın ben de yeni açtım:)) bakıyordum gerçekten güzel haberler:)) cumartesi gidip konuşacağım ankaradaki ufotek ile gerekirse ön sipariş verip bekleyceğim 2.0 modeli için arkadaşlar
  • GÜNAYDIN EGE
    BENDE AYNI ŞEYİ DÜŞÜNÜOM MADEM ÜRÜN HEMEN BİTİO ÖN SİPARİŞ VERELİM SATEN HAFTA SONUNA KADAR HERŞEY NETLEŞİR
    quote:

Orjinalden alıntı: ege_asigi

Günaydın ben de yeni açtım:)) bakıyordum gerçekten güzel haberler:)) cumartesi gidip konuşacağım ankaradaki ufotek ile gerekirse ön sipariş verip bekleyceğim 2.0 modeli için arkadaşlar
  • :)) cumartesi gideceğim ürüne hem yakından inceleme fırsatım olur sonra da beğenirsem ki beğendim gibi:)) hemen ön sipariş verip bekleyeceğim herhalde eylül sonu ekim başı gelir istanbulda satıldığına göre
  • bende yarın gidip bakcam ufoteke.1.83lere fln bakcam kasa nasıl die.biilgi alıp sizleri bilgilendiririm!!1
  • o ata benim kadeşimkinden yazdım yanlışlıkla
  • Dün hepsiburada.com a soru yazdım cvbı aşağıda bulunuyor

11.09.2006 16:47:25 Notebook iadeleri hakkında //SORUM

Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. - Her türlü yazılım ve programlar - DVD, VCD, CD ve kasetler - Taşınabilir bilgisayarlar - Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b) - Her türlü kozmetik ürünleri Yukarıda şekilde yazmaktadır diyelim ben sipariş verdim açmadan nasıl anlayacağım bozuk olup olmadığını ya da kullanmadan bana bunu açıklar mısınız şimdiden teşekkürler

11.09.2006 18:38:19 Tarihinde Mesajınıza Cevap Verilmiştir. //CEVAP

iade etmek istediginiz ürünün bütün özellikleri belirtilmiş olup bu ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Saygılarımızla....

• işte bu yüzden görmeden almak mantıklı gelmioo bana.intten alışveriş yapıorum ama bu kadar pahalı bişieyi görmeden almam açıkcası
  • Sana katılıyorum ben de gidip almayı düşünüyorum çünkü 50-100 ytl değil ki çok para yani hem bisey olursa uğraş dur istanbulda ankaradan almak mantıklısı

quote:

işte bu yüzden görmeden almak mantıklı gelmioo bana.intten alışveriş yapıorum ama bu kadar pahalı bişieyi görmeden almam açıkcası
  • ANKARALI ARKADAŞLAR

MAVİDE ÖN SİPARİŞ ALMAYA BAŞLAMIŞ.
    ÜRÜN GELİŞ TARİHİ 13.10.2006

Visa Peşin
    1453 $ + KDV
    KDV Dahil
    2561.52 YTL
    Nakit/Havale
    KDV Dahil
    2459.06 YTL
    http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/detayli_bilgi.php?s=pxsszJsy96XOJvdMbgbsGU8heG1GQtrx1JC4nXkeEMdWUQYfE9&ad=tasinabilir&no=&ur_no=792

• Evet gördüm gelmiş acaba hangisi daha erken gelir:))) ufotek mi mavi mi:) cumartesi bi ikisinede uğrayacağım ilk önce ufotek tabii ki orda bi göreyim hangisi önce gelirse ondan artık önsipariş veririm herhalde çok sağol
  • Bu konu neden bu kadar aşağıda kaldı
  • 1.8 ile 2.0 arasında 2 MB cache bellek farkı var unutulmasın. amaç düşük ön bellekli modeli eritmek mi?
  • ona bakarsan herkes datron hariç 2 mb cache bellekli laptop satıyor öyle değil mi ama neyse ya ben DATRON ALACAMMMMM
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.