Şimdi Ara

Das Boot Filmi hakkında bilgi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar IMDB de 8.4 puan almış Top 250 de 72.sırada olan bu filmin izleyen var mı acaba ?
    Filmi izlemeyi düşünüyorum da IMDB de 149 dakika gözüküyor,bende bi sürümü var 4 saat 53 dk,bazı yerler de ise 3 saat 28 dklık versiyonu var hangisini izlemeliyim sizce+149 dk lık olanı da hiç bir yerde bulamadım bilgisi olan var mıdır acaba ?

• o uzun olan uncut versiyonudur. daha doğrusu mini-dizi. bulabilirsen izle tabii. ama director's cut mevcut piyasada.

film çok iyidir. izle kesin.

hatta oyunuda var silent hunter 3
  • Ben kisa olani izlemistim galiba. Bence kesinlikle izlenmesi gereken bi film. Filmin atmosferi falanda guzel baya :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sendeki mini dizi, film değil. Filmde ise iki adet sürümü vardır;

2 saat 29 dakika olan (149 dk)
    3 saat 29 dakika olan (209 dk)

3 buçuk saat olan Director's Cut. Yani yönetmenin ilkinde yayınlamadığı, kestiği sahneleri de içeriyor. Bu yüzden doyuruculuk adına ikinci filmi izleyin. En iyi II. Dünya Savaşı yapımlarından biri.
  • Teşekkür ederim.O halde 3 saat 28 dk olanı izleyeyim zaten 149 dk olanı hiç bir yerde bulamadım,film hakkın da da çok olumlu yorumlar duydum bakalım inşallah iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo3825

Teşekkür ederim.O halde 3 saat 28 dk olanı izleyeyim zaten 149 dk olanı hiç bir yerde bulamadım,film hakkın da da çok olumlu yorumlar duydum bakalım inşallah iyidir.

uzun versiyonunu izledim ben biraz sıktı ama güzel filmdi izle kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Sendeki mini dizi, film değil. Filmde ise iki adet sürümü vardır;

2 saat 29 dakika olan (149 dk)
    3 saat 29 dakika olan (209 dk)

3 buçuk saat olan Director's Cut. Yani yönetmenin ilkinde yayınlamadığı, kestiği sahneleri de içeriyor. Bu yüzden doyuruculuk adına ikinci filmi izleyin. En iyi II. Dünya Savaşı yapımlarından biri.

Yeni konu açmak yerine burdan devam edeyim dedim.
    Ben bu filmin uzun versiyonunu izlemiştim ama 3 buçuk saat olan mı 4 saat 53 dakika olan mı tam hatırlamıyorum, IMDB'de "mini dizi" olarak geçende de aynı oyuncular var, bu daha da uzun versiyonu mu acaba? İzlediğim sanki 4 küsür saatti benim ve dizi değil tek filmdi.

http://www.imdb.com/title/tt0082096/?ref_=nm_knf_i1
    http://www.imdb.com/title/tt0081834/?ref_=fn_al_tt_2
  • Mini Dizi olanı daha uzun. Şimdi onu izleyeceğim ben. Bölüm bölüm izlemesi daha iyi olur yoksa bir oturuşta 4 saat izlenmez çünkü resmen kendinizi denizaltıda gibi hissediyorsunuz. Psikolojiniz bozuluyor.
  • Dehşet bir up yapayım.

Efsane film.

• Bugün konu hortlatma günü galiba. Neyse ben hangi sürümünü izlemiştim hatırlamıyorum, muhtemelen 2.5 saatlik olanı. Güzeldi, hoştu. Yapıldığı yıla göre çok başarılı iş çıkarmışlar. Bunun Director's Cut versiyonu olduğunu hatta mini dizisi olduğunu bilmiyordum. Mini dizisi acaba filmin sadece daha uzun süreli hâli mi yoksa farklı sahnelere mi sahip? Aynı sahneleri göreceksem izlemeyi düşünmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Ağustos 2023; 3:58:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Extra farklı sahneler. Geminin tamiratı vs daha uzun sürüyor. Bu süreçte yaşanan sıkıntılar vs daha fazla gösteriliyor. Tekrardan seyretmek için neden yok ama direkt uzun versiyon seyredilmeli.

Şu sıralar denizaltı film ve dizilerine merak saldım. Bu yüzden tekrardan seyrettim. Bunun birde yeni versiyonu var. Oda çok güzel. Ama artık bıkkınlık veren yahudi soykırımına girerek beni sıkıyorlar. Her 2. dünya savaşı filminde bu olayı görmek istemiyorum.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt

Yeni versiyonu derken? Greyhound (2020) filminden bahsetmiyorsun sanırım? Değilse hangisi o?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt

https://www.imdb.com/title/tt5830254/

• Üç buçuk saatlik olan versiyonu izlemeni öneririm. Kesinlikle pişman etmeyecek bir yapım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.