Şimdi Ara

Darty, Türkiye'den çıkmak için görüşmeler yapıyor (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
5
Favori
20.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnternetten alışverişe güvenmesine güveniyorum.
    Birçok alışverişimi HB ve Sanalmarketim üzerinden yapıyorum.
    Oem ihtiyaçlarım içinde vatan bostancı şubesine gidiyordum.
    Lakin 11 ekimde vatan bilgisayara internet üzerinden sipariş verme gafletinde bulundum.
    15 ekimde siparişimi iptal ettiler, sebep ürün stokta yokmuş!!
    http://www.vatanbilgisayar.com/gtx780-lightning-gddr5-3gb-384bit-nvidia-geforce-dx111-ekran-karti.html
    iptal ettikleri ürün 11 ekimde stoklarına girdi ve hala satışa devam ediyor.
    benimle aynı gün sipariş veren ve kartı alan bir arkadaştan 1400 tl nakit ödeyerek sıfır kartı aldım.
    vatan denen oluşum hala stokta yok diyor ama web üzerinden satışa devam ediyor.
    vatandan alışveriş yapmak zorundaysanız webe özel indirim şu bu hikayesine kanmadan bir çok yerde şubesi olduğu için size en yakın şubesine gidip
    ürünü elinize alıp parasını ödeyerek mağazadan çıkmanız en hayırlısı olur.
    müşteri hizmetleri denen oluşum bu firmada çok ham.
    hiç bir sorunuza cevap alamaz ve çözüm ürettiremezsiniz.
    Ben 4 gün içinde yaklaşık 3 saatten fazla telefon mesaisi harcadığım için iyi biliyorum.
    İşbilmez Electro worldu ve dartyi alan bimeks umarım vatanıda alır tabelasını indiriverir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireStorm -- 18 Ekim 2014; 19:32:55 >

• Gidecek olursa depoları boşaltmak için iyi indirim yaparlar.
  • Darty diye mağaza mı varmış
  • Arkadaslar Darty Bimekse devrolali 6 ay oldu ve butun urunler Bimeks fiyatlarindan satisa devam etmekte

konuyu hortlatmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o bişey değilde vatana gidiyorum hafta içi fiyatlara bakıyorum hep aynı sonra hafta sonu %30 indirim yapıyolar gidip bakıyorum fiyatlar yine aynı soruyorum bu fiyatlar normal fiyatı dimi bu fiyata %30 yapcaksınız dimi diyorum yok diyolar bunlar zaten %30 indirimli fiyatı

velhasıl vatan artık indirim mindirim yapmıyor güya indirim yaptık diye piyasa fiyatından geçiriyor ...

Vatanda artık kazıkçı oldu ülkede adam gibi firma kalmadı arkadaş herkes soyguncu ya
  • Darısı diğer fiziksel mağazaların başına.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rekabet azalırsa olan bize olur.
    hangimiz birey alırken butun elektronikcileri arastirmiyor?
    bir iki tanesi gitti simdide bu gidiyor.
    hadi hayirlisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demo22

quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Teknosanın ve Vatan bilgisayarın SÖZDE %50 ye varan indirimleri yetiyor.Dartynin olup olmaması kimseyi etkilemez

neyin indirim acaba ? 700 tl lik dizüstünü 1500 tl ye satarken indirim yaptık deyip asıl fiyatı olan 700 tl satmak gibi mi ?

Buda olur

Dipnot: General Mobile 1299TL'den çıkacağını açıklamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ephésus -- 19 Ekim 2014; 0:06:24 >

• Bu ara konu hortlatmak moda oldu anlasilan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ephésus

quote:

Orijinalden alıntı: demo22

quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Teknosanın ve Vatan bilgisayarın SÖZDE %50 ye varan indirimleri yetiyor.Dartynin olup olmaması kimseyi etkilemez

neyin indirim acaba ? 700 tl lik dizüstünü 1500 tl ye satarken indirim yaptık deyip asıl fiyatı olan 700 tl satmak gibi mi ?

Buda olur

Dipnot: General Mobile 1299TL'den çıkacağını açıklamıştı.

• birşey aldıgımı hatırlamıyorum adınıda unutmuştum ya la
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.