Şimdi Ara

Darksied vs Death Seed Sentry (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu tartışmada dünyalar sarsılıyormuş odin güçlü olsa işini bitirirdi zeusun ama bitirmiyor neden ? Çünkü ikiside eşit güçte.
    Darksied vs Death Seed Sentry
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Sana birşey yazıyorum hala ne diyorsun. Böyle devam et. Herşeyi 1 resime bakarak yorumla. Hayır kendin yanlış biliyorsun insanlarada yanlış gösterme.
    Odin in neler yaptığını gayet iyi biliyoruz Zeus un Odin den daha iyi yaptığı şeyler varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Uğraşamam. C.vıne gibi sitelere bakarsan senin için daha iyi olur.
  • Thor Reis T kullanıcısına yanıt
    Zeus ve odin karşı karşıya geldiğinde odin zeus ile savaşmıyor ama güçlü olsa savaşmaması için bir sebeb yok.
    Her seferinde bi tane resime bakıp yanlış yanlış sallayan sensin zaten. Belli oluyor uğraşmadığın.

Ben çizgi romanları okuyup, araştırıp, bilgilerle yorum yapıyorum. Sen comicvineden bakıyorsunda böyle oluyor işte Nasihat vermeden önce kendini eleştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 5 Kasım 2018; 19:52:38 >
    Her konuda yorum yapmak için tüm çizgi romanları okumamız mı lazım ? Marvel wiki,reddit ve C.vıne gibi yerler de bilgileri veriliyor zaten.Yani sen okuyorsun onu yazan insanlar okumuyor mu ?
    Bilemezsin belki onlarda sallıyordur birşeyler. En iyisi kendi işini kendin yapmak. Ben sana Odin'in neden üstün olduğunuda yazıyorum hala bu resmi atıyorsun.

Neyse onuda geçtim zaten Odin'in featleri yetiyor.
    O zaman sanada inanmamam gerekir senin sallama ihtimalin yok mu yani ? İngilizcem olsa bir çok sayıyı okurum zaten. Ben de sana soru sordum, Madem odin daha güçlü zeus ile tartışırken neden zeusun işini bitirmiyor (Tartışmada dünyalar sarsılıyormuş )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 5 Kasım 2018; 20:2:11 >
  • Darksied vs Death Seed Sentry

Onu bunu bırakın adi bilinmeyen prof sentry e ne diyor

Bir sürü sebebi olabilir. Belki Zeus'un hikayede önemli yeri vardır, Marvel daha kullanacaktır onu. Yada bitirirse etrafa zarar verebilir vs vs.

Sen eğer tüm featleri, all father olmasını bir kenara koyup hala bu resimde işini bitirmiyor diye eşitler diyorsan sana kalmış. Dahada birşey anlatamam. Gerek yok.
    İtibar olarakda zeus ve odin heryer de eşit olduğu söylenir. Yani sadece sen diyorsun diye milyonlarca kişinin dediğini hiçemi sayalım ? Neyse anlatmana gerek yoska tartışmaya gerek yok.
    Hocam birşey sorucam atığım resimde Prof sentry e bunu diyor "You are omnipotent" "Immortal" diyor Sentry hakkında birkaç bilgim var eğer bu doğruysa vs attıkları kişilerin içinden geçmesi lazım değilmiydi

Hikayeyi bilmiyorum, gaza getirmek için söylüyor olabilir. Omnipotent değil çünkü Sentry.
  • Zeus ile Odin eşit olamaz. Odinin sarsılmaz üstünlüğ0 var ama Zeus yakın seviye.

Sentry'nin omnipotent olmasının imkanı yok. Herald seviyesi bir karakter sonuçta.
  • Green_Lantern kullanıcısına yanıt
    Aynen. Oda skyfather ünvanı olduğu için. Yoksa doğru düzgün featide yok.

Aynen

• Darksied yeni bir karakter mi?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.