Şimdi Ara

|DARKFORCE-MU||97d||Exp 5000x||Drop MaX||5/7 Point||Site||DarkForce-Mu.No-ip.Biz| (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: 45mert45

DarkForce-Mu Şuan Yapım Aşamasında Season 3 Episode 1 Files Aranıyor Files Göndermek isteyenler Benle İletişime Geçşin

MSN:king_4595@hotmail.com
    MSN:king_world@w.cn
    MSN:blade_knight_karamaske@hotmail.com
    3 MSNden Birine Ekleye Bilirsiniz!!

kOnu KiLit Ozaman

• quote:

Orjinalden alıntı: LveL

quote:

Orjinalden alıntı: 45mert45

DarkForce-Mu Şuan Yapım Aşamasında Season 3 Episode 1 Files Aranıyor Files Göndermek isteyenler Benle İletişime Geçşin

MSN:king_4595@hotmail.com
    MSN:king_world@w.cn
    MSN:blade_knight_karamaske@hotmail.com
    3 MSNden Birine Ekleye Bilirsiniz!!

kOnu KiLit Ozaman

+ bNcede Yİne devamı olmayan bir server basta 97d dio 2 kişi eleştirince season3 e donuo....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragonraja -- 21 Kasım 2008; 15:39:26 >

• bu iş coluk cocugun elinde olunca böyle oluyor işte 2 tane serwer olsn saglam olsn arkadas bu ne yha:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: G0DisMyDJ

bu iş coluk cocugun elinde olunca böyle oluyor işte 2 tane serwer olsn saglam olsn arkadas bu ne yha:S

+1905Katılıyorum arkadasım..
  • Sen katılmasayadın inanmayacaktım
  • quote:

Orjinalden alıntı: _nsRi

Sen katılmasayadın inanmayacaktım

• quote:

Ne demek istiyosn
  • quote:

Allah sana iyiki iki el 10tanede parmak vermis Ama sen o burnunu hertürlü yere sokuyosun ya birgün burnundan olucaksın. Sana Laf atan seni kaale alan seni bisey olarak görüpde seninle muhatab alan varmı seni bidefa varlik olarak görmedigimden benim yazılarıma yorum yapma siz ancak onu bunu karalamakla biseyler yaparsınız isiniz gücünüzde ancak tartisma cıkartmak Allah bu ya iste sanal alem yaz yaz dur erkeklik yap sonrada gel burda Ahkam kes. Orda iki kisi birbirine tamamlamada bulunmus Sen 3Nolu sahsiyet oluyorsun sanırm. Neyse Kolay gelsin işini bölmek istemem devam et burdanda Post yemeye devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Lee| -- 22 Kasım 2008; 12:56:25 >

• quote:

Orjinalden alıntı: _Lee01

quote:

Allah sana iyiki iki el 10tanede parmak vermis Ama sen o burnunu hertürlü yere sokuyosun ya birgün burnundan olucaksın. Sana Laf atan seni kaale alan seni bisey olarak görüpde seninle muhatab alan varmı seni bidefa varlik olarak görmedigimden benim yazılarıma yorum yapma siz ancak onu bunu karalamakla biseyler yaparsınız isiniz gücünüzde ancak tartisma cıkartmak Allah bu ya iste sanal alem yaz yaz dur erkeklik yap sonrada gel burda Ahkam kes. Orda iki kisi birbirine tamamlamada bulunmus Sen 3Nolu sahsiyet oluyorsun sanırm. Neyse Kolay gelsin işini bölmek istemem devam et burdanda Post yemeye devam et.

Aslında bu kdr büyütmeye gerek yok amaç beLLi post kasmak :( ama düsününce soylediklerine +1905 katılıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: _Lee01

quote:

Lee Kusuruma Bakma Ben Tek Erkegin Sen oLdugunu Unutmuşum Bu Lafımın Neresinde ErkekLik yapıyorsun yorumunu çıkarıyorsun anLayamadım yani saçmalamışsın eger erkekLik yapiyor olsak biLe kuraLına göre yaparız senin yaptıgın gibi arkadan anneye bacıya küfür küfür ederek deqil.. Eger erkekLikse Resoyu dövmeye geLcektin ne oldu haa _?

quote:

Aslında bu kdr büyütmeye gerek yok amaç beLLi post kasmak :( ama düsününce soylediklerine +1905 katılıyorum

Sen Kimsin ki Beni Tanımadan hakkımda post Kasıyor Yorumunu YapabiLiyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |ı N3SRi ı| -- 22 Kasım 2008; 18:39:42 >

• [simage][/simage]site açılmıo bi el atın beeee

• MuOnline Bölümü Yöneticisizmi Kaldi..

Lucifer Yetiş

Konu Kilit.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LveL

MuOnline Bölümü Yöneticisizmi Kaldi..

Lucifer Yetiş

Konu Kilit.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.