Şimdi Ara

|DARKFORCE-MU||97d||Exp 5000x||Drop MaX||5/7 Point||Site||DarkForce-Mu.No-ip.Biz|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DarkForce-Mu.No-ip.Biz Come Onla.!:D Exp: 5000x Drop:MaXx Shoplar Gayet Güzel 5/7 Point Server Yeni Açıldı Come On!! Server Online!

• h.olsn simdi bakıyorum

Edit: Site acilmiyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G0DisMyDJ -- 15 Kasım 2008; 12:10:50 >
  • hayıRlı Olsun aMa Site aCılmıo
  • aga güzelde oyun off server tükmü
  • site uzerinde calismalar var biraz sabrederseniz site kurulunca gelebilirsiniz !!!!
  • server 7/24 arkadaşım söylede ona göre kasalim deme bide hemen kapanmıcak deme bak kasarız emeğimiz boşuna gitmesin diye dedim
  • Hayırlı Olsun
  • Hayırlı oLsun..Basarılar.
  • HayırLı OLsun.
  • Hayırlı olsun, başarılar dilerim.
  • HayırLısı oLsun..
  • hayırlı olsun
  • Bi şey sorcam yanlış anlamayın ama niye herkes 97d ye geçti
  • Server Online Come Onla!:D
  • ADMİN BEY KARDEŞİM İNDİRMEDE ARIZA VAR KONTROL ET BENCE
  • server 7/24 diyolar gece 2 den beri kalali tam 8 saattir admin bey konuya kilit vururmusun?
  • Serverin Admini msnimi eklermisin acil bişe konusucam.. Lee@muadana.com
  • HAYIRLI OLSUN DEMİCEM ARTIK HERKES SERVER ACIO DAHA TOP 20 YI DOLDURACAK Bİ PLAYER BİLE YOK NE DİYİM...20 KİSİDE BU SERVER CALDI :D GECMİS OLSUN MUONLİNE PLAYERLARI BU CİLE BİTMEZ...
  • Merak etme 1024Net hızıyla Fun server fazla uzun ömürlü olmaz. Buarada Bu rankingdeki SinMachine isimli sahısı merak ediyorum. Admin bi ilgilenirse bişe sorucam.
  • DarkForce-Mu Şuan Yapım Aşamasında Season 3 Episode 1 Files Aranıyor Files Göndermek isteyenler Benle İletişime Geçşin

MSN:king_4595@hotmail.com
    MSN:king_world@w.cn
    MSN:blade_knight_karamaske@hotmail.com
    3 MSNden Birine Ekleye Bilirsiniz!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.