Şimdi Ara

Darkest Dungeon (2016) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
2.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Normalde sıra tabanlı sistemden pek hoşlanmam. Ki bugüne kadar doğru dürüst sıra tabanlı dövüş sistemi içeren 2 oyun oynamıştım onlar da Heroes 3 ve Skyhill idi. Bu da 3. oldu ve inanılmaz derecede beğendim oyunu. Zaten dövüş sistemi falan ister istemez gözümde Heroes'u canlandırdı ve oynarken inanılmaz keyif alıyorum. Bir zindan yapayım çıkayım derken 5 zindan yapıp çıkıyorum. Herkese tavsiye edilir indirim de veya indirimsiz bu oyun kalitesine göre oldukça ucuz fiyata sahip bir oyun.
  • güzel oyun ama oynamaya korktum oynadığım zamanlar. zaten stres yaşıyoruz abi sürekli oyuna giriyorum yine stres sürekli ama güzel oyun yapmışlar gerçekten oyunu oynarken bazen karar vermek gerektiğinde oturup ciddi ciddi düşünüyosun önemli çünkü alınan kararlar
  • Oyunu takip ediyordum gecen seneden beri, simdi aldim indirimde. Cok begendim ozellikle cizimler dark fantasy tarzi olmasi cok hos.
  • Şuan indirimde dlc ile birlikte alsam mı sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yenı dlc ıle dahada guzel oldu
  • Dünden beri başından kalkamıyorum, kesinlikle çok sağlam bir oyun. Ek paketi alan arkadaşlar içerik konusunda biraz bilgi verebilir mi?
  • Ek paket hoş baya. Ana konu vampirler, asıl oyuna paralel olarak gidebiliyoruz sonrasında geçmiyor yani.
    Vampirleri avlıyoruz, adamlarımız ısırılınca vampire dönüşüyor sonra bizi de avlamak için peşimize ödül avcısı falan takıyorlar.
    Belli haritalar gitmek için davet falan gerekiyor,
    Oyunun vampirleri biraz entersan bu arada.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Oyunun kendisi zaten komedi, ben bu kadar eğlendiğimi nadiren hatırlarım. Vampir olayı daha da şenlikli iştir, bakalım artık ilk indirimde veya dayanamadığım anda alırım....

• Oyuna sahip olup Book of demons kodunu kullanmayan var mıdır?

• Dün aldım psn de 39 liraya, hastası oldum
    Hanım iş güçe dalsa da otursam başına:)

• İlk kez oynuyorum bu tip sıra tabanlı bir oyunu. Çok meşakatli, ıvır zıvırlı bir oyuna benziyor. Baş edebilir miyim emin değilim.
  • Başlık güncellendi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.