Şimdi Ara

DARK SOULS REMASTERED [PS4 ANA KONU] [TÜRKÇE REHBER] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
479
Cevap
21
Favori
37.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyunda zırhlara + basmak pvpde oyuncu bulmayı zorlaştırıyor mu? İnternetten izlediğim build videolarında adamlar hep +0 zırh kullanıyor
  • oguzhangursoz123 O kullanıcısına yanıt
    Estus yükseltmeleri,üzerinde bulunan humanity miktarı,zırhlara basılan yükseltmeler oyundaki eşleştirmelere etki yapmayan unsurlar. Buna büyülerde dahil.
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Oyunda bir hata mevcut yeni bulunan. Eğer daha önce oynayıp bitirmediyseniz önermem(oyunun zevkini öldürebilir) ama önemi yok derseniz levelinizi daha en başta 150-200 levele fırlatacak bir hata mevcut. Ejderin alevi yanında sıfır kalır.
  • Şu an silah olarak topuz kullanıyorum bunu geliştirdim hata mı ettim bilmiyorum ama bu daha iyi gibi geldi. +3 yaptım. Puan olarak en çok beceriye mi vermeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 15 Temmuz 2020; 4:52:30 >
    Bence yol yakınken vazgeç o silahtan. Zweihander,Claymore,longsword veya uchigatana gibi başlangıçta hızlıca elde edip oyun sonuna kadar başka silaha ihtiyaç duymayacağınız bu silahlardan birine yönelin.
  • Teşekkür ederim. O zaman gönül rahatlığı ile zırhlarıma + basabilirim 😀
    Rica ederim. Oyundaki düşük veya yüksek level oyuncu sayısı o kadar az ki PvP yapmak artık hayli zor.
  • Maalesef öyle. Ben de bi anda gaza gelip sorcerer pvp karakteri açayım dedim ama geç kalmışım biraz 😀 karakteri 120 level yapıp belli başlı pvp mekanlarında takılıcam başka çaresi yok.
    En büyük sorumlusu da yine firmanın kendisi. En bilindik hataları bile düzeltme gereği duymadan sadece grafik cilasıyla önümüze sunmaları,oyuncuların 1 sene sonra DarkSouls 3'teki Pontiff'e geri dönmelerini sağladı.
  • ak ejder nefesi akar acayip seviyorum bu büyüyü
  • Bin defa ölsem de 4-5 saat oynamışım oyun bıraktırmıyor kendini. Zor uğraşlar sonuncunda Çan Gargolyesini geçmeyi başardım ondan düşen baltayı kullanıyorum hoşuma gitti. Bloodborne oynuyorum havası veriyor. Bunu +5 yaptım şimdi Claymore'u geliştirmeyi düşünüyorum. Ormanda ki ağaçlar sinir bozucu o kadar farm yapmama rağmen ormanda ki şovalyeler baya zorluyor. İlk defa oynadığım için çoğu şeyi atladığımı ve baya hata yaparak oynadığımı düşünüyorum ama bu oyunları ilk oynarken hiçbir şey bilmeden oynamak ayrı zevkli sonra her şeyi bilerek tekrar oynamak ayrı zevkli. Birde bu kofluktan kurtulmak ne işe yarıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 15 Temmuz 2020; 18:28:34 >
  • Kesinlikle ilk oyunda çok ama çok etkili bir büyü. 3 tane topladıktan sonra 60 tane ile tek bir bölümü rahatlıkla geçebiliyorsun. Her kullanışta 1 tane eksilmesi ise başka bir güzelliği.
  • aynen hocam 3 te de iyi ama 1 de başka yaw belki direkt master logandan "öğrendiğimiz için"
    Kofluk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Kofluk?
    Bonfire'da en altta 1 insaniyet karşılığında kofluktan kurtul diye bir seçenek var.
    Anladım,insan formu ve ölü formundan bahsediyorsun.
    İnsan formunda tüm online aktivitelere açık olursun. Bölüm sonu canavarını kesmediğin bir bölgede işgal edilme,yardım çağırma gibi olaylar aktiftir. Bölüm sonu canavarını kesip kesmemene bakılmaksızın eğer insan formundaysan sende başkalarını işgal edebilirsin. Yere yardım işareti bırakman ise her iki formda da gerçekleştirebileceğin bir eylem.
    Ölü formunda ise ne işgal edilirsin ne de yardım çağırabilirsin.
  • Bugün ds remastered’a ara verip ds3 oynayayım dedim ve direkt bu görüntü ile karşılaştım. Ds remastered’da böyle bir şey hayatta göremezsiniz millet daha doğar doğmaz birbirine giriyor sürekli backstep atmaya çalışan bi tayfa var onun için oyunu bile bırakırım. Ds3 te hayat varmış valla

DARK SOULS REMASTERED [PS4 ANA KONU] [TÜRKÇE REHBER]
  • Merhabalar,
    Forumda oyunun PC bölümünü bulamadım Khight astorias bossunu gecemiyorum yardım edebilir misiniz Soul Level 86
  • Bu oyunun Ramestered yerine Remake versiyonunu çıkarmayan FromSoft'a hergün sevgilerimi gönderiyorum.
  • Oyunun fiyatı 64 tl şuan ps store'da...
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.