Şimdi Ara

DARK SOULS REMASTERED [PS4 ANA KONU] [TÜRKÇE REHBER] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
480
Cevap
21
Favori
37.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kilisenin çatısında bir abimiz var onun yanına gitmen lazım iki elini yanlara açmış bekliyor. günah çıkarman lazım oyundaki yanlış yaptığın işleri sıfırlıyor soul ister biraz.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    soul nedir bilmiyorum ama sağ altta 510 yazıyordu adam 5 6 kere kesti beni sıfırlandı bonefire da doğduğum gibi kesmeye geliyor kaçacaz ama peşimden koşuyo :) koşa koşa gidip bir bakarım ama acele acele oynamayı sevmiyorum olmadı yeniden başlayacağım teşekkürler bilgi için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yuppie06 kullanıcısına yanıt
    Düşmanları öldürdüğünde aldığın puan sağ alttaki. Onu bir şekilde ekmelisin. Zaten oraya çıkarken merdiven kullanacaksın peşinden gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yeniden başla. Ve souls oyunlarının altın kuralı olan "hiçbir NPC'yi öldürme veya zarar verme" kuralınıda unutma derim. Bulaşacak olan zaten seni bulur veya karşına elbet çıkar.

• ben oyuna bandit olarak başladım buildimi değiştirebiliyor muyum ? banditten payromancer'a dönebilir miyim ?
  • Bende bugün basladim oyuna. Bu rehberi hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık. Gerçekten çok faydalı ve yararlı bir konu.

Pyro olmak için ilk oyunda güçlenmeyi gerektiren stat gereksimi yok. O yüzden pyro eldivenini güçlendirmek ve büyüleri toplamak yeterli.

• Bu oyunu da platinleyerek, Soulsborne serisinin bütün versiyonlarını %100'lemiş oldum:

- Demon's Souls
    - Dark Souls (Xbox 360)
    - Dark Souls 2 (PS3)
    - Bloodborne
    - Dark Souls 3 (PS4)
    - Dark Souls 2: Scholar of The First Sin (PS4)
    - Dark Souls: Remastered (PS4)

Vakit bulabiliyorsanız Soulsborne oyunlarını platinlemenizi öneririm. Bütün içeriği keşfetmek ve trophy kasanlara yönelik tasarlanmış detayları görmek güzel oluyor

-------

Sırada, PS5'le beraber çıkma ihtimali olan Demon's Souls Remaster veya Remake'i var. Orijinalinde bulunmayan 6. Archstone'u da eklerlerse, PS5'i sırf Demon's Souls için çıkış tarihinde alabilirim.

6. Archstone:

**https://www.youtube.com/watch?v=JA9c01YsEFM&feature=youtu.be
    **https://www.youtube.com/watch?v=8hlEShsDl3U&feature=youtu.be
    **https://www.youtube.com/watch?v=EeEXAyYY0-s&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 5 Mart 2020; 12:22:4 >

• Knight Honor adlı başarımı açmış bir arkadaş arıyorum. Açıkçası zor olduğundan değil fakat ilk versiyonda (PS3) bazı silahlar için yeterince farm yaptığım için tekrar uğraşmak istemiyorum.
    Yardımcı olacak var ise özelden yazabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 17 Mayıs 2020; 13:2:35 >
  • Arkadaslar bu oyunu oynayan kimse varmi

• ahser360 A kullanıcısına yanıt
    Bu aralar düzenli giriyorum oyuna.

• Bende senin gibi o kupayı yapmak istiyorum son o kupa kaldi beraber yapalim istersen

Özel bölüm sonu canavarlarının silahları hariç hepsi var ve NG+'nın ortasındayım şuan.Ormandaki kurdun ruhunu 3 kere alma zorunluluğu olmasa kupayı almıştım çoktan.
    Sen silahların ne kadarını topladın?

• Bende çoğu var ama yinede eksiğim bayaği vardir sen kac levelsin oyunda

• Ben yeni kestim.kurtu şimdi catacombs abssy var

Benim 4 tane silah kalmış.Birlikte takılmak istersen oynayalım. Zira silahlar için pek bir anlamı kalmadı ng atladığım için.

• Adamlar nasıl remaster yaptılarsa valla DS3’den iyi seviyede. DS3’te etraf çok tırtıklı. Görüntü özellikle açık alanlarda pek net değil.

• Boss ruhları değilde Great Hero soulları aramızda kayıt sistemi ile çoğaltabileceğim bir arkadaş arıyorum.

• SoulsBorne oyunlarının özeti.

https://www.youtube.com/watch?v=3Up3YmhVK9o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 11 Temmuz 2020; 1:15:12 >
  • Oyunun mekaniği yavaş geldiği için oyuna ara vermiştim ama oynamadığım zaman fark ettim oyun beni kendine acayip bağlamış bir eksiklik hissetim ve tekrar başladım oyuna en baştan. Bu sefer hırsız olarak başladım iyi ki hırsız olarak başlamışım karakterin hızlı olması oyundan daha çok zevk almamı sağladı. Saatlerce uğraşıp geldiğim yere tek seferde gelmeyi başardım. İlk iki bossu geçtim ve şu ejderhanın olduğu yere geldim. Alevinden kenera kaçınca 555 souls veriyor devamlı farm yapıyorum orada sıkılmadan eğer bunun bir sonu yoksa karakteri 80 seviye yaparım burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 15 Temmuz 2020; 3:25:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.