Şimdi Ara

DARK SOULS (PS3 ANA KONU) - SORU - CEVAP - YARDIMLASMA - BÖLÜMÜ (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.314
Cevap
10
Favori
163.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baristu

mimicten sembol avarice diye kutu şeklinde başlık düştü item disco +200 ekliyor aynı serpent yüzük gibi .. ama bu kutu taktığınızda yavaş yavaş yaşam çubuğunuz azalmaya başlıyor.

Ben asıl bu şeyin mimicleri rahat açmak için kullanıldığını sanmıştım mimic açtığımda işim bitti.Bunu mimic rahat açmak için kullanmak mümkün mü?

Mimicleri rahat açmanın tek yolu var ;

Her sandığa saldır :) Beni ilk yedikten sonra paranoyak olmuşdum, o kötü anıdan sonra her sandığa vurdum yaklaştığımda.
    Chaos fireball bile attığımı bilirim.
  • Açık renkli olan sandıklara dikkat edin.Zaten toplamda 5-6 tane falan var. Sen Fortress ve devamının dışında çıkan şey değiller yalnış hatırlamıyorsam..
  • Tomb of giants'daki gümüş yüzük + avarice giydiğinizde + %44 souls veriyor.
    Çok iyi bence.

Ben sadece BOSS'larda uyguluyordum.
  • quote:

mimicten sembol avarice diye kutu şeklinde başlık düştü item disco +200 ekliyor aynı serpent yüzük gibi .. ama bu kutu taktığınızda yavaş yavaş yaşam çubuğunuz azalmaya başlıyor.

Ben asıl bu şeyin mimicleri rahat açmak için kullanıldığını sanmıştım mimic açtığımda işim bitti.Bunu mimic rahat açmak için kullanmak mümkün mü?

kullanışlı bir item değil. bunula aynı işlevi gören yüzüğü takarsan daha rahat edersin. ayrıyetten 2 sini birden taktığında +400 olmuyor. birnin aktifliği gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_fx

quote:

kullanışlı bir item değil. bunula aynı işlevi gören yüzüğü takarsan daha rahat edersin. ayrıyetten 2 sini birden taktığında +400 olmuyor. birnin aktifliği gidiyor.

WIKI'nin yalancısıyım :D
    Aldığım SOUL'u hesaplamadığım için bilemiyorum hoca
    Doğrudur

• quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

quote:

quote:

Doğrudur

zaten soulla alakası yok. bu item düşürme şansını arttıryor. özel taşlar vs.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Doğrudur

zaten soulla alakası yok. bu item düşürme şansını arttıryor. özel taşlar vs.

Avarice'i kafama taktığımda %20 arttırıyordu SOUL'ları (ayrıca item düşürme olasılığını arttırıyordu) fakat yüzüğü de takınca soul arttırma %44 oluyor mu tam bilmiyorum.

• arkadaşlar

eye of death ler ne işe yarıyor.... 4 tane var anlamadım ne işe yaradığını bi ejderhadan ateş püskürten lama kafası gibi bişe aldım
    grave lord tan kılıç birde yerden diken çıkartan bişe aldım

aşağa katta suratlı maskeli bişe vardı öldürdüm şimdi grave lord u öldürmem mi gerekiyo tapınmaya devammı etmem gerekiyo
    aynı şekilde ejderha ya

soul arrow büyüsünü nerden alıcam kimsede bulamıyorum hangi boss tan alınıyo

ormanda kapalı bi kapı var black smitten taşmı alıp açıyoruz bilen varmı ??

yüzük vardı çıkardım gitti

bu benim ilk oyunum altın zırhı ikinci oyunda falan mı alıyoruz
  • Karışık cevap yazıcam :D

1)Eye of death deiğin şey, GRAVELORD'a hediye edip türlü zamazingo elde etmeye yarayan eşyadır.
    En fazla 10 tane bağışlayabiliyorsun. (DEPTHS'deki kurbağalardan düşüyor genellikle)

2)CAPRA DEMON'a gittiğin sokak varya işte oradaki evleri tek tek kontrol et bir büyücü çırağı kurtaracaksın işte SOUL ARROW'u ondan alabilirsin en basiti.

3)Blacksmith ANDRE'den 20.000 soul karşılığı satn alıyorsun ormandaki kapının anahtarını.

4)Maskeli dediğin BOSS'u öldürdükten sonra yukarı tırman merdivenlerden ve devam et fakat çok karanlık dikkatli ol SKULL LANTERN kullanman lazım sol elinle fener hesabı.
    Mecburen öldürmen gerek NITO'yu oyunun ilerlemesi için.

5)Sacrifice yüzükleri var oyunda, öldüğün zaman hiç soul kaybetmiyorsun ama yüzük kırılıyor dikkatli kullan, yinede ilerde çıkar fazladan.

6)Ejderha kafası sadece fantezi o kadar :S
    Ejdere 30 tane SCALE verirsen bu kezde sana bir taş veriyor ve komple ejderha görünümüne geçiyorsun.

7)Altın zırh dediğin sanırım yanlış anlamadıysam, UNDEAD PARISH'de kurtardığın şövalye'nin zırhı.
    O kurtardığın şövalye, firelink shrine'daki alt kattaki dilsiz kızı öldürüp toz oluyor.
    Dilsiz kızın bulunduğu hücresinin önünden, arta kalanları alıyorsun öncelikle, daha sonra ANOR LONDO'da BOSS'a giden büyük koridorda (birden oyun seni uyarıyor) almış olduğun item'i USE diyorsun ve o anda kızı öldüren sarı şövalyenin bulunduğu aleme geçiş yapıp çarpışıyorsun. Adamı öldürüp kızın ruhunu kurtarıyorsun. Kendi dünyana geçince gidip BOSS'u öldürüyorsun, üst kata çıkınca koridordaki cesedin üzerinden ALTIN ZIRHI alabilirsin artık. O kadar zor değil yazması uzun sadece :S (Firelink Shrine'da kızın hücresinin önüne gelip kızı geri hayata dönderiyorsun ayrıca)

Bütün hepsi WIKI de mevcut.
    İngilizcen yoksa YOUTUBE yardımcın olur görsel olarak.

• arkadaşlar bişey soracağım.dark soulstan sonra acaba bu tarzda bir oyun daha gelecek mi?bununla ilgili bir haber falan oldumu hiç.aynı firmadan..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 6 Ocak 2012; 0:38:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: console-master

arkadaşlar bişey soracağım.dark soulstan sonra acaba bu tarzda bir oyun daha gelecek mi?bununla ilgili bir haber falan oldumu hiç.aynı firmadan..?

Şimdilik bir haber yok ama illa gerisi gelir, japoncam iyi diyorsan Psp ve Ps de ki Monster Hunter oyunlarını tavsiye ederim.
    Oynanış olarak çok yakınlar birbirlerine.
  • arkadaşlar bende 4 gb xbox 360 var imgburn ile oyunları yazdırıp oynuyorum , ancak bu dark soulu 2 kere denememe rağmen oyunu çalıştıramadım , oyunu yazdırıyorum cd ye makina tanıyor anca açmak istediğim zaman siyah ekran öyle kalıyor
  • bende alıyorum inş 2güne
  • OYUN BİTTİ

DARK SOULS GERÇEKTEN UZUN Bİ OYUN

:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zülkif gonzo -- 9 Ocak 2012; 16:39:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: facemaker

OYUN BİTTİ

DARK SOULS GERÇEKTEN UZUN Bİ OYUN

:)

zevklimi bari
  • 3 kez BARBAR karakterimle bitirdim.
    Yeni açtığım MIRACLE ve SORCERY bazlı karakter ile en az 2 kez bitireceğim inşallah.

Zaten sadece son 2 trophy kaldı PLATIN için (miracle ve sorcery)
    Yaw yanlışlıkla CATARINA'yı SEN'S FORTRESS'da oturduğu yerden aşağı ittim :D
    İnşallah ikinci oyunda verir EMIT FORCE MIRACLE'ını.Yoksa 3. kez oynamak gerekir PLATIN için :D
  • bu şimşek gücünü o şovalyeden nasıl alıcaz

new + ya başladım
  • ----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 14 Ocak 2012; 22:12:13 >
  • Arkadaşlar SUNLIGHT MEDAL lazım bana nasıl olcek :D
    Maggot'lardan çok düşüyor mu ?

Birde büyücü için en ideal kıyafet nedir ?
    Gücü arttıracak.
  • quote:

Arkadaşlar SUNLIGHT MEDAL lazım bana nasıl olcek :D
    Maggot'lardan çok düşüyor mu ?

Birde büyücü için en ideal kıyafet nedir ?
    Gücü arttıracak.

bende 15 e yakın varda ne işe yarar ??

anında alabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.