Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.539
Cevap
34
Favori
50.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi ya gerçekten mi? Kardeşim varsa bildiğiniz çözüm yazın diye buraya sordum. Gelip Pc de sorun vardır demenin mantığı nedir? Varsa çözümün söylersin yoksa da boş yapmazsın değil mi? Öyle nadir bir sorun falan da değil girin Google'a Dark Souls 3 crash diye Reddit'inden tut, Steam Communitysine kadar 2018 de dahi benim yaşadığım sorunu yaşayan var. Hatta oyunun mağaza sayfasından olumsuz yorumlara bakın bu konudan bir çokları bahsetmiş. Dünya kadar oyunun içinde bir DS 3 de sorun yaşamışım sorun benim bilgisayardaymış vay be Ne hikmetse de oyunun girişinden ilk 4 saat boyunca High Wall of Lothric bölgesine kadar sıkıntı çıkarmayan oyun, bu bölgede random olarak atmaya başladı. Oyunun konsoldan portu leş gibi olduğu için olabilir mi acaba?

Neyse yabancı forumlardan araştırdığım kadarıyla oyun bazı Nvidia driverlarında sıkıntı çıkarabiliyormuş bunun için driverları eski sürümüne indirin falan denmiş de sırf ds oynayacam diye onunla uğraşacak değilim. Ayrıca ligthing efektleri düşürün demişler oyunun bir başka antikalığı da gölge ve ışık efektlerini düşürsen bile bunu algılamayışı. Her oyuna girdiğinde ana menüden yapman gerekiyor ve her kapatıp açtığında ayarlar menüsünde kapalı gözükmesine rağmen aslında sıfırlanmış oluyor. Yani aslında gölge ayarı kapalı ama karakterin gölgesini görüyorsun oyunda ya da ışıklandırma efektleri lowda gözüküyor ama aslında maxta. Bunun çözümü driver düşürmekmiş işte. İleride oyunu almayı düşünenler için söylüyorum Nvidia kullanıcısıysanız aklınızda bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 15 Ocak 2019; 14:24:42 >

• bu dancer'ı kesemicem sanırım sdşlfksşdfs 8 kere falan öldüm heralde.. ember basmasam olmuyor.. bassam ember tükenecek.. elemanın hareketler bi hızlı bi yavaş ezber yapılmıyor.. souls serisinde bu 2. boss bu kadar zorlandığım.. xbox'ta bu oyunu oynayan varsa bi yardıma gelsin plsss ya da denemeye devam mecbur :)

edit: neyse kestim sonraki ilk denememde.. bir elime kalkan almam yetti sdfşlksşd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SweptureX -- 6 Mart 2019; 23:39:41 >
  • Konu baya olmuş ama görüp de cevap veren olursa çok sevinirim pc kurdum dark souls 3 delux klavye mouse ile oyniycam ama karakter hareket etmiyor saga sola dönüyo ama ne vuruyo ne ileri geri gidiyo yapamadim bir türlü youtubeden bakıyorum ayarlar hep ayni ama bir türlü hareket etmiyor oyunun başlangıcında kaldim cevap verirseniz çok sevinirim

Şimdiden cok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lothric castle'dayım co-op yapmak isteyen arkadaşları beklerim :)
    Malum tek başına oynamak biraz sıkıcı olabiliyor.
  • Bu mavi bar ne oluyor?

• Pizza Steve kullanıcısına yanıt
    Mana. ( FP ) Silah özel vuruşlarında ve büyülerde azalır. Mavi estus ile geri dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Mana. ( FP ) Silah özel vuruşlarında ve büyülerde azalır. Mavi estus ile geri dolar.
    Ben oyunda henüz çok yeniyim. Şu anlık bunu kullanmak için erken o zaman.

büyücü pyro ya da cleric tarzda karakter gitmeyeceksen çok da gerek yok o bara ya da ashen estus flask'a.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

büyücü pyro ya da cleric tarzda karakter gitmeyeceksen çok da gerek yok o bara ya da ashen estus flask'a.
    Şövalye seçtim ben, 9 level ile başlanan. Şövalye olsamda, bir büyücü kadar olmasada, gene büyü kullanma durumu olmuyor mu?

kullanırsın bu oyunda öyle bi kısıtlama yok.
  • Oyundaki durumum aşağıdaki gibi. envanterimde üç tanede büyü var. ama bir türlü nasıl kullanacağımı çözemedim. ekipman kısmında büyüleri eklenecek yer yok, yada bana açık değil. sol alttaki ekipman kısmında üstteki kutu hep boş.
    birde katalizörler diye bir sekme var envanterde. 4 tane katalizör var, ingilizcesi catalyst sanırsam. büyüyü kullanmak için buna mı ihtiyaç var?

atamayla büyüyü ekliyosun bonfiredan. Sol alttaki + şeklindeki hudun üst kısmına geliyor gamepadin dpad kısmından (+ şeklindeki olan) yukarı basarak büyüleri değişebilirsin. Kullanmaya gelince uygun eşya lazım. Yani asa olmadan ilk iki büyüyü talisman olmadan da üçüncü sarı büyüyü kullanamazsın.
  • quote:

atamayla büyüyü ekliyosun bonfiredan. Sol alttaki + şeklindeki hudun üst kısmına geliyor gamepadin dpad kısmından (+ şeklindeki olan) yukarı basarak büyüleri değişebilirsin. Kullanmaya gelince uygun eşya lazım. Yani asa olmadan ilk iki büyüyü talisman olmadan da üçüncü sarı büyüyü kullanamazsın.
    Büyü işini biraz öğrendim sayılır. aşağıya bir resim bıraktım. sihirleri(mavi olanlar) asa ile, mucize(sarıları) talisman ile kullanıyoruz. mabedte tahta oturan adamdan ateş büyüsü aldım. ağızdan kaya atıyor (Boulder Heave ingilizcesi). resimde alt satırda birinci. bunu çözemedim. ayrıca, şu derin ruhu düşmana atıyorum, kılıçla üç vuruşta devrilecek düşmanın canı gıdım gıdım gidiyor. böyle oluncada kullanmanın pek bir anlamı olmuyor. kılıç gibi asayıda geliştirmek lazım galiba. kılıç döven birisi var ama asayı nasıl geliştiririz?

Asa geliştirme bildiğim kadarıyla yok ama o eldiven geliştirilebiliyo ve geliştir derim.
  • quote:

Asa geliştirme bildiğim kadarıyla yok ama o eldiven geliştirilebiliyo ve geliştir derim.
    Eldiven dediğin nedir, Dark hand mi? Asa geliştirme yoksa sihirinde pek bi mantığı yok o zaman. Siz oyunu hangi tarzda bitirmiştiniz?

Ateş büyülerini kullanmana yarayan ekipman. Alev büyüsü ateşi vs diye geçiyodu sanırım türkçesi. Şekil olarak alevli bi eldivene benziyo
  • Adol125 kullanıcısına yanıt
    https://darksouls3.wiki.fextralife.com/Dark+Hand

Bu herhalde bahsettiğin. 12 bin soulsa satıyor oyunda bir kadın.

Bununla benim dediğim eldivenin alakası bile yok.
    https://darksouls3.wiki.fextralife.com/Pyromancy+Flame
  • quote:

Bununla benim dediğim eldivenin alakası bile yok.
    https://darksouls3.wiki.fextralife.com/Pyromancy+Flame
    Cornyx diye bir elemanı kurtarınca veriyormuş ve o da undead settlement bölgesındeymiş. Youtube'dan nasıl o adamı bulacağıma baktımda, undead settlement'dan çıkalı bayağı bir oldu ama ben orayı keşfedememişim. Sağolasın. Geri dönüp alıyım o zaman.

• klavye ve mouse ile bitirebilen var mı?
    herkes gamepad ile mi oynuyor?
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.